نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    26646

نخوابیدن فنچ ها روی تخم

سلام. من یک جفت فنچ دارم که زبرا هستند. با هم جفت شدن و لانه سازی کردن. هر شب هم توی لانه میخوابند. از لحاظ تغذيه هم به خوبی بشون میرسم. بار اولشون هست که تخم گذاشته اند. و کلا تازه بالغ شدن. اما با اینکه سه تا تخم گذاشتن روشون نمیشینن اصلا. فقط شب ها داخل لونه میخوابند. معمولا فنچ ها توی چند روز تعداد تخم هایی که میگذارند تکمیل میشه و دائم میشینن روی تخمها؟ و اینکه چرا نر مدام درخواست جفتگیری میده به ماده ولی ماده دیگه وقتی تخم سوم رو گذاشت قبول نمیکنه؟ و اینکه چرا نمیشینن روی تخم هاشون چون الان فاصله ی تخم اول با سوم 5 روزی شده. از لحاظ محیط تمام چیزهایی که گفته شده برای فنچ ها مناسب هست رو اجرا کردم.ببخشید طولانی شد😂

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sina7274 نمایش پست ها
    سلام. من یک جفت فنچ دارم که زبرا هستند. با هم جفت شدن و لانه سازی کردن. هر شب هم توی لانه میخوابند. از لحاظ تغذيه هم به خوبی بشون میرسم. بار اولشون هست که تخم گذاشته اند. و کلا تازه بالغ شدن. اما با اینکه سه تا تخم گذاشتن روشون نمیشینن اصلا. فقط شب ها داخل لونه میخوابند. معمولا فنچ ها توی چند روز تعداد تخم هایی که میگذارند تکمیل میشه و دائم میشینن روی تخمها؟ و اینکه چرا نر مدام درخواست جفتگیری میده به ماده ولی ماده دیگه وقتی تخم سوم رو گذاشت قبول نمیکنه؟ و اینکه چرا نمیشینن روی تخم هاشون چون الان فاصله ی تخم اول با سوم 5 روزی شده. از لحاظ محیط تمام چیزهایی که گفته شده برای فنچ ها مناسب هست رو اجرا کردم.ببخشید طولانی شد😂

سلام
    اینکه می فرمائید تمام شرایط محیط نگهداری و تغذیه مناسب برای فنچ ها فراهم هست و روی تخم ها نمی خوابند اول احتمال جوان بودن جفت هست و اگر پنج روز از آخرین تخم گذشته و یقین دارید که روی تخم ها نخوابیدند بهتره تخم ها رو بردارید تا مجدد تخم گذاری کنند .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    26646

بله. دیروز اینکار رو کردم. من کلا لونه رو خارج کردم و محتویاتشو ریختم دورمرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    اینکه می فرمائید تمام شرایط محیط نگهداری و تغذیه مناسب برای فنچ ها فراهم هست و روی تخم ها نمی خوابند اول احتمال جوان بودن جفت هست و اگر پنج روز از آخرین تخم گذشته و یقین دارید که روی تخم ها نخوابیدند بهتره تخم ها رو بردارید تا مجدد تخم گذاری کنند .
    بله. دیروز اینکار رو کردم. من کلا لونه رو خارج کردم و محتویاتشو ریختم دورمرسی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    27539
    سلام
    من یه جفت فنچ سفید دارم ک دو هفته ای میشه ک لونشونو ساختن چطور بدون اینکه قفسو تکون ندم لونشونو ببینم تخم گزاشتن یا نه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    27539
    کسی نیست جواب منو بده😤😥

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی اسکار
    شماره عضویت
    27540
    تا زه تاشو عوض کردی

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی اسکار
    شماره عضویت
    27540
    تازه جاشو عوض کردی

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    29448

ببخشید دوستان عزیز و محترم سوال داشتم ✋

سلام وقت بخیر باعرض خداقوت و خسته نباشید خدمت کارشناسان محترم
    فنچم بعد از اینکه به بلوغ رسید یک تخم گذاشت روش نخوابید به خواطر بی تجربگی (اون تخم رابرداشتم) الآن بعد از اون ماجراحدودا5تا تخم گذاشت به مدت 20 روزهم روش خوابید وهنوز متاسفانه بچه ای ازاون تخم ها درنیامده!؟
    ومتاسفانه شبها این جفت فنچی که دارم تو لونه نمیرن روتخم بخوابندمی خواستم بگم این حرکت فنچ به چه منظوری می باشد!؟
    منتظر جواب هستم ✋

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    29741
    سلام من دو جفت فنچ دارم که تو یه قفس متوسط نگهشون میدارم
    فنچ هام تقریبا بالغ شدن
    براشون لانه پلاستیکی گذاشتم ولی تو لانه نمیرن
    براشون تکه های دستمال کاغذی گذاشتم و تیکه های نخ ولی اون ها رو تو لانه نمیبرن
    به جاش تو دونه خوریشون جمع کردن
    دیروز دیدم که یه تخم تو دونه خوریشون گذاشتن و بازم هم دارن نخ جمع میکنه و تو دونه خوریشون میریزن ولی رو تخم زیاد نمیرن. روی تخم خیلی کم میرن و بیشتر دارن لانه میسازن!
    میخواستم بدونم که تو دونه خوری تخم ها جوجه میشن؟؟؟
    دلیل اینکه تو دونه خوری تخم گذاشتن چیه؟؟؟
    ایا تخم بیشتری میذارن؟؟؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    31029
    سلام خسته نباشید من درباره ی یک سوال از شما میخواستم راهنماییم کنید من یک جفت فنچ دارم که یک بار تخم گذاشته بودند و به جوجه تبدیل شده بود ولی این دفعه تخم گذاشتن ولی دیگه روی تخما نمیخوابن و روی تخما کاغذگذاشتن و به لانه سر میزنند ولی روی تخما نمیخوابند علتش چیه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)