نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24566

ماده کرم رنگ در الت گربه حامله

سلام
    گربه من حدود یه ماه پیش بیرون از خونه حامله شده (من نمی دونستم)و دوهفته میشه شب و روز هی گشنش میشه حتی شبا نمیخوابم و هر سه ساعت باید یه کم گوشت مرغ پخته شده بهش بدم.
    اون دیگه سرجای قبلیش نمیخوابه (که توو حیاط یه خونه داشت) وتا غذا میخوره از درخت میره بالا و چن ساعت دیگه میاد .حالا یه هفته ای میشه فهمیدم حاملس و شکمش بزرگ شده .امروز هم یه ماده کرم رنگ مثل خامه از آلتش اومده بود بیرون نفهمیدم چیه .مشکلی پیش نیاد واسش؟؟؟چون هر چی میکنم بمونه خونه فرار میکنه و میره و بعدا میاد ابو غذا میخوره و دوباره میره ..تازگیا صدای میو هم ازش نشنیدم فقط ووووغغغ یا واغغغغ درمیاره میخواستم بدونم اینچشه ؟ و چیه که از آلتش میاد
    سه ماه پیشم اینجوری شکمش بزرگ بود و مرده زایی کرده بود ..اون موقع هم ازش خون میومد ولی الان خبری از خون نیس و بجاش امروز این چیز کرم رنگ و دیدم .علتش هم همین درخت حیاطمونه که ازش میپره یعنی من اینجوری حدس میزنم

(گوشیم ریست شده بود اینجا رو گم کرده بودم بزور پیدا کردم .هر سایتی میومد ثبت نام میکردمو می پرسیدم اخرش این سایت و پیدا کردم و امیدوارم اینبار سوالمو جای خوبی پرسیده باشم )

ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24566
    لطفا بمن جواب بدین خواهش میکنم چون این حیوون خونه ای نیس که ببرم پیش دکتر اجازه نمیده بگیرمش
    امروزم شدیدا دو طرف بدنش زده بیرون نمیدونم بچه هاشه؟؟؟چون من عکسشو دیدم شکم حیوون از پایین آویزون میشه موقع حاملگی
    ولی این از دوطرف زده بیرون دستمو آروم کشیدم زود با دستش پنجه کشید که دست نزن..دو تا برآمدگی مث سنگ از دو طرف زده بیرون اینجوری بره این منفجر میشه خودمم ترسیدم .فک کنم کلیه هاشه اینجوری شده .فقط دعا میکنم حامله باشه و اونام بچه هاش باشن همین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24566
    مردم ما فقط بلدن فکر حیوونات گرنبها و زینتی باشن ..همش به فکر کلاس گذاشتن و پز دادنن ...وگرنه هیچ حیوونی تووی کوچه ها از گشنگی و مریضی جون نمیداد....دکترامون ...دامپزشکامون و ...همش فکر پولن....پوللللللللللللل..
    امیدوارم یکمم مث مردم ترکیه دلمون بحال حیوونای خیابونی بسوزه
    من یه آدم نداری ام ولی همیشه بهترین غذاها رو واسه حیوونای خیابونی میخرم علاوه بر نگهداری اونا تو کوچمون چنتا بچه گربه رو شبا سیر میکنم دلخوشیم اینه که شبا تا میرم کوچه بیان بغلم ...هه بهتر از هزار تا دامپزشک و آدمن......
    جواب ندین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)