نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مرغ مینا

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    27195

مرغ مینا

سلام
    من ی مرغ مینا دارم ک پیارسال 3تا تخم گذاشت و چندروز قبلش هم یه مرغ مینای نر پیشش بود تقریبا 3.4ساعت باهم میچرخیدن.الانم یه نر براش خریدم تقریبا 1ساله اما جفتگیری نمیکنن جفتشونم بالغن نر مسته اما ماده پس میزندش شما میدونید مشکل چیه؟یعنی امکان داره پیارسال جفتگیری کرده باشه ک دیگ باجفتش جفتگیری نمیکنه؟و تازگیام حسودیم میکنه به نره جوری ک باهاش حرف میزنم میپره سرم

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nafa3sard نمایش پست ها
    سلام
    من ی مرغ مینا دارم ک پیارسال 3تا تخم گذاشت و چندروز قبلش هم یه مرغ مینای نر پیشش بود تقریبا 3.4ساعت باهم میچرخیدن.الانم یه نر براش خریدم تقریبا 1ساله اما جفتگیری نمیکنن جفتشونم بالغن نر مسته اما ماده پس میزندش شما میدونید مشکل چیه؟یعنی امکان داره پیارسال جفتگیری کرده باشه ک دیگ باجفتش جفتگیری نمیکنه؟و تازگیام حسودیم میکنه به نره جوری ک باهاش حرف میزنم میپره سرم
    سلام
    اینکه فقط با اون نر اول باید جفتگیری کنه خیر اینطور نیست و اون تخم هایی هم که کرده بوده به علت مستی بوده و با 4 ساعت کنار نر بودن ماده تخم هاش نطفه دار نخواهد شد ، کمی جفت کردن مرغ مینا در محیط مصنوعی و قفس مشکله و نیاز به محیطی بزرگ داره و ماده شما هم هنوز مست نیست که به نر واکنش نشون میده و حسادت میکنه.
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)