صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از 61 به 64 از 64
    کاربر تازه وارد

تخصص
    آزاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28189
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    1
    سلام من یه گربه خیابونی از بچگی نگه داشتم الان 5 ماهش هست الان چند روز غذا خیلی کم میخوره بی حال همش میخوابه چی کار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم خیلی نگرانشم

کاربر تازه وارد

تخصص
    آزاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28275
    میانگین پست در روز
    0.24
    تعداد ارسال ها
    3

راهنمایی و درخواست کمک

سلام. من یه بچه گربه تو کوچمونه، از تولدش بهش غذا دادم، الان 6ماهشه،نر هست و سرما خورده.غذا نمی خوره. اول چشمهاش اشک داشت، الان بینیش کیپ شده
    یکی از دوستان گفتند بررسی کن،داخل دهانش تاول نداشته باشه و... که نداره و گفتن با قطره کلرامفنیکل هر 12ساعت 1یا2قطره چشم، قطره بینی بریز تو دماغش و با پماد ویتامین آچشمی ماساژ بده، و سفیکسیم100 بگیر و هر 12ساعت یک سی سی با سرنگ بهش بده.
    اما سوسپانسیون رو بالا آورد، یکمی تب داره، حقیقتش وضعیت مالیم طوری نیست که ببرمش دامپزشکی، و از طرفی خیلی ناراحتم، لطفاً راهنمایی کنید هرچه سریعتر که حالش بد نشه، چکار کنم و چه دارویی بهش بدم؟
    ممنون

کاربر تازه وارد

تخصص
    آزاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28275
    میانگین پست در روز
    0.24
    تعداد ارسال ها
    3
    سلام. من یه بچه گربه تو کوچمونه، از تولدش بهش غذا دادم، الان 6ماهشه،نر هست و سرما خورده.غذا نمی خوره. اول چشمهاش اشک داشت، الان بینیش کیپ شده
    یکی از دوستان گفتند بررسی کن،داخل دهانش تاول نداشته باشه و... که نداره و گفتن با قطره کلرامفنیکل هر 12ساعت 1یا2قطره چشم، قطره بینی بریز تو دماغش و با پماد ویتامین آچشمی ماساژ بده، و سفیکسیم100 بگیر و هر 12ساعت یک سی سی با سرنگ بهش بده.
    اما سوسپانسیون رو بالا آورد، یکمی تب داره، حقیقتش وضعیت مالیم طوری نیست که ببرمش دامپزشکی، و از طرفی خیلی ناراحتم، لطفاً راهنمایی کنید هرچه سریعتر که حالش بد نشه، چکار کنم و چه دارویی بهش بدم؟
    ممنون

کاربر تازه وارد

تخصص
    آزاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28275
    میانگین پست در روز
    0.24
    تعداد ارسال ها
    3
    سلام، الان حالش بهتره. زیاد غذا نمی خوره اما تبش قطع شده، سرحال تر شده و کمی هم غذا که مقداری غذای خشک و شیر و گوشت چرخ کرده پخته خورد، اما جگر مرغ کبابی رو نمی خوره. آب ریزش بینیش کم شده، همچنان داخل بینیش قطره میربزم و با ویتامین آ چشمی ماساژ میدم و هر روز یکبار یک قطره کلرامفنیکل تو چشماش. حالا نمیدونم باز بهش آنتی بیوتیک بدم؟
    گفتم چون دوسه روز غذا نخورده معدش ضعیف شده و آب مرغ رو با یک سی سی سفیکسیم صد قاطی کنم و اگه خودش نخورد، با سرنگ بدم بخوره تا زودتر حالش خوب بشه. درضمن نسبت به قبل، آب زیادی می خوره.
    حالا، اگه لطف کنید و راهنمایی کنید بسیار سپاسگزارم، چون نمیتونم ناراحتی و رنجشو ببینم.
    منتظر پاسخ سرشار از لطف شما هستم 🙏

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)