نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری .طرقه.سگ
    شماره عضویت
    26224

4 فلج شدن یک پای قناری و نابینایی یک چشم

سلام ...دوستان من از یه نفر یه قناری نر سرحال خوب خریدم گفت یه قناری ماد هم ببر ..گفت این قناری ماده خودم بوده سال پیشم جوجه داده ولی یه چشممش مشکل داره ( دور چشمش پر نداره ولی نه کبودی نه زخم ..میگفت نوک خورده ...چشش سالمه ولی نمیبینه..))))و یه پا شم فلجه روی پاش کبوده ...قشنگ دون میخوره و جست وخیز داره .زیاد میخابه سرشو میبره لایپرهاش .سه روزه گرفتمش...صاحبش قناری باز بود گفت زنده میمونه ...حالا چی بدم که پاش خوب بشه یا چشمی که نمیبینه دیگه خوب میشند اینا ..یا زنده نمیمونه...

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmr0800 نمایش پست ها
    سلام ...دوستان من از یه نفر یه قناری نر سرحال خوب خریدم گفت یه قناری ماد هم ببر ..گفت این قناری ماده خودم بوده سال پیشم جوجه داده ولی یه چشممش مشکل داره ( دور چشمش پر نداره ولی نه کبودی نه زخم ..میگفت نوک خورده ...چشش سالمه ولی نمیبینه..))))و یه پا شم فلجه روی پاش کبوده ...قشنگ دون میخوره و جست وخیز داره .زیاد میخابه سرشو میبره لایپرهاش .سه روزه گرفتمش...صاحبش قناری باز بود گفت زنده میمونه ...حالا چی بدم که پاش خوب بشه یا چشمی که نمیبینه دیگه خوب میشند اینا ..یا زنده نمیمونه...
    سلام . من به شخصه نمیتونم به حرف فروشنده اعتماد کنم . شما هم باید به شرط تائید سلامتش توسط دامپزشک قبولش میکردین . اگه پرنده های دیگه ای دارید ، این قناری رو فعلا جدا نگهداری کنید و حتما به دامپزشک مراجعه کنید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)