نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    26386

چند سوال در مورد رفتار با کاسکو

با سلام و خسته نباشید

بنده به تازگی یه طوطی کاسکو برای پدرم خریداری کردم

چند سوال داشتم :

1- شب ها برای خواب بهتره پارچه ضخیم تیره روی قفش کشیده بشه که نور بهش نرسه یا یه پارچه نازک روشن که نور بهش برسه و بتونه بیرون رو ببینه ؟

2-دو روزه این طوطی رو دارم صبح ها حوالی 9 تا 12 حرکاتی مثل آماده شدن برای پرواز ( خم میشه و بالهاشو میلرزونه ) میکنه اینگار میخواد بره جایی یا اینکه دنبال چیزی میگرده و بعد اروم میشه ، دلیلش چی میتونه باشه ؟؟

3-چند سال پیش یه طوطی کاسکو داشتیم که متاسفانه با برادرم جفت شد و اصن پدرم رو تحویل نمیگرفت ، الان من و مادرم اصن بهش نزدیک نمیشیم تا با پدرم رفیق شه اما بعد دو سه روز خیلی حالت تهاجمی داره با پدرم و همش میخواد گازش بگیره ( پدر همه کارهاش رو میکنه از جمله غذا دادن ، بازی کردن و ... ) چه روش هایی هست که سریعتر و مطمعن تر بتونم طوطی رو با پدر رفیق کنم

من اصلا نزدیک قفسش نرفتم و دست بهش نزدم فقط از دور براش بوس میفرستادم و حرف میزدم از دیروز رفتارش با من یجوری شده از راه ک میرسم بوس میکنه و بهم توجه میکنه خیلی میترسم که نکنه بجای پدرم با من جفت و دوست بشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    سلام

برای خواب کاور قفس میتونید بخرید به رنگ مشکی خوب نیست و رنگ خیلی روشن مثل قرمز هم خوب نیست

این حرکات طبیعی سعی کنید بزارید پرواز کند و در محیطی نباشد که به چیزی یا خودش آسیب بزند

رفتار با کاسکو دقت میخواد و به طور مثال اگر باعث ترس کاسکو بشید دیگه به دست شما یا پدر اعتماد نمیکند و حتی ممکن اگر اهلی هم باشه غار بکشد

پدر شما سعی کند پرنده را روزی نیم ساعت روی شانه خود بزاره و مشغول کار های ساده و بدون استرس بشه تا کاسکو با همه اعضا خانواده رفیق بشه و ترسی نداشته باشه

موفق باشید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    26386
    تشکر میکنم دوست عزیز

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)