صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اردک
    شماره عضویت
    25212

1 سوال در مورد اردک

سلام
    یک اردکی هست .. ۲ ماهه.. همه چیز بهش میدهم.. چند روزی هست یکم از بینی که نفس میکشه .. صدای نفس کشیدنش میاد.. انگار کسی که بینی اش گرفته.. و بعضی وقت ها ..هوا از بینیش میده بیرون.. غذا خوب میخوره .. بردم دکتر.. دکتر انتی بیوتیک داد..البته دستشویی اون اسهالی خیلی نبود.. فکر کردم شاید مشکل گوارش هم داشته باشه.. الان دستشویی اون ابکی تر شده بعد از خوردن انتی بیوتیک ..
    البته یکی از انگشت کوچک پاش از هم غاش خورده.. و یکم باز شده..
    نمیدونم دقیقا مشکلش چیه.. فکر کردم نکنه اصلا مشکلی نداشته و با انتی بیوتیک بد تر شده .. البته ۲ روزه شروع شده
    اگه ممکنه راهنمایی کنید
    متشکرم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام.

اسم انتی بیوتیکها چیه؟

تب ، ابریزش بینی ، التهاب و ترشحات چشمی یا عطسه هم داره؟

بهداشت جایی که نگهداری میشه رو رعایت میکنید یا بستر الوده و مرطوبه؟

پایی که ترک خورده ، خونریزی ، درد یا تورم هم داره؟ از چه نوع بستری استفاده میکنید؟

از پاش عکس نزدیک و واضح بزارید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اردک
    شماره عضویت
    25212
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام.

اسم انتی بیوتیکها چیه؟

تب ، ابریزش بینی ، التهاب و ترشحات چشمی یا عطسه هم داره؟

بهداشت جایی که نگهداری میشه رو رعایت میکنید یا بستر الوده و مرطوبه؟

پایی که ترک خورده ، خونریزی ، درد یا تورم هم داره؟ از چه نوع بستری استفاده میکنید؟

از پاش عکس نزدیک و واضح بزارید.
    دکتر اسم انتی بیوتیک رو نگفت.. فکر کنم چیزی به اسم تتراسایکیلین شنیدم..۱ میلی در ۱ لیتر ابش میریزم با ویتامین ۱ قطره ..
    امروز یکبار خلط غِیظ فقط داشته از بینی..
    از چشمش ابریزش یک بار دیدم فقط..
    چون تازه وارد هستم اینجا نمیدونم چطوری عکس رو بفرستم..اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    زیر پاهاش رو تا نمناک میشه سعی میکنم عوض کنم پودر یونجه که مخلوط شده باچوب فشرده که از مغازه پت شاپ تهیه کردم (میریزم
    عطسه نمیکنه.. فقط بعضی وقت ها مًل کسی که دماغش کرفته سعی میکنه نفسش رو لز بینی بده بیرون تا باز بشه فکر کنم
    زخمش خونریزی نداره یکم از هم باز شده پوستش مثل تر ک خوردگی گوشتی هست.. فکر کنم کمی درد میکنه
    تب رو هم نمیدونم چطوری میشه تشخیض داد.. اما بعضی وقت ها یکم له له میزنه ..

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اردک
    شماره عضویت
    25212
    سلام
    نظر شما چی هست اگه عکس رو دیدید
    منشکرم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط sorano نمایش پست ها
    دکتر اسم انتی بیوتیک رو نگفت.. فکر کنم چیزی به اسم تتراسایکیلین شنیدم..۱ میلی در ۱ لیتر ابش میریزم با ویتامین ۱ قطره ..
    امروز یکبار خلط غِیظ فقط داشته از بینی..
    از چشمش ابریزش یک بار دیدم فقط..
    چون تازه وارد هستم اینجا نمیدونم چطوری عکس رو بفرستم..اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    زیر پاهاش رو تا نمناک میشه سعی میکنم عوض کنم پودر یونجه که مخلوط شده باچوب فشرده که از مغازه پت شاپ تهیه کردم (میریزم
    عطسه نمیکنه.. فقط بعضی وقت ها مًل کسی که دماغش کرفته سعی میکنه نفسش رو لز بینی بده بیرون تا باز بشه فکر کنم
    زخمش خونریزی نداره یکم از هم باز شده پوستش مثل تر ک خوردگی گوشتی هست.. فکر کنم کمی درد میکنه
    تب رو هم نمیدونم چطوری میشه تشخیض داد.. اما بعضی وقت ها یکم له له میزنه ..
    سلام . عكس اپلود نشده . لينكشو بزاريد http://uupload.ir/

با علائمي كه ميفرماييد ، اگر إنفلونزا نباشه ،سرماخوردگي يا عفونت تنفسيه .
    هنوز دارو مصرف ميكنه ؟

له له زدن اگر با ارامش باشه ، براي حفظ دماي بدنه . اگر با شدت باشه يعني توان مقابله با گرما رو نداره و ميبايست كمي محيط رو خنك تر كنيد. دما ی بدنشون در حالت عادي ٤١/٥ درجه است ولي در شرايطي مثل بيماري ، دماي محيط و استرس ، متغيره .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اردک
    شماره عضویت
    25212

3

سلام
    متشکرم از پاسخ شما
    از دکتر پرسیدم گفتند فلور فنیکون هست.. به مدت ۷ روز باید داده بشود الان ۴ روز شده است
    البته هنوز بعضی وقت ها از چشم هایش کمی اب می اید ، حس میکنم اطرافش کمی قرمز شده از داخل .. اما از بینی بغیر از ۱ بار که خلط غلیظ بود دیگه ندیدم
    کلا فعال هست ..
    فقط علاقه زیادی به انواع سبزیجات و میوه جات دارد و دانه پلت نصبت به اونها کمتر توجه نشان میدهد.. چون احتنال اینکه کمی اسهال هم داشته باشد هست.. البته سعی کردم کاهو وخیار خیلی هیلی کم بدهم .. اما اندازه هر کدام از سیزیجات و میوه ها رو نمیدونم چقدر بدهم که سیر بشودفعلا کدو و سیب بهش میدم با کمی گوجه و ۲ برگ کاهو در روز
    انگشت پایش که زخم بود ان رو که ارام لمس کردم پایش رو نمیکشید
    البته العان صدایی که از بینی اش می امد خیلی کمتر شنیده میشود ،

http://uupload.ir/files/yyja_08.jpg

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام
    متشکرم از پاسخ شما
    از دکتر پرسیدم گفتند فلور فنیکون هست.. به مدت ۷ روز باید داده بشود الان ۴ روز شده است
    البته هنوز بعضی وقت ها از چشم هایش کمی اب می اید ، حس میکنم اطرافش کمی قرمز شده از داخل .. اما از بینی بغیر از ۱ بار که خلط غلیظ بود دیگه ندیدم
    کلا فعال هست ..
    فقط علاقه زیادی به انواع سبزیجات و میوه جات دارد و دانه پلت نصبت به اونها کمتر توجه نشان میدهد.. چون احتنال اینکه کمی اسهال هم داشته باشد هست.. البته سعی کردم کاهو وخیار خیلی هیلی کم بدهم .. اما اندازه هر کدام از سیزیجات و میوه ها رو نمیدونم چقدر بدهم که سیر بشودفعلا کدو و سیب بهش میدم با کمی گوجه و ۲ برگ کاهو در روز
    انگشت پایش که زخم بود ان رو که ارام لمس کردم پایش رو نمیکشید
    البته العان صدایی که از بینی اش می امد خیلی کمتر شنیده میشود ،

http://uupload.ir/files/yyja_08.jpg
    فلورفنیکل داروی خوبی برای عفونتهای تنفسیه. ادامه بدید و نتیجشو اعلام کنید. دوز دارو رو رعایت میکنید؟ منظورم مقدار تعيين شده هست.
    سبزیجات مقدار مشخصی نداره. نه زیاد که اسهال بشن نه خیلی کم که ویتامینها ازشون دریغ بشه.

ببخشید شما اردکهاتونو فقط با میوه و سبزی تغذیه میکنید؟!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اردک
    شماره عضویت
    25212
    باشه اعلام میکنم . مرسی
    دورش رو رعایت میکنم ۱ میلی در ۱ لیتر اب
    پاهاش مشکلی نبود ؟؟؟
    نه فقط سبزیجات و میوه نیست .. تازگی ها سفیده تخم مرع در هفته ۱سوم اونم ۳ تا ۴ دفعه و پوست تخم مرع تازه شروع کردم.. البته دانه پلت مرغ مینا بسته بندی شده هم از اول بهش میدادم تاحالا.. اما به بقیه بیشتر علاقه نشون میده .. تا به دانه پلت .. اما اونم دوست داره و میخوره اما کمتر
    فقط ۱ دونه اردک هست
    ممنونم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    باشه اعلام میکنم . مرسی
    دورش رو رعایت میکنم ۱ میلی در ۱ لیتر اب
    پاهاش مشکلی نبود ؟؟؟
    نه فقط سبزیجات و میوه نیست .. تازگی ها سفیده تخم مرع در هفته ۱سوم اونم ۳ تا ۴ دفعه و پوست تخم مرع تازه شروع کردم.. البته دانه پلت مرغ مینا بسته بندی شده هم از اول بهش میدادم تاحالا.. اما به بقیه بیشتر علاقه نشون میده .. تا به دانه پلت .. اما اونم دوست داره و میخوره اما کمتر
    فقط ۱ دونه اردک هست
    ممنونم
    غذاي استارتر جوجه ها بايد از تركيبات پروتئيني براي رشد بهتر ، تشكيل شده باشه ، مثل تخم مرغ ، پودر گوشت ، پودر ماهي ، پودر سبوسها ، پلتها ..... در كنار اينها ، پودر صدف يا كف دريا بعنوان منبع كلسيم ، نيازه . در اين روزي ٢-٣ بار بايد تغذيه بشه .

پاهاش در ظاهر مشكلي نداشت . گاهي با پماد ويتامين آد چربش كنيد. اگر امكان داره از انگشت شست ، عكس واضحتري بزاريد.

ويتامين مخصوص طيور تهيه و هفته اي ٢-٣ مرتبه به ابخوردنش اضافه كنيد ( مطابق روش مصرف روي جلد )

اگر در دسترس نيست ، ٢ بار در هفته ، قطره مولتي ويتامين كودك ( 3-4 قطره به ٥٠ سي سي اب ) اضافه كنيد . نصف روز در اختيارش باشه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اردک
    شماره عضویت
    25212
    ..
    پورد ماهی و گوشت و سبوس را از کجا میتونم تهیه کنم.. ? در پت شاپ ندیدم.. طبیعی اش رو نمیتونم بدم.. ؟؟طبیعی اش در چه چیزهایی هست ؟
    ..زرده تخم مرغ دوست نداشت .. چکار میشود کرد ..چند بار در هفته زرده تخم مرغ و چه هجمی ؟البته اگه بخورد..
    از پا دوباره عکس می گیرم
    .. پماد اد ؟؟
    دکتر مولتی ویتامین داده ۱ قطره با انتی بیوتیک در همون اب میریزم .. قبلا روزی ۱ قطره در ۱ لیوان اب میدادم
    در اخر خیلی خیلی تشکر میکنم
    میتونم ماهی کیلکا بهش بدم یخ زده در بسته بندی فروخته می شود ...البته کوچولو بکنم ..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)