صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط roxana.b612 نمایش پست ها
    خیلی ممنون واقعا لطف و محبت کردید امیدوارم بتونم محبتتون رو جبران کنم،میشه بگید مثلا چند ساعت یک بار بهش فرنی بدم؟و اینکه هر چی تلاش کردم تمیز نشد بدتر خیس و پخش شد کثیفی هاش،چون دارو هایی که بهش میدادم چرب بود دست هاش و کلا همه جاش با مدفول کثیف و بد بو شده،حالا اینا در درجه دومه اول اینکه هر چند ساعت یک بار بهش آب،سرم و غذا بدم؟!!!

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk
    خواهش میکنم

اول بفرمایید وضعیت و تعداد دفعات اسهالش در چه حده؟ هنوز انسجام پیدا نکرده؟ سرمتون ors هست یا خانگی تهیه کردید؟ اگر به جواب رسیدید انشالله فردا در خدمتتون هستم.

اگه ors هست و اسهال به حدی رقیقه که تقریبا مثل اب هست و مرتب بیرون روی داره هر یکساعت 5_6 سی سی. به دفع ادرارش هم توجه کنید.

اگر خانگیه هر 2 ساعت 3_4 سی سی و در هر دو حالت مابینش اب ساده هم داده بشه ( درصورتی که تمایل داره )

اگر مدفوع در حال سفت شدن هست و رقتش کاسته شده 4_5 ساعت یکبار برای هر دو مورد 3_4 سی سی.

غذا هم راس ساعاتی که غذا میدادید بهش بدید. نمیدونم الان دقیقا چه چیزهایی غیر از بیسکوییت مادر خورده یا میتونه بخوره.

فرنی و بیسکوییت مادر میتونن جایگزین هم باشن که کربوهیدرات زیاد دریافت نکنه.

میفرمایید داروها چربن! ویتامینها کمی روغنی هستن ولی نه در اون حد که اثار بدی به جا بزارن. انتی بیوتیکها هم چرب نیستن. نگرانم بین داروها ملین تجویز شده باشه!! اگر اینطور باشه رسما و علنا مایعات بدنش داره از دست میره. تماس گرفته بودید سوال نکردید داروها رو؟

اب گرم روی قسمتهای الوده اسپری و یک ربع بعد با برس کوچکی خیلی اهسته ، همان ناحیه رو برس بزنید تا هم الودگی از لابلای موها خارج و هم گره خوردگی برطرف بشه و بعد با حوله تمیز و خشکش کنید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    24906
    متاسفانه غذا هیچی نمیخوردو دفع هم نداشت و فقط همون فرنی و بیسکویت مادر با زور بهش میدادم،نیم ساعت پیش به پهلو افتاد و نفس میکشه فقط ،هیچ حرکتی نداره،بدنش سرده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    24906
    نمیدونم چی بگم واقعا تمام تلاشمو کردم ولی مرد ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    خواهش میکنم

اول بفرمایید وضعیت و تعداد دفعات اسهالش در چه حده؟ هنوز انسجام پیدا نکرده؟ سرمتون ors هست یا خانگی تهیه کردید؟ اگر به جواب رسیدید انشالله فردا در خدمتتون هستم.

اگه ors هست و اسهال به حدی رقیقه که تقریبا مثل اب هست و مرتب بیرون روی داره هر یکساعت 5_6 سی سی. به دفع ادرارش هم توجه کنید.

اگر خانگیه هر 2 ساعت 3_4 سی سی و در هر دو حالت مابینش اب ساده هم داده بشه ( درصورتی که تمایل داره )

اگر مدفوع در حال سفت شدن هست و رقتش کاسته شده 4_5 ساعت یکبار برای هر دو مورد 3_4 سی سی.

غذا هم راس ساعاتی که غذا میدادید بهش بدید. نمیدونم الان دقیقا چه چیزهایی غیر از بیسکوییت مادر خورده یا میتونه بخوره.

فرنی و بیسکوییت مادر میتونن جایگزین هم باشن که کربوهیدرات زیاد دریافت نکنه.

میفرمایید داروها چربن! ویتامینها کمی روغنی هستن ولی نه در اون حد که اثار بدی به جا بزارن. انتی بیوتیکها هم چرب نیستن. نگرانم بین داروها ملین تجویز شده باشه!! اگر اینطور باشه رسما و علنا مایعات بدنش داره از دست میره. تماس گرفته بودید سوال نکردید داروها رو؟

اب گرم روی قسمتهای الوده اسپری و یک ربع بعد با برس کوچکی خیلی اهسته ، همان ناحیه رو برس بزنید تا هم الودگی از لابلای موها خارج و هم گره خوردگی برطرف بشه و بعد با حوله تمیز و خشکش کنید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نمیدونم چی بگم واقعا تمام تلاشمو کردم ولی مرد ...

انتظارش میرفت ، علائم تنفسی سختی که داشت علاوه بر عفونت ، فکر میکنم مسمومیت با سموم هم بوده. خیلی متاسفم و ناراحت....

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    24906
    بازم خیلی خیلی ممنونم که وقت گذاشتید و راهنمایی کردید،خودم که انقدر گریه کردم که دارم میمیرم.خیلی صحنه بدی بود...
    انتظارش میرفت ، علائم تنفسی سختی که داشت علاوه بر عفونت ، فکر میکنم مسمومیت با سموم هم بوده. خیلی متاسفم و ناراحت....

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    بازم خیلی خیلی ممنونم که وقت گذاشتید و راهنمایی کردید،خودم که انقدر گریه کردم که دارم میمیرم.خیلی صحنه بدی بود...

خواهش ميكنم ولي اي كاش تلاشمون نتيجه داشت . براي همه كساني كه با حيوانات سرو كار دارن ، اين اتفاقات بارها و بارها رخ داده و همه در اين موقعيت سخت قرار گرفتيم . دركتون ميكنم ، تحملش و ياداوري خاطرات ، واقعا سخته . براتون ارزوي سلامتي و روزهاي بهتر دارم .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    24906
    خیلی محبت دارید ،واقعا قوی بود طفلک با اون بدن کوچولوش خیلی تحمل کرد،همش فکر اینکه چقدر درد کشیده داره دیونه م میکنه،همچنین برای شما که انقدر مهربان و دلسوز هستید
    خواهش ميكنم ولي اي كاش تلاشمون نتيجه داشت . براي همه كساني كه با حيوانات سرو كار دارن ، اين اتفاقات بارها و بارها رخ داده و همه در اين موقعيت سخت قرار گرفتيم . دركتون ميكنم ، تحملش و ياداوري خاطرات ، واقعا سخته . براتون ارزوي سلامتي و روزهاي بهتر دارم .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)