صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    30259
    سلام وقتتون بخیر من جوجه عروس دارم الان دیگه ۵۰ روزشه ولی هنوز سرلاک میخوره هرکاری میکنم موفق ب دون خور کردنش نمیکنم و بخاطر سرلاک اسهال کرفته پیش دامپزشکم بردمش گفت بخاطر سرلاکه یه پودر داد ک بریزم تو ماست و بدم بخوره ولی هنوز اسهال داره.از دستم غذا میخوره ولی ب خودش زحمت نمیده از ظرف غذاش غذا بخوره
    میشه راهنماییم کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکادو .کاسکو.اکلکتوس .عروس هلندی.طوطی برزیلی.قناری.ودی
    شماره عضویت
    30188
    سلام دوست عزیز بهتر بود از سن 35 روزگی بهب بعد هر هفته یک وعده سرلاکو کم میکردید و هر روز غذای تخم مرغی و ارزن جلوی پرنده قرار میدادید الان هم میتونید این کار ها را انجام بدید و سرلاک رو هر 12 ساعت به پرنده داده و غذای تخم مرغی در اختیار پرنده قرار داده و البته هر 3 ساعت برداشته شده و با غذای تخم مرغی تازه جایگزین شود دلیل اسهال هم از سرلاک نا مرغوب هست یا خیلی رقیق به پرنده میدید اون دامپزشکی که گفته به پرنده ماست بدید هیچ تجربه ای از پرنده نداشته و کاملا اشتباه!!!!!!!!!!این هم که گفتید میتونه غذا بخوره و به راحتی ارزن پوست میکنه یعنی دیگه دونخور شده و لازم نیست سرلاک بخوره فقط برای احتیاط غذای تخم مرغی در قفس مجوده امیدوارم به پرندتون ماست نداده باشید چون خیلی زنده نخواهد ماند موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    30265
    با عرض سلام و عرض تبریک سال جدید.
    بنده به مدت ۲ هفته است که یک جوجه عروس هلندی را خریده و با سرلاک دادن نگهداری میکنم.۲ روز پیش سرلاک جوجه تموم شد و یکی از دوستانم باقی مانده سرلاکی که قبلا استفاده میکرد را به من داد.بعد از مصرف سرلاک رنگ چینه دان جوجه تغیر کرد و همچنین برآمدگی پشت جوجه به وجود آمد که ورم پشت گردنش از بین رفت ولی با ادامه تغذیه از سرلاک مجددا دچار همان عواض شد.سرلاک دیگر تهیه کردم ولی یه مقداری ورم باز هم وجود داره.میخواستم محبت کنید و منو راهنمایی کنید.با تشکر از عوامل محترم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی زرد
    شماره عضویت
    30270
    سلام من یه عروس هلندی دارم ک۱ماه ۶روز گرفتمش و تقریبا یک ماهش بوده الان دایم سرلاک میخوره دون نمیخوره قدیما یکم دون میخورد الان اونم نمیخوره باید چیکار کنم که دون خور بشه چون خیلی اذیت میشم و گرسنش ک میشه جیغ داد میکنه و سمت دون نمیره؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    30188
    سلام باید کم کم وعده سرلاکو قطع کره و صورت 24 ساعت دن واب در اختیار پرنده باشد و روزانه دوسه بار به مقدار کم غذای تخم مرغی در اختیار پرنده قرار دهید موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    30277
    سلام من یه جوجه عروس ۲۴ روزه دارم یک هفته هست اومده خونمون. تا ۴-۵ روز بهش سرلاک میدادم مشکلی نبود سرلاکش تموم شد یه سرلاک مارک دیگه براش خریدم الان امروز دیدم اسهال شده و بی حاله . از دیروز مشکل هضم داشت ولی هم مدفوعش درست بود هم سرحال بود .تعطیلات هست هیچ دامپزشکی نیست میشه لطفا کمک کنین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    30188
    سلام تنها دلیلیش سرلاک نا مرغوب یا خیلی سررلاک رو رقیق درست میکنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    30314
    سلام..من یه جوجه دو ماهه خریدم یک هفته که خریداری کردم صبحا بهش تخم مرغ پخته میدم بعداز ظهرام کلم بروکلی و هویج و جوانه گندم..ولی عروسم خواب آلوده سروصدازیاد میکنه یه صدایی شبیه عوض کردن کانال رادیو امروز پف کرده بود و خوابید با اینکه از خواب بیدار شده بود تخم مرغ خورد و خوابید ممکنه بیمار باشه؟یا مشکلی باشه؟من اطلاعاتی درباره عروس نمیدونم ممنون میشم راهنماییم کنید درضمن خیلی کم دون میخوره و همینطور آب ولی غذا های پخته رو عاشقشونه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس
    شماره عضویت
    30391
    سلام سرلاک عروس هلندی من تموم شده اگه یه برند دیگه بهش بدم اتفاقی می افته.میشه راهنمایی کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گیاه . باجی ، عروس
    شماره عضویت
    14664
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram67d نمایش پست ها
    سلام سرلاک عروس هلندی من تموم شده اگه یه برند دیگه بهش بدم اتفاقی می افته.میشه راهنمایی کنید
    سلام. بهتر است برندهای بی کیفیت نخرید. چون محتوی مقدار زیادی آرد نخودچی هستند و مثل سنگ سفت میشوند توی چینه دان حیوان.
    من تازگی جوجه سرلاکی بزرگ کردم
    مقداری تخمه آفتابگردان را دان کنید. + مقداری ارزن و مقدار کمتری آرد نخودچی مخلوط کنید در آسیاب برقی.
    کاملا آسیاب کنید تا آرد شود. این مخلوط شبیه به سرلاک هست. باید خیلی غلیظ نباشد وگرنه داخل چینه دان پرنده سفت شده و باعث میشود تلف بشود.
    من به غذای جوجه خودم مقداری عسل هم میزدم هر وعده. به اندازه دو سه قطره.
    امیدوارم جوجه تان به خوبی بزرگ شود.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)