صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

موضوع: کمک فوری

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    No
    شماره عضویت
    24651
    الان آروم گرفته خوابیده..تنفسش بهتره ناله هم نمیکنه ولی سمتش میرم هنوز تهاجمیه بزاقش نمیدونم خونیه یا نه یعنی ممکنه ضرب دیدگی باشه چون اول بد جور به خودش میپیچید الان فقط اگه قسمت پنجه پاش به جایی بخوره چند دقیقه بیتابی میکنه بعد آروم میشه خیلی هم تو چرته

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    No
    شماره عضویت
    24651
    نمیشه یک دارو تجویز کنید که دردش کمتر بشه؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط nemati نمایش پست ها
    الان آروم گرفته خوابیده..تنفسش بهتره ناله هم نمیکنه ولی سمتش میرم هنوز تهاجمیه بزاقش نمیدونم خونیه یا نه یعنی ممکنه ضرب دیدگی باشه چون اول بد جور به خودش میپیچید الان فقط اگه قسمت پنجه پاش به جایی بخوره چند دقیقه بیتابی میکنه بعد آروم میشه خیلی هم تو چرته
    خیلی خوبه که بهتره. پس بهش اصلا نزدیک نشید تا ارامششو حفظ کنه. یعنی دیگه پاشو به اونحالت نگه نمیداره ؟ تونست حرکتش بده و جمعش کنه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نمیشه یک دارو تجویز کنید که دردش کمتر بشه؟؟؟
    با حالت تهاجمي كه داره نبايد بهش نزديك بشيد ، ممكنه بخاطر واكنش ، به خودش ، بيش ازين اسيب بزنه
    قرص ملوكسيكام ٧.٥ ميلي گرم براي كاهش درد و يا اسپري ليدوكائين ١٠٪ براي بي حس شدن موضع ( كه اين مورد در شكستگي بهتره استفاده نشه ، چون درد رو كاهش ميده باعث حركت بيشتر عضو اسيب ديده ميشه )

كورتون هم اگر همكاري كنه دوزشو براتون مينويسم بهش بديد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    No
    شماره عضویت
    24651
    خیلی ممنون از کمکتون خدارو شکر بهتره حالش اگه دیدم بهتر نشد انتقالش میدم به کلینیک

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    خیلی ممنون از کمکتون خدارو شکر بهتره حالش اگه دیدم بهتر نشد انتقالش میدم به کلینیک
    خواهش میکنم. میشه دقیقا وضعیتشو توصیف کنید؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    No
    شماره عضویت
    24651
    وقت بخیر.الان وضعیتش خوبه فکر کنم...فعلا آرومه ولی از دیروز که خوابیده هنوز تکون نخورده از جاش دستشویی هم نرفته طبیعیه؟؟؟غذا هم هیچی نخورده فقط خیلی میخوابه هیچ دارویی هم فعلا بهش ندادم اون قرصی که فرمودید 7.5 میلیگرمی من 15 میلیگرمیشو دارم نصف کنم بندازم داخل شیر بخوره مشکل نداره؟؟؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    No
    شماره عضویت
    24651
    یک سوالم در مورد خروسم داشتم
    طبق فرمایش شما قرص داکسی سایکلین خریدم و ریختم داخل آبخوریشون که عطسه و خرخر جوجه ها برطرف شد ولی خرخر خروسم بدتر شده باید هنوز بهش بدم این دارو رو چون از جوجه ها رو قطع کردم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    وقت بخیر.الان وضعیتش خوبه فکر کنم...فعلا آرومه ولی از دیروز که خوابیده هنوز تکون نخورده از جاش دستشویی هم نرفته طبیعیه؟؟؟غذا هم هیچی نخورده فقط خیلی میخوابه هیچ دارویی هم فعلا بهش ندادم اون قرصی که فرمودید 7.5 میلیگرمی من 15 میلیگرمیشو دارم نصف کنم بندازم داخل شیر بخوره مشکل نداره؟؟؟
    سلام. از درده اگر مشکل حادتری نداشته باشه! هنوز هم مشخص نیست شکستگیه یا ضرب دیده. فعلا هیچ دارویی داده نشه. دوز ملوکسیکام هم به مقداری که میفرمایید نیست. خیلی خیلی کمتره. فعلا منزل نیستم. بعدا دوز رو محاسبه میکنم.
    یک سوالم در مورد خروسم داشتم
    طبق فرمایش شما قرص داکسی سایکلین خریدم و ریختم داخل آبخوریشون که عطسه و خرخر جوجه ها برطرف شد ولی خرخر خروسم بدتر شده باید هنوز بهش بدم این دارو رو چون از جوجه ها رو قطع کردم
    چند روز برای خروس استفاده شد؟ همچنان فقط خر خر داره یا علائم دیگه هم اضافه شده؟ اسهالش رقع نشده؟ اشتهاش چطوره؟ خروس دیگتون که مشکل فلج داشت در چه وضعیه؟ میتونید فلورفنیکل 10% خوراکی تهیه کنید؟ ( دامیه )

اگر پاسخها رو همون پستی که برای خروستون زده بودید ادامه بدید ممنون میشم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    No
    شماره عضویت
    24651
    سلام لطفا این تاپیک حذف شود

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)