نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: پرسش

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    26081

پرسش

سلام من یه طوطی ملنگو خریدم الان5ماهشه حدودا.1ماهه دارمش وقتی خریدم اهلی بود اماوقتی اوردم خونه خیلی لجبازی میکنه تاجایی گیرنیفته اصلانمیادروی دست.توقفس ک باشه اصلانمیشه بگیرمش چون فرارمیکنه.مشخصه اهلیه چون وقتی میگیرمش روشونمم میشینه امانمیدونم چرااینجورمیکنه!!!!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    25147
    سلام دوست عزیز اصولا طوطی ها از نوازش و توجه خوششون میاد ولی این بین هستن مواردی که در طی دوران جوجگی به دست مالی شدن علاقه ای ندارن ولی هرچی بالغ تر بشن این رویه برعکس میشه شما تلاش کن وقتی پرنده رو روی دستت میاری بهش جایزه بدی مثلا یه چوب بستنی تا اونو بجوه و مشغول باشه یا یه خوراکی مورد علاقش
    ولی حواستو جمع کن چیزی رو به زور بهش تحمیل نکنی...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    26207
    سلام. من ی بلبل خرما دارم. حدود 2ماه پیش پاش شکست. دگتر 14روز اتل بست. اما پاش از حرکت افتاد. چندروز پیش یک انگشتش افتاد.... به ی پرنده فروشی ماهر مراجعه کردم گفتن مدت اتل طولانی بوده و پای پرنده خشک شده، 2تا پماد میزنه برای جریان خون پا بلبل من. الان کف پاش زخم شده... باید چیکارش کنم.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط نانازی نمایش پست ها
    سلام. من ی بلبل خرما دارم. حدود 2ماه پیش پاش شکست. دگتر 14روز اتل بست. اما پاش از حرکت افتاد. چندروز پیش یک انگشتش افتاد.... به ی پرنده فروشی ماهر مراجعه کردم گفتن مدت اتل طولانی بوده و پای پرنده خشک شده، 2تا پماد میزنه برای جریان خون پا بلبل من. الان کف پاش زخم شده... باید چیکارش کنم.
    سلام.
    به دامپزشک متخصص پرندگان مراجعه کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)