صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 27
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    24906

خرگوشم خیلی حالش بده خواهش میکنم یکی کمک کنه

نفخ و اسهال

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط roxana.b612 نمایش پست ها
    نفخ و اسهالفرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk
    سلام. این چه مدل سوال کردنه عزیزم؟! مشکلشو به طور کامل توضیح بدید . سنشو بفرماییدتغذیه اش چیه و اخرین بار چی خورده؟شکمش سفت شده ؟ دندان قروچه داره؟ بی اشتهاست؟ چند روزه این مشکلو داره؟میوه ، سبزی یا یونجه خشک نشده بهش دادید یا علوفه غیر مطمئن ؟ به طور کامل توضیح بدید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    24906
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. این چه مدل سوال کردنه عزیزم؟! مشکلشو به طور کامل توضیح بدید . سنشو بفرماییدتغذیه اش چیه و اخرین بار چی خورده؟شکمش سفت شده ؟ دندان قروچه داره؟ بی اشتهاست؟ چند روزه این مشکلو داره؟میوه ، سبزی یا یونجه خشک نشده بهش دادید یا علوفه غیر مطمئن ؟ به طور کامل توضیح بدید
    ببخشید حالم خوب نبود،3 روزه،اول اسهال شد بعد شکمش سفت شده،دیشب بردمش دکتر ،بهش 3 نوع دارو داد کا یکیش مولتی ویتامینه،یکیش آنتی بیوتیک ،اون یکی نمیدونم،گفت باید شکمش کار کنه تخلیه بشه،کار داره میکنه ولی اسهاله و بوی خیلی بدی داره،و هیچی نمیخوره،دکتر گفت با سرنگ غذای پلپ شو حل کن بهش بده بخوره هر 3،2 ساعت ،با زور بهش میدم،سرم هم درست کردم بهش با سرنگ میدم،ولی خودش هیچی نمبخوره دندون قروچه میکنه و تند تند نفس میکشه،نمیدونم چیکار کنم،دارو هاش هم هر 4 ساعته،

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    24906
    و
    سنش فکر میکنم 3 ماه باشه،و از یونجه باشه،چون خودم گرفتم و خشک کردم بهش دادم،و از روستا آورده بودن،نمیدونم تمیز بوده جاش یا نه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    و سنش فکر میکنم 3 ماه باشه،و از یونجه باشه،چون خودم گرفتم و خشک کردم بهش دادم،و از روستا آورده بودن،نمیدونم تمیز بوده جاش یا نه

به احتمال زياد عفونت روده است . اگر امكان داره اسم انتي بيوتيك رو سوال كنيد و حتما تمام تلاشتونو بكنيد كه غذا و مايعات بخوره . شير بهش نديد . چند موردي هم كه مينويسم حتما انجام بديد . خواص ضدعفوني كننده و ضد نفخ داره .

* امروزو فردا از اين تركيب يك سي سي بهش بديد : يك سي سي سركه سيب در ١٠ سي سي اب جوشيده ولرم

* تا ٣ روز و روزي سه بار ١ سي سي از هر كدام : عرق نعنا ( يك سي سي روزي دوبار ) ، دمنوش اويشن ( يك سي سي يكبار ) . نعنا و آويشن هم ضد نفخ هستن ، هم ضدعفوني كننده دستگاه گوارش و نعنا برطرف كننده اسهال هم هست .

* شكمشو دائماً دايره وار ماساژ بديد. اگر بين داروها ، ملين هم هست قطعش كنيد.

* اگر غذا نميخوره ، كته برنج (که همون طرز تهیه فرنی برای خرگوشه ) يه كم ابدار باشه بدون نمك و روغن ، هر ٢ ساعت ٥-٦سي سي اهسته با سرنگ بدون سوزن بهش بديد. اگر نخورد فقط چند دانه شکر( نه زياد ) بهش اضافه کنید تا ٢-٣ روز. برنج از مواد غذايي هست كه حاوي كربوهيدراته و براي خرگوش مناسب نيست ولي براي قطع اسهالش ناچارا لازمه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    24906
    به احتمال زياد عفونت روده است . اگر امكان داره اسم انتي بيوتيك رو سوال كنيد و حتما تمام تلاشتونو بكنيد كه غذا و مايعات بخوره . شير بهش نديد . چند موردي هم كه مينويسم حتما انجام بديد . خواص ضدعفوني كننده و ضد نفخ داره .

* امروزو فردا از اين تركيب يك سي سي بهش بديد : يك سي سي سركه سيب در ١٠ سي سي اب جوشيده ولرم

* تا ٣ روز و روزي سه بار ١ سي سي از هر كدام : عرق نعنا ( يك سي سي روزي دوبار ) ، دمنوش اويشن ( يك سي سي يكبار ) . نعنا و آويشن هم ضد نفخ هستن ، هم ضدعفوني كننده دستگاه گوارش و نعنا برطرف كننده اسهال هم هست .

* شكمشو دائماً دايره وار ماساژ بديد. اگر بين داروها ، ملين هم هست قطعش كنيد.

* اگر غذا نميخوره ، كته برنج (که همون طرز تهیه فرنی برای خرگوشه ) يه كم ابدار باشه بدون نمك و روغن ، هر ٢ ساعت ٥-٦سي سي اهسته با سرنگ بدون سوزن بهش بديد. اگر نخورد فقط چند دانه شکر( نه زياد ) بهش اضافه کنید تا ٢-٣ روز. برنج از مواد غذايي هست كه حاوي كربوهيدراته و براي خرگوش مناسب نيست ولي براي قطع اسهالش ناچارا لازمه .
    خیلی بیحاله و بوی خیلی بدی گرفته به خاطر مدفوعش که اسهالی ه،کته بهش بدم بیشتر شکمش نفخ نمیکنه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    خیلی بیحاله و بوی خیلی بدی گرفته به خاطر مدفوعش که اسهالی ه،کته بهش بدم بیشتر شکمش نفخ نمیکنه؟

اگر همزمان با داروهاي گياهي استفاده بشه ( منظور به كار بردن اونهاست ) نفخ نميكنه . ١-٢ مرتبه امتحان كنيد اگر نفخش شدت داشت ، قطعش كنيد .

بدن و مقعدشو با حوله كمي مرطوب شده با اب و سركه سيب ، تميز و خشك كنيد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    24906
    اگر همزمان با داروهاي گياهي استفاده بشه ( منظور به كار بردن اونهاست ) نفخ نميكنه . ١-٢ مرتبه امتحان كنيد اگر نفخش شدت داشت ، قطعش كنيد .

بدن و مقعدشو با حوله كمي مرطوب شده با اب و سركه سيب ، تميز و خشك كنيد .
    خیلی زحمت کشیدید،باور کنید 2 شبه نخوابیدم،از ترس اینکه بمیره،احتمال داره خوب بشه؟من و دخترم خیلی بهش وابسته ایم،ترو خدا هر کاری فکر میکنید نجاتش میده بگید انجام بدم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    خیلی زحمت کشیدید،باور کنید 2 شبه نخوابیدم،از ترس اینکه بمیره،احتمال داره خوب بشه؟من و دخترم خیلی بهش وابسته ایم،ترو خدا هر کاری فکر میکنید نجاتش میده بگید انجام بدم

امید به خدا . انشالله که درمانها جواب بده. هر راهی که اطلاع داشتم خدمتتون گفتم. بیش ازین نمیشه کمکش کرد. فقط مراقب باشید دهیدراته نشه. اگر اسم انتی بیوتیک و داروی دیگه رو از دکتر سوال کنید شاید کمکی باشه. بعضی داروها مناسب نوع بیماری نیستن . با وجودی که 3 روز تحت درمانه ولی هنوز بهبود پیدا نکرده. به همین خاطر اسم داروها رو سوال کردم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    24906
    درمانش از دیشب شروع کردم ،6 نوبت دارو گرفته،یعنی هر 4 ساعت،ولی باز میپرسم چی بوده آنتی بیوتیکه
    امید به خدا . انشالله که درمانها جواب بده. هر راهی که اطلاع داشتم خدمتتون گفتم. بیش ازین نمیشه کمکش کرد. فقط مراقب باشید دهیدراته نشه. اگر اسم انتی بیوتیک و داروی دیگه رو از دکتر سوال کنید شاید کمکی باشه. بعضی داروها مناسب نوع بیماری نیستن . با وجودی که 3 روز تحت درمانه ولی هنوز بهبود پیدا نکرده. به همین خاطر اسم داروها رو سوال کردم.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)