سلام من یه خرگوش مینیاتوری دو ماهه داشتم یه هفته حالش خوب بود ... غذاش یونجه بود ولی هر روز صبح یه دونه سویا و چند دونه جعفری می دادم تا ظهر همون یونجه بود فقط
ظهر سبزی و یا سیب رنده شده نصف قاشق میذاشتم براش ... هر شب هم هویج رنده شده و سبزی میذاشتم ... روز اخر ظهر عجله داشتم توی سبزیش چند دونه تره بود ولی وقتی اومدم خونه حالش بود بود . همه چی نرمال بود نه اسهال نه یبوست ( مدفوعش سفت بود که به نظر طبیعی بود مقدارش ) شب حالش خوب بود فقط یه نفر تو دستش گرفت که چون بوی منو نمی داد کمی ترسید خیلی کم بعد گرفتمش ... بعد چند ثانیه ... شب بهش هویج دادم فقط ، ولی فکر می کنم از شب های پیش کمی بیشتر شد حدود یه قاشق ... وقتی بیدار شدم صبح دیدم کمی بدنش ورم کرده و داره دست و پا می زنه خبری از اسهال نبود خبری از یبوست نبود ... مدفوعش همچنان مقدارش طبیعی بود ولی رنگش روشن تر از قبل بود کمی ... احساس کردم نفخِ شروع کردم به ماساژ آروم شکمس و بهش روغن زیتون دادم و طبق نسخه ی دوستان کمی سرکه در ده سی سی آب و کمی بهش دادم ولی خوب نشد و بعد سه ساعت رفت ... بلافاصله بعدش یه خرگوش دیگه سفارش دادم می خوام علت مریضی قبلی رو بدونم که برای این یکی تکرار مکررات نشه ... لطفا صاحبان علم کمک کنن بگن چرا و به جه دلیلی اینقدر ناگهانی بدون اسهال یا یبوست تلف شد و رفت ...