نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    26526

ماهی اکواریمی گلد فیش یا رت کپ کله قرمز

با سلام خسته نباشد من یه ماهی گلد فیش یا رت ک کله قرمز دارم که همش با ماهی لجن خوار بهش حمله میکرد تا یروز که جایی برگشتم دیدم ماهی روری اب مونده و نفس نفس میزنه و دمش که حالت سه شاخک داره کاملا دچار خونریزی داخلی شدید شده نمی دونم چکار کنم خیلی دوستش حالم تقصیر من بود همش باید جداش میکردم اما دیر شده دیگه واسه این حرفام الان یک روز میگذره از اون ماجرا اما ماهی همچنان زنده و یه وری شده روی سطح اب و نفس نفس میزنه و اکثر موقع ها سرتح میشه تواب داره زجر میکشه نمیدونم چکار کنم جداش کردم و واسش اکسیژن ڴذاشتم لطفا اگر کسی تجربه داره کمکم کنه ممنون میشم همش تقصیر من شده حالم خیلی بد شده ایدی تلگرامم میزارم لطفا بهم پیام بدید تروخدا
    @
    iran_0613

اینم شماره تلگرامم محض احتیاط مدیر محترم سایت لطفا اگهی درج کن دوستان کمکم کنن عذاب وجدان گرفتم

09397598729

اینم شماره تلگراممه

اونجا اومدین عکساهاش رو براتون میفرستم با تشکر از مدیر سایت

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاکادو + ماهی
    شماره عضویت
    9778
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_fili نمایش پست ها
    با سلام خسته نباشد من یه ماهی گلد فیش یا رت ک کله قرمز دارم که همش با ماهی لجن خوار بهش حمله میکرد تا یروز که جایی برگشتم دیدم ماهی روری اب مونده و نفس نفس میزنه و دمش که حالت سه شاخک داره کاملا دچار خونریزی داخلی شدید شده نمی دونم چکار کنم خیلی دوستش حالم تقصیر من بود همش باید جداش میکردم اما دیر شده دیگه واسه این حرفام الان یک روز میگذره از اون ماجرا اما ماهی همچنان زنده و یه وری شده روی سطح اب و نفس نفس میزنه و اکثر موقع ها سرتح میشه تواب داره زجر میکشه نمیدونم چکار کنم جداش کردم و واسش اکسیژن ڴذاشتم لطفا اگر کسی تجربه داره کمکم کنه ممنون میشم همش تقصیر من شده حالم خیلی بد شده ایدی تلگرامم میزارم لطفا بهم پیام بدید تروخدا
    @
    iran_0613

اینم شماره تلگرامم محض احتیاط مدیر محترم سایت لطفا اگهی درج کن دوستان کمکم کنن عذاب وجدان گرفتم

09397598729

اینم شماره تلگراممه

اونجا اومدین عکساهاش رو براتون میفرستم با تشکر از مدیر سایت

سلام
    اولا هرگز کنار ماهی گلدفیش لجن خوار نگه ندارین. چون بهش میچسبه و به شدت اذیتش می کنه. با جدا کردنشون گلدفیش خوب میشه و سالم میشه. اگر یک وری شده و روی آب مونده کیسه هوایی گلدفیش آسیب دیده که معمولا درست نمیشه.
    چند روز بهش غذا نده (مخصوصا غذای خشک)

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    26584
    سلام خسته نباشید
    ممنون میشم منو درمورد نگهداری از تخم های ماهی پرسکال مروارید راهنمایی کنید البته اینم بگم که مراحل اولیه که ضد عفونی زدن و سنگ هوا گذاشتن و دمای ۲۸ درجه همه اینهارو انجام دادم! یه سری حدود یکی دوماه پیش هم تخم ریزی کرده بودن! ولی متاسفانه کسی درست حسابی راهنماییم نکرد ویا کاملا غلط راهنماییم کرد!
    چند وقت میشه که سایت شمارو مطالعه میکنم وخیلی هم مطالبش کامل و مفید هستش اگه امکان داره تلفنی صحبت کنیم خیلی راحتتر میتونم توضیحات بدم و شماهم راهنمایی کنی منو ممنون میشم!
    اگرهم که نشد همینجا بهم تو ضیح بدین خیلی ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    28190
    سلام
    بله درسته لجن خوار و گلد فیش با هم سازگاری ندارن اما من به شما پیشنهاد میدم از زبرا دانیو کنار گلد فیش هاتون استفاده کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)