صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 71
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سلام بازم سپاسگزارم وبابت همه راهنمایی هاتون متشکرم بازم شما دوتا چشم گربه م رو بهش هدیه کردین امیدوارم همیشه شاد باشید با قطره هایی که دادین چشماش خوب شد ولی من نتونستم سروقت قطره هارو بریزم توچشماش ولی همون چند باری که ریخنم اثر کرد وخوب شده.بهتون افتخار میکنم واین زحماتتون برای حمایت از حیوانات بی زبون وبی سرپرست ستودنی است.من به هر حیوونی که ببینم وبتونم کمک میکنم ولی کار شما بسیار باارزشمندتر از کار منه وبا صمیم قلب ازتون تشکر میکنم و بهتون احترام میذارم.
    انقدر خوب وعزیزی که به هنگام وداع ******حیفم اید که تورا دست خدا بسپارم.
    پاینده باشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سلام خسته نباشید،یه سوال خدمتتون داشتم چیکار کنم که گربه هام شبا از خونه بیرون نرن اخه میرن تو خیابون ماشینا عمدا میزنن بهشون مییارمشون تو خونه ولی نمیمونن چیکارشون کنم؟واقعا نگرانشونم.ممنون میشم بازم راهنماییم کنید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen7996 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید،یه سوال خدمتتون داشتم چیکار کنم که گربه هام شبا از خونه بیرون نرن اخه میرن تو خیابون ماشینا عمدا میزنن بهشون مییارمشون تو خونه ولی نمیمونن چیکارشون کنم؟واقعا نگرانشونم.ممنون میشم بازم راهنماییم کنید.
    سلام ، تشكر

متاسفانه براي اين مورد نميتونيد كاري انجام بديد. از ابتدا خانگي نبودن و اين طبيعت حيوانه كه در محيط باز و آزادانه زندگي كنه . خصوصا گربه ها كه علاقه بيشتري به پرسه زدن دارن و قابل كنترل نيستن ، مگر اينكه داخل اتاق نگهداري بشن و اين براي گربه اي كه تا يكسالگي در محيط ازاد زندگي كرده و با قانونش خو گرفته ، جز اسارت ، معناي ديگه اي نداره . اجازه بديد رفت و امد داشته باشن ولي كنترلشون كنيد . هر چند براي نامگذاري دير شده ولي تاثير زيادي براي برقراري ارتباط و جذب كردنشون داره .
    براي اينكه زودتر به اساميشون عادت كنن ، تشويقي از پت شاپ تهيه و با هر كدام ، خصوصي و جداگانه تمرين كنيد . مرتب اسمشو با صداي رسا تكرار كنيد و رفتاري داشته باشيد كه نشون بده ، مخاطبتون هست . از هر ١٠ مرتبه ، ١-٢ بار براي توجه، مقدار خيلي كمي از تشويقي مقابلش قرار بديد و همزمان اسمشو صدا بزنيد و نوازشش كنيد تا دقتش بالا بره ، گاهي تشويقي رو توي دستتون بريزيد ، اول اسمشو صدا بزنيد ، وقتي توجه كرد ، بعد غذا رو بهش نشون بديد .

اين روشو تا زماني كه اولين واكنش به اسمش رو نشون بده ادامه بديد . دقت داشته باشيد تشويقي نبايد مرتب داده بشه چون هم عادت ميكنه و برگ برندتونو براي اموزششون از دست ميديد و هم به غذاهاي ديگه بي ميل ميشن .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سلام خسته نباشید باعرض معذرت ،یه سوال داشتم.
    گربه من که درمان شد دوباره گاهی وقتا سرفه میکنه ایا نیازی هست دوباره اموکسی کلاو بهش بدم.
    یه بار قبلا که تجویز کردین دادم و خوب شد الان هم خوبه فقط بعضی اوقات سرفه میکنه.ممنون میشم دوباره راهنماییم کنید.
    بازم سپاسگزارم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام خسته نباشید باعرض معذرت ،یه سوال داشتم.
    گربه من که درمان شد دوباره گاهی وقتا سرفه میکنه ایا نیازی هست دوباره اموکسی کلاو بهش بدم.
    یه بار قبلا که تجویز کردین دادم و خوب شد الان هم خوبه فقط بعضی اوقات سرفه میکنه.ممنون میشم دوباره راهنماییم کنید.
    بازم سپاسگزارم.
    سلام. خواهش میکنم

به داروی قبلی نیاز نیست. بهتره نوع دیگه ای مصرف کنه.دوره درمان چه مدت طول کشید ؟ وزنشو بفرمایید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سلام ، دوره درمان قبلیش 7روز بود با اموکسی کلاو وزنش 3کیلو و400 گرم هستش.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام ، دوره درمان قبلیش 7روز بود با اموکسی کلاو وزنش 3کیلو و400 گرم هستش.
    سلام ، خصوصيتونو چك كنيد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی_خوکچه هندی_بلبل
    شماره عضویت
    25050
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام

1_ اسکلت مرغ نه تنها برای بچه گربه که برای گربه های بالغ هم گزینه بسیار خطرناکیه. اگر حتی استخوان کوچکی در دستگاه گوارش ( از دهان تا روده ) گیر کنه عواقب جبران ناپذیری داره و گاهی به جراحی هم کشیده میشه. استفراغ . عفونت و بوی بد دهان ، کاهش وزن. بی اشتهایی . خون در مدفوع و استفراغ از نشانه های این انسداد هست و اگر زودتر جراحی نشه ، اون ناحیه از بافت نکروز میشه. خواهشا این گزینه رو حذف کنید. ارزش نداره. غذای کنسروی و خشک مخصوص بچه گربه از پت شاپ تهیه کنید یا لااقل استخوان ها رو چرخ کنید و سنگدان چرخ شده+ لبنیات هم به غذاش اضافه کنید. گربه 2.5 ماهه قدرت زیادی برای جویدن و له کردن استخوان نداره.

2_ کلرامفنیکل هر 8 ساعت 1_2 قطره در هر چشم. به ایوسپت نیازی نیست ولی مصرفش هم ضرری نداره.عکس واضح و شفاف از داخل چشم بزارید که اگر مشکل قرنیه داره ، به جای کلرامفنیکل داروی دیگه ای بنویسم.

3_ اموکسی سیلین رو قطع و دارویی که خصوصی مینویسم تهیه کنید. مراقب باشید هیچ موقع مایعات رو به اجبار بهش نخورانید. اگر وارد ریه بشه ، منجر به عفونت سخت ریوی میشه .
    تعیین دوز اموکسی سیلین هم برای این بچه اشتباه انجام دادید.

خصوصیتونو چک کنید
    سلام من هم یکروزه که یک بچه گربه پرشین گرفتم ولی خیلی میو میو میکنه به نظر میاد یکماهش یا شاید کمتر باشه و فقط در صورتی می خوابه که نازش کنم و نیم ساعت میخوابه بیدار میشه دوباره میو میو میکنم اصلا نمیزاره من بخوابم چیکار کنم و بعد از وقتی اوردمش عطسه میکنم دلیل خاصی داره؟!خیلی نگرانشم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط چیکو و امی نمایش پست ها
    سلام من هم یکروزه که یک بچه گربه پرشین گرفتم ولی خیلی میو میو میکنه به نظر میاد یکماهش یا شاید کمتر باشه و فقط در صورتی می خوابه که نازش کنم و نیم ساعت میخوابه بیدار میشه دوباره میو میو میکنم اصلا نمیزاره من بخوابم چیکار کنم و بعد از وقتی اوردمش عطسه میکنم دلیل خاصی داره؟!خیلی نگرانشم
    تاپيك گربه http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=75&goto=newpost

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    25680
    سلام من کاربر جدیدم و نمی دونستم چجوری باید سوالم بپرسم برای همین اینجا نوشتم امیدوارم درست انجام داده باشم اگه اینطور در مورد چگونگی سوال مطرح کردن درباره سرماخوردگی بچه گربهای خیابانی در انجمن راهنمایی کنید. حالا که اومدم بزارید سوالم رو بپرسم دو بچه گربه دارم که دو ماهه هستند اما خیلی سبکند چون مادرشون درست حسابی بهشون شیر نمیده الانم هردوشون سرما خوردن. یکیشون ابریزش از بینی و عطسه و سرفه میکنه و غذا نمی خوره. دماغش چرکاش خشک شده و فقط پیش مامانش میخوابه شیر مادرش هم نمیخوره قبلا گردن مرغ و تخم مرغ و گوشت چرخ کرده میخورد. اون یکی هم عطسه میکنه اما شیر و گوشت میخوره . ابریزش نداره اگه دارویی براشون سراغ دارین ممنون میشم بگید. همین جمعه برادرشون رو با دستام خاک کردم . دوست ندارم این دوتا را خاک کنم . لطفا کمک کنید با تشکر

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)