صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995

گفتگو در مورد كاسكو

سولات خود را در مورد كاسكو ، در اين تاپيك مطرح كنيد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    25147
    با سلام و خسته نباشید شرمنده من انقدر سوال میپرسم کلافه شدین قبلا گفتم یه کاسکوی هفت ماهه دارم که ۲۰ روزی میشه خریداریش کردم و چون از غذاییشون چیزی نمیدونستم فقط بهش تخمه دادم یکی از حضار توی سایت گفتن که کبدش چرب شده و منو خیلی نا امید کردن بزارین شیوه نگه داریمو بگم ببینین کجاش مورد داره اصلاح کنم کاسکوی من تمام مدتی که خونه هستم درقفسش بازه و بیرونه روی شاخه ای که براش بریدم از امروز شروع کردم بهش اب اسپری کردن چون تقرریبا غار نمیزنه دیگه یه نکته ای که هست اینه که اصلا سرو صدا نمیکنه و منو نگران کرده فقط صبح ها چندتا سوت میزنه راحت روی دست میاد ولی یکم که میگزره میخواد بپره روی قفسش که اونم نمیتونه و زمین میخوره منم هر وقت میبینم میخواد بپره سریع جلوشو میگیرم و خودم میبرمش توی قفس میوه جات رو نمیخوره بلکه فقط ریز ریز میکنه و میریزتشون راستی میخواستم بگم این برنامه های غذایی که نوشتین هیچ کدوم به کار کاسکوی چشم دودی من میاد ؟ آخه به عنوان مثال یک قاشق ماست رو من جچجوری بهش بدم ؟
    ممنون که جواب میدین ♥

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    25147
    علت این که نمیتونه بپره اینه که پرنده فروشی که کاسکورو ازش خریداری کردم بال هاشو چیده بود درضمن چوب ناصاف داره بیرون قفسش همون شاخه ای که بهتون گفتم با این حال بازم به کوتاه کردن ناخن نیاز داره ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    25147
    با سلام نداشتن دم میتونه از علاعم بیماری پر و منقار باشه یکم را جب این بیماری توضیح بدین بی زحمت باتشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    25147
    http://uupload.ir/files/tr7e
    لینک عکسشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    21480
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouya038 نمایش پست ها
    با سلام نداشتن دم میتونه از علاعم بیماری پر و منقار باشه یکم را جب این بیماری توضیح بدین بی زحمت باتشکر
    با سلام

قبل از این پرنده از پرنده دیگه ای نگهداری کرده اید ؟
    چقدر در رابطه با این پرنده قبل از خرید تحقیق کردید ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    با سلام و خسته نباشید شرمنده من انقدر سوال میپرسم کلافه شدین قبلا گفتم یه کاسکوی هفت ماهه دارم که ۲۰ روزی میشه خریداریش کردم و چون از غذاییشون چیزی نمیدونستم فقط بهش تخمه دادم یکی از حضار توی سایت گفتن که کبدش چرب شده و منو خیلی نا امید کردن بزارین شیوه نگه داریمو بگم ببینین کجاش مورد داره اصلاح کنم کاسکوی من تمام مدتی که خونه هستم درقفسش بازه و بیرونه روی شاخه ای که براش بریدم از امروز شروع کردم بهش اب اسپری کردن چون تقرریبا غار نمیزنه دیگه یه نکته ای که هست اینه که اصلا سرو صدا نمیکنه و منو نگران کرده فقط صبح ها چندتا سوت میزنه راحت روی دست میاد ولی یکم که میگزره میخواد بپره روی قفسش که اونم نمیتونه و زمین میخوره منم هر وقت میبینم میخواد بپره سریع جلوشو میگیرم و خودم میبرمش توی قفس میوه جات رو نمیخوره بلکه فقط ریز ریز میکنه و میریزتشون راستی میخواستم بگم این برنامه های غذایی که نوشتین هیچ کدوم به کار کاسکوی چشم دودی من میاد ؟ آخه به عنوان مثال یک قاشق ماست رو من جچجوری بهش بدم ؟
    ممنون که جواب میدین ♥
    سلام. ببخشید کی به شما گفته کبدش چربه؟! اگر منظورتون بنده است ، عرضم این بود که تخمه این عوارضو در طولانی مدت ایجاد میکنه. اینکه طوطی شما مبتلا هست یا نیست تشخیصش با دامپزشکه. برای پیشگیری و کمک به بهبودش راهکار ارائه دادم خدمتتون. ولی اینکه در حال حاضر مبتلاست یا خیر تشخیص با دامپزشکه.

نکته دوم اینکه شما تغذیه اصلیو رها کردید و فرعیاتو در نظر گرفتید؟! چه اهمیتی داره ماست بخوره یا نخوره یا چطور بخوره؟! اینها اصل نیست ، مثل سرکه سیب بعنوان پیشگیری کننده از بیماری و تا حدودی در تقویت مفاصل کاربرد داره ولی توصیه به مصرف لبنیات برای طیور مناسب نیست چون حاوی لاکتوزه . میتونید به جای لبنیات از محصولات پروبیوتیک ویژه طیور استفاده کنید.

این یرنامه غذایی برای همه طوطیهاست .

علت این که نمیتونه بپره اینه که پرنده فروشی که کاسکورو ازش خریداری کردم بال هاشو چیده بود درضمن چوب ناصاف داره بیرون قفسش همون شاخه ای که بهتون گفتم با این حال بازم به کوتاه کردن ناخن نیاز داره ؟
    اگر بلنده و طریقه کوتاه کردنشو بلدید، کوتاه کنید.

خیر به تنهایی نشانه بیماری که مد نظرتونه نیست. همه علائمو باید دارا باشه.عکس هم اپلود نشده

https://www.google.com/url?sa=t&sour...JdHZD8CjiX4afA

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    25147
    ممنون و سپاس بی پایان از شما من قبلا از پرنده های زیادی نگه داری کردم ولی اولین باره که از یک کاسکو نگه داری میکنم کلا با حیوانات رابطه خیلی خوبی دارم و خیلی زیاد به حیوانات و میحط زیست علاقه دارم خوراکشم دارم کم کم درست میکنم بهش مغزپسته بادام زمینی و کمی تخمه میدم میوه هم چند حبه انگور و هندوانه از اون جاییهم که جویدن دوست داره چوب بستنی های شسته شده بهش میدم تا خورد کنه یاد گرفته بوس میکنه و دست میده البته فقط با خودم و تا بهش نگم دیگران رو بوس نمیکنه بنابر این میشه گفت رابطه خوبی باهاش دارم صبح زود وقتی سوت میزنه سراغش میرم تا بفهمه با صدا میتونه جلب توجه کنه ولی فقط صبح ها میشه صداشو شنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    25147

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    ممنون و سپاس بی پایان از شما من قبلا از پرنده های زیادی نگه داری کردم ولی اولین باره که از یک کاسکو نگه داری میکنم کلا با حیوانات رابطه خیلی خوبی دارم و خیلی زیاد به حیوانات و میحط زیست علاقه دارم خوراکشم دارم کم کم درست میکنم بهش مغزپسته بادام زمینی و کمی تخمه میدم میوه هم چند حبه انگور و هندوانه از اون جاییهم که جویدن دوست داره چوب بستنی های شسته شده بهش میدم تا خورد کنه یاد گرفته بوس میکنه و دست میده البته فقط با خودم و تا بهش نگم دیگران رو بوس نمیکنه بنابر این میشه گفت رابطه خوبی باهاش دارم صبح زود وقتی سوت میزنه سراغش میرم تا بفهمه با صدا میتونه جلب توجه کنه ولی فقط صبح ها میشه صداشو شنید
    خواهش میکنم. بادام زمینی برای طوطی مناسب نیست. لطف کنید برای اشنایی بیشتر با نگهداری طوطی، مقالات مربوط به تالار طوطیها رو بخونید.

عکسها اپلود نشده.لینک اپلود رو بزارید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)