صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 71
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28189
    سلام من یه گربه خیابونی از بچگی نگه داشتم الان 5 ماهش هست الان چند روز غذا خیلی کم میخوره بی حال همش میخوابه چی کار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم خیلی نگرانشم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28275

راهنمایی و درخواست کمک

سلام. من یه بچه گربه تو کوچمونه، از تولدش بهش غذا دادم، الان 6ماهشه،نر هست و سرما خورده.غذا نمی خوره. اول چشمهاش اشک داشت، الان بینیش کیپ شده
    یکی از دوستان گفتند بررسی کن،داخل دهانش تاول نداشته باشه و... که نداره و گفتن با قطره کلرامفنیکل هر 12ساعت 1یا2قطره چشم، قطره بینی بریز تو دماغش و با پماد ویتامین آچشمی ماساژ بده، و سفیکسیم100 بگیر و هر 12ساعت یک سی سی با سرنگ بهش بده.
    اما سوسپانسیون رو بالا آورد، یکمی تب داره، حقیقتش وضعیت مالیم طوری نیست که ببرمش دامپزشکی، و از طرفی خیلی ناراحتم، لطفاً راهنمایی کنید هرچه سریعتر که حالش بد نشه، چکار کنم و چه دارویی بهش بدم؟
    ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28275
    سلام. من یه بچه گربه تو کوچمونه، از تولدش بهش غذا دادم، الان 6ماهشه،نر هست و سرما خورده.غذا نمی خوره. اول چشمهاش اشک داشت، الان بینیش کیپ شده
    یکی از دوستان گفتند بررسی کن،داخل دهانش تاول نداشته باشه و... که نداره و گفتن با قطره کلرامفنیکل هر 12ساعت 1یا2قطره چشم، قطره بینی بریز تو دماغش و با پماد ویتامین آچشمی ماساژ بده، و سفیکسیم100 بگیر و هر 12ساعت یک سی سی با سرنگ بهش بده.
    اما سوسپانسیون رو بالا آورد، یکمی تب داره، حقیقتش وضعیت مالیم طوری نیست که ببرمش دامپزشکی، و از طرفی خیلی ناراحتم، لطفاً راهنمایی کنید هرچه سریعتر که حالش بد نشه، چکار کنم و چه دارویی بهش بدم؟
    ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28275
    سلام، الان حالش بهتره. زیاد غذا نمی خوره اما تبش قطع شده، سرحال تر شده و کمی هم غذا که مقداری غذای خشک و شیر و گوشت چرخ کرده پخته خورد، اما جگر مرغ کبابی رو نمی خوره. آب ریزش بینیش کم شده، همچنان داخل بینیش قطره میربزم و با ویتامین آ چشمی ماساژ میدم و هر روز یکبار یک قطره کلرامفنیکل تو چشماش. حالا نمیدونم باز بهش آنتی بیوتیک بدم؟
    گفتم چون دوسه روز غذا نخورده معدش ضعیف شده و آب مرغ رو با یک سی سی سفیکسیم صد قاطی کنم و اگه خودش نخورد، با سرنگ بدم بخوره تا زودتر حالش خوب بشه. درضمن نسبت به قبل، آب زیادی می خوره.
    حالا، اگه لطف کنید و راهنمایی کنید بسیار سپاسگزارم، چون نمیتونم ناراحتی و رنجشو ببینم.
    منتظر پاسخ سرشار از لطف شما هستم 🙏

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28593
    سلام.من یک گربه ۶ماهه دارم که تو راهرو خونمون نگهش میدارم چند روزیه که حرکت نمیکنه غذا نمیخوره عطسه میکنه ساکت شده هرچی غذا سمتش میبرم هیچی نمیخوره به زور هم نمیخوره ☹ خیلی دلم براش میسوزه چیکارکنم خوب بشه الان سه روزه هیچی نخورده؟
    گفتم شاید سردش باشه تو راه رو براش بخاری برقی گذاشتم اونم آروم تو جاش دراز کشیده ورو صورتش خوابیده چه دارویی بهش بدم خوب بشه؟
    خواهش میکنم کمکم کنید تا نمیره.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra1991 نمایش پست ها
    سلام.من یک گربه ۶ماهه دارم که تو راهرو خونمون نگهش میدارم چند روزیه که حرکت نمیکنه غذا نمیخوره عطسه میکنه ساکت شده هرچی غذا سمتش میبرم هیچی نمیخوره به زور هم نمیخوره ☹ خیلی دلم براش میسوزه چیکارکنم خوب بشه الان سه روزه هیچی نخورده؟
    گفتم شاید سردش باشه تو راه رو براش بخاری برقی گذاشتم اونم آروم تو جاش دراز کشیده ورو صورتش خوابیده چه دارویی بهش بدم خوب بشه؟
    خواهش میکنم کمکم کنید تا نمیره.
    سلام . دوست عزیز بهترین کمک شما به این بچه ، مراجعه به دامپزشک هست . لطفا هرچه سریع تر اقدام کنید که اگه مشکلی داره درمانش شروع بشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    29657
    وققتون بخیر. ممنون میشم بتونید لطف کنید زودتر راهنمایی کنید.
    یه گربه نر بالغ داریم که خیابونیه ولی تو حیاط میمونه اکثرا. از‌هفته قبل حالش بد شده آبریزش و تهوع داره و کم حوصله شده و عطسه میکنه. الان تهوعش کمه ولی هست هنوز و سرفه داره و گرفتگی صداش کمتر شده ولی هست. اشتها داره داخل دهنشو موقع خمیازه دیدم زخم و چیزی نیست. اگر دارویی بشه با غذاش قاطی‌کنم که بخوره بهش کمک کنه ممنون میشم بفرمایید.

حامی گربه ها
    مدیر کل انجمن حمایت از گربه های ایران
    www.kitten.ir

نوع حیوان خانگی
    khargoosh.gorbe.hamester.mina
    شماره عضویت
    9867
    احتمال داره سرماخورده باشه...سن و وزن گربتون رو بگین و اینکه غذا چی بهش میدین و ترشحات چشمی هم داره؟اسهال چطور؟...واکسن هاشو زدین یا نه؟
    انجمن حمایت از گربه های بی سرپرست ایران - www.kitten.ir

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    گربه‌های مریض خیابانی :(
    شماره عضویت
    29978
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivid نمایش پست ها
    احتمال داره سرماخورده باشه...سن و وزن گربتون رو بگین و اینکه غذا چی بهش میدین و ترشحات چشمی هم داره؟اسهال چطور؟...واکسن هاشو زدین یا نه؟
    سلام
    من دوتا گربه سرما خورده از پارک آوردم خونه یکیشون بزرگه و بالغ نر هستن دوتاشون بزرگه حالش بدتره از دهنش آب و چرک میاد بعضی وقتا و کرکثیفه به نظر ۵ کیلو میاد یا کمتر نمیدونم بزرگه خلاصه ،نفساش صدا داره و دور دماغش تمام چرک خشک شده اگه بکنم دردش میاد حس میکنم
    عطسه و سرفه‌ام داره یبارم ک شیر گرم معمولی خورد اسهال شد دیگ بهش ندادم
    بوی کلسی ویروسم میدن دوتاشون
    کوچیکه حالش بهتره بنظر دو کیلو دوکیلو نیم میاد و چهار پنج ماهه یا کمتر
    فقط گاهشی پشت هم عطسه میکنه و یکی از چشماش آب میده
    سخت نفس میکشن معلومه تو ریه‌اشون چرک پره
    اشتها و دستشویی‌شون براهه کاملا روزی چند وعده مرغو هویجو سیب‌زمینی و آب مرغ با غذا خشک قاطی میخورن براشون شیر بدون لاکتوزم گرفتم ولرم میدن بخورن اشتهاشون عالیه همه چیو میخوان بخورن )
    اون آقایی که بیخانمان بود یجورایی سرپرست اینا بود تو پارک فدک نارمک تهران گفت شیر گرم بخورن تو خونه باشن زیر بارون نباشن خوب میشن بهشون یک‌چهارم قرص کلدس حل کن تو آب یا شیر با سرنگ بده یه شربتم گفت ک اسمش یادم نیست
    ولی من ندادم ترسیدم حالشون بد بشه خدایی نکرده گفتم با شما مشورت کنم ایشالا ک جواب بدین
    دلم میسوزه الان سه روزه تو خونه‌ان ولی بهتر نشده سرماخوردگیشون
    شرایط دکتر بردنم واقعا ندارم متاسفانه کمک کنید خوب بشن بزرگه رو میخوام خوب شد برگردونم چون بیقراری میکنه خیلی کم بعضی وقتا
    کوچیکه رو شاید نگه داشتم نمیدونم
    راستی
    پفک
    و تخمه و کیک یزدی بر گربه ضرر داره؟
    بزرگه خیلی دوس داره میکشه خودشو ولی کم میدم بهش میگم ضرر داشته باشه شاید

حامی گربه ها
    مدیر کل انجمن حمایت از گربه های ایران
    www.kitten.ir

نوع حیوان خانگی
    khargoosh.gorbe.hamester.mina
    شماره عضویت
    9867
    سلام ظاهرا شما اطلاعات خوبی دارید از بیماری ها و‌نگهداری گربه...بوی کلسی ویروس؟؟؟
    بعد تخمه و‌پفک میخواین بدین به گربه؟؟؟
    یک چهارم قرص چی میخواین بدین بهشون متوجه نشدم!!!این‌گربه ها با این شرایط بد باید ویزیت بشن ببرید کلینیک لطفا
    انجمن حمایت از گربه های بی سرپرست ایران - www.kitten.ir

صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)