نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    24751

جای خرگوش و غذاش

سلام من یه خرگوش سفید دارم و میخوام بزارمش توی قفس ولی نمیدونم قفس چه شکلی باشه و برای غذا خوردنش هم مشکل غذا دارم یعنی یونجه و علف نمیتونم گیر بیارم اشکالی نداره چمن یا علف های پارک رو براش بزارم بخوره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام. چمن راه حل موضوع نیست و از طرفی ممکنه الوده به انگل یا افت کشها و سموم باشه. حتما لازمه که علوفه بخوره. چمن هم بشویید و در افتاب خشک کنید ( منظور خشک شدن هست نه اینکه رطوبتش گرفته بشه ) و در کنار یونجه و علوفه دیگه بهش بدید.

براي تغيير غذاييش ( طي ٧-١٠ ) ، يونجه رو به هر شكلي كه ميتونيد ، اسياب شده ، خرد شده .... با غذاهايي كه مورد علاقشه ، مخلوط كنيد و هر بار به مقدارش اضافه و از غذاهاي قبلي كم كنيد تا يونجه ، به طور كامل جايگزين بشه . صفحه 36 تاپیک خرگوش درمورد تغذيه صحيح و بايد و نبايدها ، توضيح داده شده . حتي ميتونيد ازپلتهاي مختلف يونجه براي كمك به اين تغيير ، استفاده كنيد . ولي نه به اونصورت كه ، اينبار به پلت عادت كنه . سنگ جويدني براي ساييده شدن دندانهاش ، از پت شاپ تهيه كنيد . عکس چند نمونه از فضاهایی که میتونید برای خرگوش درست کنید هم در صفحات ذکر شده ، ضمیمه شده.

تاپیک خرگوش http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=6265&page=39

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)