نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    26386

24 حرکات عجیب و بالا آوردن کاسکو

با سلام و خسته نباشید

سه هفته ای میشه یه کاسکو برای پدرم خریدم که از شانس ما بجای پدرم از من خوشش اومده و دوست شد

هفته ی پیش وقتی برای اولین بار دستش زدم شروع کرد به پت پت کردن و صداهای عجیب ( شبیه به ناله ) و بالهاشو مدل خاصی به سمت پهلوهاش جمع میکنه و هی میخواد دستم رو بگیره و و صورتشو به دستام بماله

من تجربه زیادی ندارم ولی از دیده هام حس میکنم که پرنده من رو به چشم جفت خودش میبینه و یجورایی این عملیات جفت گیریه

مشکلی که هست اینه که از دفعه دوم حرکات عجیبی به سر و گلوش میده و شروع میکنه به بالا آوردن تخمه و غذاهایی که خورده

الان من سر دو راهی گیر کردم از یه نظر میترسم اگه بهش نزدیک نشم و کم محلی کنم چون پرنده حساسیه ناراحت بشه و پر کن بشه ، از یه طرفم مگه پرنده یکبار در ماه یا سال بیشتر جفت گیری میکنه ؟؟! این چرا من هر وقت میرم پیشش شروع میکنه به این حرکات و سر وصداها و خصوصا استفراغش که اصن میترسم برای سلامتیش بد باشه

ممنون میشم دوستان کمک کنن و راهنمایی کنن چکار باید بکنم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    26744
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    باید بگم که کاسکوی شما همانطور که خودتون تشخیص دادید شما را به عنوان جفت عاطفی خودش انتخاب کرده

بنظر من سعی کنید که بیشتر با نوازش کردن نشون بدید شما هم بهش علاقمندید
    باید بگم که یکی از دلایل پرکن شدن طوطی های خاکستری بلوغ و بی توجهی صاحبان اونها هست
    پس بیشتر بهش توجه کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)