نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    27117

تربیت کردن و حرف زدن طوطی ملنگو

سلام الان چند روزه طوطی ملنگو خریدم چطوری تربیتش کنم که از قفس بیاد بیرون. چطوری باهاش تمرین کنم حرف بزنه. چه غذاهایی میتونم بهش بدم . در مورد محل نگهداریش کجا بذارمش ممنونم ازتون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    29850
    سلام من ۳روزه طوطیه ملنگو از تهران خریدم فروشندش میگفت ۱۴ ماهشه و چند کلمه هم حرف میزنه الان تو این ۳ روز اصلا حرف نزده و رو دستم هم نمیاد میخواستم راهنمایی کنین که چیکار کنم که بهم عادت کنه و رو دست بیاد چون دستمو که سمتش میبرم گاز میگیره و اینکه میخوام بدونم واقعا حرف میزنه یا نه ؟ هراز گاهی یواش یواش یه چیزایی غر غر میکنه نمیدونم میخواد حرف بزنه یا جریان چیه ....واینکه در طول روز تند تند میخوابه همش بعد غذا خوردن سرشو میزاره رو پراش اروم میخوابه .این طبیعیه ؟

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sam sam نمایش پست ها
    سلام من ۳روزه طوطیه ملنگو از تهران خریدم فروشندش میگفت ۱۴ ماهشه و چند کلمه هم حرف میزنه الان تو این ۳ روز اصلا حرف نزده و رو دستم هم نمیاد میخواستم راهنمایی کنین که چیکار کنم که بهم عادت کنه و رو دست بیاد چون دستمو که سمتش میبرم گاز میگیره و اینکه میخوام بدونم واقعا حرف میزنه یا نه ؟ هراز گاهی یواش یواش یه چیزایی غر غر میکنه نمیدونم میخواد حرف بزنه یا جریان چیه ....واینکه در طول روز تند تند میخوابه همش بعد غذا خوردن سرشو میزاره رو پراش اروم میخوابه .این طبیعیه ؟
    اگر سخنگو نباشه بعیده بتونی رام و سخنگو کنی
    اینا لجبازن به راحتی دستی نمیشن
    اون ملنگویی که فروشنده به شما میگه رام و سخنگوعه باید همون موقع که پرنده رو میبینی خودش با میل خودش بیاد روی دستت و رخ به رخ حرف بزنه
    زیاد خابیدنشم اگر دمای محیط پایین باشه یکم طبیعیه الانم فصلی نیست که اینا زیاد سرحال و پرانرژی باشن اکثرا میرن توی لک و پرریزی و بداخلاق شدنشون هم طبیعیه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    29850
    ممنونم از اینکه جواب میدین ..الان ۱۳روزه میگذره از خرید طوطیم الان دستمو میبرم داخل قفس میاد و غذا میخوره از دستم .میخواستم ببینم جای امیدواری هست وبه نظرتون پرهاشو ببریم کوتاه کنن ؟چون دوتا کیلینیک بردم گفتن ازت قهر میکنه نزن خودش به مرور رو دست میاد حیفه پرهاش

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sam sam نمایش پست ها
    ممنونم از اینکه جواب میدین ..الان ۱۳روزه میگذره از خرید طوطیم الان دستمو میبرم داخل قفس میاد و غذا میخوره از دستم .میخواستم ببینم جای امیدواری هست وبه نظرتون پرهاشو ببریم کوتاه کنن ؟چون دوتا کیلینیک بردم گفتن ازت قهر میکنه نزن خودش به مرور رو دست میاد حیفه پرهاش
    دست به پرهاش بزنی دیگه تمومه
    صبور باش ببین نتیجه ای میده یا نه
    یکی از دوستان من ۱۰ ساله ملنگو داره هنوز رام نشده
    بستگی به رفتار و شانس شما داره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    29951
    سلام وقت بخیر
    من یه ملنگو 35 روزه گرفتم از کی برای سخنگو کردنش و رو دست اومدنش باید کار کنم ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    برای سخنگو کردنش از همین الان باید باهاش کار کنید ولی معمولا و به طور میانگین در ۱ سالگی شروع به صحبت میکنند. از گزینه جستجو در بالای سایت استفاده کنید، مقالات و پرسش و پاسخ های بی شماری در سایت در رابطه با آموزش و اهلی کردن طوطی سانان وجود داره.

موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    منگو
    شماره عضویت
    29965
    سلام یک طوطی منگو دو روز آوردم از یکی از دوستان گرفتم
    نمیدونم چند سالشه میخواستم بدونم آیا صحبت میکنه اگر باهاش تمرین کنیم ؟؟
    عکسش برای مشاوره پرندگان فرستادم گفت یک سال و نیم سنش و ماده
    از دست غذا میگیره ‌گاهی با صدای جیغ مانندی وقتی ازش فاصله میگیرم
    صدا میکنه یکبار هم روی دست ‌شانه آمده .فقط نوک میزنه.امیدی به صحبت کردن هست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)