نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس
    شماره عضویت
    26138

حمال کردن (پرستار)طوطی عروس

سلام .
    اساتید بزرگوار خسته نباشید من یه مدتیه که یه سالن کوچیک به همراهی یکی از دوستانی که مدتی پرنده فروشی داشته زدم راه انداختم . ما تقریبا 17جفت طوطی عروس داریم که الان بعد گذشت حدودا 2ماه 4 جفتش به تخم افتادن مشکل من اینجاست که دوستم تخمای یکی از جفتارو که حدودا 4عدد هستش و تخم اولی تقریبا 8روزه گذاشته رو گذاشته زیر جفتی که تقریبا 5روز دیگه جوجه اولیش باید دربیاد ومیگه که باید این جفت رو حمال کنیم تا بهترین راندمانو ازشون داشته باشیم(البته ناگفته نمونه که این دومین باره که این کارو میکنه البته دفعه قبل تخمها با تخمهای جفت حمال تقریبا تاریخشون یکی بود والان چندتایی جوجه دراومده) من سوالام اینه که اولا تخمای مورد نظر رو جفت نر گذاشته زیر خودش بیشتر مواقع به نظرم میخوابه و تخمهای خودشون زیر ماده است که چند روز دیگه در میان حالا با توجه به فاصله زمانی تخمها آیا مشکلی واسه تخمها بوجود نمیاد ؟آیا نره میخوابه واقعا رو تخمها (باتوجه به این که جداشون کرده و وقتی در لونرو باز میکنم زرتی مپره بیرون و نمیدونم که میخوابه نره روشون یانه)؟ و سوال بعدی اینه که آیا جفتی که الان دفعه دومه که تخماشو برمیداریم با این رویه نا امید نمیشن هی میبینن تخمها نیست؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    جدای بحث راندمان!
    عروس هلندی ماده اگر چند بار پشت سر هم تخم بزاره، دچار مشکلات جدی میشه. سالی بیشتر از ۳ بار برای عروس هلندی ماده خطرناکه و نهایتا باعث مرگش میشه. کمبود شدید کلسیم، گیر کردن تخم، بیرون زدن مقعد، ....تنها بخشی از این مشکلات هستند

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)