نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24566

کک و شپش گربه

سلام ببخشید من یه گربه خیابونی دارم که از 2 ماهگیش پرورشش میدم و الان 10 ماهشه و همین دیروز متوجه شدم که زیر لبش تا زیر چانه اش و همچنین اطراف دهنش هزاران ذرات سیاه هستش و رفتم دامپزشک بمن یه پماد زرد رنگ داد تا اومدم زدم دیدم چنتا کک نارنجی هم از توش دراومدن و هی این ور و اونور میرفتن و من گرفتمشون اونم بزور و بقیه نقطه های سیاه و با یه شونه ریز تمیز کردم یعنی من تو این چندماه تازه متوجه شدم حیونکی چرا بیش از حد خودشو لیس میزد و دمشو میجوییدو توو جای خواب قبلیش نمیخوابیدو رنگ ش چرا پریدستو هزاران چیز دیگه اینجا زیاد نمیخوام توضیح بدم ..حالا از شما میخوام کمکم کنید یه داروی خاص بفرمائید تا بهش بخورونم بلکه تمام انگلهی خارجی و داخلیش از بین بره ..چون طفلکی همش چن قره آب لزج زیر چونش جمع میشه بعضا و زبونش رو بعضا یکم بیرون میاره و لبش سیاهه سیاهه .من مطمئنم پر از انگل و شپشه لطفا کمکم کنید ممنون .گربم ماده اس و 10 ماهه شه و فقط اجازه میده نازش کنم و برسش بزنم یعنی دامپزشک برو نیس و از همه فرار میکنه
    با سپاس

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nasiri_3t نمایش پست ها
    سلام ببخشید من یه گربه خیابونی دارم که از 2 ماهگیش پرورشش میدم و الان 10 ماهشه و همین دیروز متوجه شدم که زیر لبش تا زیر چانه اش و همچنین اطراف دهنش هزاران ذرات سیاه هستش و رفتم دامپزشک بمن یه پماد زرد رنگ داد تا اومدم زدم دیدم چنتا کک نارنجی هم از توش دراومدن و هی این ور و اونور میرفتن و من گرفتمشون اونم بزور و بقیه نقطه های سیاه و با یه شونه ریز تمیز کردم یعنی من تو این چندماه تازه متوجه شدم حیونکی چرا بیش از حد خودشو لیس میزد و دمشو میجوییدو توو جای خواب قبلیش نمیخوابیدو رنگ ش چرا پریدستو هزاران چیز دیگه اینجا زیاد نمیخوام توضیح بدم ..حالا از شما میخوام کمکم کنید یه داروی خاص بفرمائید تا بهش بخورونم بلکه تمام انگلهی خارجی و داخلیش از بین بره ..چون طفلکی همش چن قره آب لزج زیر چونش جمع میشه بعضا و زبونش رو بعضا یکم بیرون میاره و لبش سیاهه سیاهه .من مطمئنم پر از انگل و شپشه لطفا کمکم کنید ممنون .گربم ماده اس و 10 ماهه شه و فقط اجازه میده نازش کنم و برسش بزنم یعنی دامپزشک برو نیس و از همه فرار میکنه
    با سپاس
    سلام ، منظورتون همين ماده اي هست كه به تازگي زايمان كرده ؟ بچه ها رو پيدا كرديد؟

پمادي كه استعمال شد ، تتراسايكلين بود ؟

فقط زير چانه اين مشكلو داره ؟ همه بدن ( گردن ، زير دم و الت تناسلي ، كشاله ران ، گوشها و زير بغل ، يعني بيشتر ، چين خوردگي هاي بدن رو خوب بررسي كنيد )

داروي كلي براي انگلهاي داخلي و خارجي وجود نداره . هر كدام ، دارو و پروسه جداگانه دارن كه زمان بر هست . چرا از دكتر معالج كه در جريان وضعيتش هستن كمك نميگيريد؟ ( مشورت تلفني )

در ظرف پلاستيكي و كوچك غذا ميخوره ؟ ظروفشو تميز نميكنيد ؟

عكس نزديك و واضح از چانه و اگر ككهاي كه ميفرماييد در دسترس داريد اينجا http://uupload.ir/ اپلود كنيد و لينكشو در اين تاپيك بزاريد

و لطفا بعد ازين ، سوالات مربوط به گربه رو در همين تاپيك بپرسيدhttp://www.parsipet.ir/showthread.php?t=75

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)