وقت بخیر

من به مدت چهار سال یدونه کوتوله برزیلی دارم، 48 ساعت هستش که پر ریزیش شروع شده، و متاسفانه 24 ساعت هستش که گیج شده، اما شاد وروپا هستش، فقط پرواز نمیتونه کنه، سرش مداوم کج میکنه و وقتی مثل قبل میخوام بازی کنم باهاش نا خداگاه دور خودش میچرخه، امروز عصر برمش دامپزکشی معاینه کرد و چند احتمال داد!

1: احتمالا در پرواز سرش به جایی خورده. (احتمال بسیار پایین، با اینکه از چهار سال پیش یک چشم دارد این اتفاق حتی یکبارم صورت نگرفته و قبل نزدیک شدن به چیزی برمیگرده و میشینه)
2: بخاطر چشم نداشتش الان برای تعادل داشتن گردنشو کج میکنه. (اینم رد شد چون چهار سال مداوم بدون هیچ مشکلی پرواز میکرد و هیچ مشکلی نداشت)
3: مشکل کبدی داشته باشه. (به علت اینکه اضافه وزن داشت و من تو این چند سال غذای اصلیشو به اشتباه فقط ارزن و تخمه قرار داده بودم، از نادانیم)
4: ویروس مطرح پرندگان گرفته که گفت معمولا در سنین پایین این اتفاق میوفته، اما امکان داره تو این سنم بیوفته!

در ابتدا دو عد آمپول زد به سینه طوطی و بعد از اون طوطی خیلی آروم شده، گرنش کج نمیشه و فقط به بیان بهتر چرت میزنه و انرژی نداره، یک حالت افسردگی که اصلا قبل زدن آمپول نداشت، الانم رفته توی لونش و فقط چرت میزنه، نگرانم!

تصویر نسخه پزشکو قرار دادم برای راهنمایی بهتر قرار دادم، ممنون میشم راهنماییم کنید!