نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    26863

جوجه چشم سیاه کاسکو

سلام
    من قصد خرید یک جوجه کاسکو رو دارم و اولین بار هم هست که میخوام از یک پرنده نگه داری کنم .یک کاسکوی حدودا سه ماهه و تقریبا دان خور پیدا کردم که قیمتش 4000000 تومان هست. ایا صلاح هست که من که یک فرد تازه وارد در این زمینه هستم پرنده ای با این سن بخرم؟ این هم اضافه میکنم که من تحقیقات زیادی در زمینه ی نگه داری از کاسکو کرده ام و اطلاعات نسبتا کاملی در این زمینه دارم ولی از انجایی که تجربه ندارم میترسم که جوجه در دست من تلف بشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    26863
    همچنین حمام کردن این پرنده چگونه هست و در چه دمایی باید نگه داری شود؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    26863
    این هم اضافه میکنم که پرنده حلقه پا هست و به گفته ی فروشنده پرورش اهواز هست

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط kimia divjan نمایش پست ها
    سلام
    من قصد خرید یک جوجه کاسکو رو دارم و اولین بار هم هست که میخوام از یک پرنده نگه داری کنم .یک کاسکوی حدودا سه ماهه و تقریبا دان خور پیدا کردم که قیمتش 4000000 تومان هست. ایا صلاح هست که من که یک فرد تازه وارد در این زمینه هستم پرنده ای با این سن بخرم؟ این هم اضافه میکنم که من تحقیقات زیادی در زمینه ی نگه داری از کاسکو کرده ام و اطلاعات نسبتا کاملی در این زمینه دارم ولی از انجایی که تجربه ندارم میترسم که جوجه در دست من تلف بشه.
    سلام
    چرا باید جوجه تلف بشه ؟ به هر حال باید از یکجا شروع کنید و از پرنده ی تزینی که علاقه دارید نگهداری کنید .
    اکثر افراد هستند که بدونه هیچ اطلاعاتی اقدام به خرید پرنده میکنند و به مرور روش صحیح نگهداری رو یاد میگیرند ولی شما به گفته خودتون در این زمینه اطلاعات زیادی دارید که به شما کمک خواهد کرد
    معمولا کاسکو هر قدر سنش کمتر باشه برای آموزش دیدن مناسب تر هستش و کاسکویی هم که شما قصد خرید دارید سنش خوب است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    26863
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    چرا باید جوجه تلف بشه ؟ به هر حال باید از یکجا شروع کنید و از پرنده ی تزینی که علاقه دارید نگهداری کنید .
    اکثر افراد هستند که بدونه هیچ اطلاعاتی اقدام به خرید پرنده میکنند و به مرور روش صحیح نگهداری رو یاد میگیرند ولی شما به گفته خودتون در این زمینه اطلاعات زیادی دارید که به شما کمک خواهد کرد
    معمولا کاسکو هر قدر سنش کمتر باشه برای آموزش دیدن مناسب تر هستش و کاسکویی هم که شما قصد خرید دارید سنش خوب است.
    سلام مجدد خیلی از شما متشکرم .میخواستم بدونم که چگونه باید حمام شود و بعد از حمام در چه دمایی و چگونه ان رو خشک کنم که دچار سرماخوردگی نشود؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط kimia divjan نمایش پست ها
    سلام مجدد خیلی از شما متشکرم .میخواستم بدونم که چگونه باید حمام شود و بعد از حمام در چه دمایی و چگونه ان رو خشک کنم که دچار سرماخوردگی نشود؟
    سلام
    معمولا برای حمام دادن کاسکو از کاسه های مخصوص استحمام استفاده میکنند ولی بخاطر چربی و پوره پر زیاد پرهای کاسکو بهتره داخل کاسه به وسیله شلنگ باریک و بصورت کم فشار هم زمان با استحام آب در جریان باشه تا پرها بصورت کامل تمیز بشوند
    دمای محیط نگهداری 25 درجه باشه و اگر امکانش هست به قسمتی ببرید پرنده رو که آفتاب گیر باشه {آفتاب ملایم }
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)