نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خوکچه هندی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    25595

خوکچه هندی

ببخشید یه سوال خوکچه من الان تقریبا ۱ماهش شده ولی احساس میکنم خیلی چاق شده مشکلی نداره و یه چیزه دیگه خوکچه برس مخصوص داره و از کجا میشه گرفت

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    25772
    سلام و وقت بخیر من یک خوکچه هندی دارم که وقتی خریدم باردار بود و نمیدونستم .بچش به سلامتی به دنیا اومد و بزرگ شد نمیدونستم پسره کنار هم بودن .بیچاره دوباره باردار شد و اوخر بارداریش تازه فهمیدیم بارداره .سه تا بچه به دنیا آورد ولی مردن خیلی اعصابم خورد شد که نمیدونستم این اتفاق افتاد لان حدود دو ماه ازین موضوع میگذره روحیش بهتر شده ولی هنوز گوشه گیره و اشتهاش کمه فقط خرفه میخوره (البته اونم کم)و بیسکوییت ساقه طلایی فکر میکنم دندوناشم بزرگ شده نمیدونم چه نوع چوبی واسش تهیه کنم که سمی نباشه چون که چوب هایی که در دسترس هست همه از درخت میوه هستش که اسیدیه و مناسب نیست.و سوال دیگه اینکه یونجه رو از کجا میشه تهیه کرد توی اصفهان موضوع دیگه اینکه از همون اول آب نمیخورد الانم آب که جلوش میذارم نمیخوره وزنش خیلی کم شده.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید خیلی واسش نگرانم.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی نر
    شماره عضویت
    26390
    با این شونه هایی که مخصوص موهای ادم هست و تیز نیس میتونی شونه کنی . من پیدا نکردم واسه خوکچه رو . همه جا واسه گربه و سگ داشتن فقط

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی نر
    شماره عضویت
    26390
    من دو تخوگچه ۵ ماهه نر دارم البته احتمالا دوتاشون نر هستن . یکی شون ممکنه ماده باشه و الان یه مدته که مدفوع شون خییییلی زیاد شده و نسبت به قبل بوی بیشتری هم میده ... ممکنه به خاطر این باشه که دارن بالغ میشن ؟؟
    یه مدت هم هست که یکیشون یه کم عجیب شده صدای خرخر میده و گوشاشو میلرطونه و خیییلی اروم حرکت میکنه کسی میدونه این چه معنی ای داره ؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)