صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 71
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سلام واقعا خسته نباشید و بسیار سپاسگزارم از راهنماییهاتون من گربه رو بردم کلینیک دامپزشکی و دامپزشک معالجش کرد وگفت نیازی به تزریق دارو نداره حالش خوب شده الان غذاهاش رو میخوره و بازیهاش رو انجام میده فقط برام داروی ضد کک vectra felis رو نوشته و گفت کک نداره اگه هم داشته الان دیگه نداره.ایا من از دارو استفاده کنم یانه؟
    بعد میخواستم بپرسم درمانش رو با همون داروی اموکسی کلاو و قرص سیتریزین و.....تاکی ادامه بدم؟الن یه هفته است داره دارو میخوره؟ایا نیازی هست ادامه بدم؟الان ترشحات چشم وبینی نداره و صدای خس خسش هم برطرف شده فقط بعد چند روز امروز یکم سرفه کرد اونم خیلی کوچیک؟
    بازم سپاسگزارم که به فکر نجات حیوانات هستین خدا خیرتون بده و از همینجا صمیمانه ازتون سپاسگزارم و مرسی .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen7996 نمایش پست ها
    سلام واقعا خسته نباشید و بسیار سپاسگزارم از راهنماییهاتون من گربه رو بردم کلینیک دامپزشکی و دامپزشک معالجش کرد وگفت نیازی به تزریق دارو نداره حالش خوب شده الان غذاهاش رو میخوره و بازیهاش رو انجام میده فقط برام داروی ضد کک vectra felis رو نوشته و گفت کک نداره اگه هم داشته الان دیگه نداره.ایا من از دارو استفاده کنم یانه؟
    بعد میخواستم بپرسم درمانش رو با همون داروی اموکسی کلاو و قرص سیتریزین و.....تاکی ادامه بدم؟الن یه هفته است داره دارو میخوره؟ایا نیازی هست ادامه بدم؟الان ترشحات چشم وبینی نداره و صدای خس خسش هم برطرف شده فقط بعد چند روز امروز یکم سرفه کرد اونم خیلی کوچیک؟
    بازم سپاسگزارم که به فکر نجات حیوانات هستین خدا خیرتون بده و از همینجا صمیمانه ازتون سپاسگزارم و مرسی .
    سلام ، تشكر ، ممنون . خيلي خوشحالم بابت سلامتيش . تا ٣ روز ديگه درمانو ادامه بديد.

اگر با اطمينان گفتن كك نداره كه استفاده نكنيد . ولي محيط رو حتما پاكسازي و گربه هاي ديگه رو هم چك كنيد . ضدانگل هم حتما هر ١-٢ ماه به همشون بديد ( زمانش بستگي به نوع ضدانگل داره )

سن گربه هاتونو بفرماييد ضد أنگل بنويسم . همشون دستي هستن ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سلام هر سه تاش 13 ماهه هستن .میان پیشم غذا میخورن و راحت بغلشون میکنم ولی قرص رو میذارم لای گوشت که بخورن .اگه روش دیگه ای برای خوراندن قرص هست ممنون میشم راهنماییم کنید.
    بازم با تمام وجود سپاسگزارم.هیچ وقت محبت شما رو برای نجات جان حیوانات فراموش نمیکنم واقعا کارتون جای تحسین داره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام هر سه تاش 13 ماهه هستن .میان پیشم غذا میخورن و راحت بغلشون میکنم ولی قرص رو میذارم لای گوشت که بخورن .اگه روش دیگه ای برای خوراندن قرص هست ممنون میشم راهنماییم کنید.
    بازم با تمام وجود سپاسگزارم.هیچ وقت محبت شما رو برای نجات جان حیوانات فراموش نمیکنم واقعا کارتون جای تحسین داره
    سلام. تشکر لطف دارید.

بهترین روش قرص دادن همینه.

خصوصیتونو چک کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سلام خسته نباشید ازدوستی با شما واقعا خوشحالم واز اینکه یکی پیدا شده که به فکر حیوونات بی سرپرسته بهتون افتخار میکنم حیفه که نباشید خواهش میکنم اگه امکانش هست بمونید و حیوونات بی سرپرست و ماها حامیان حیوانات بهتون احتیاج داریم.شما ناجی اونها هستین و به قلب ما ارامش میدین گربه های من زندگیشون رو مدیون شما هستن و منم شادی خودم رو مدیون شما میدونم من به هر خیوونی که ببینم بهم نیاز داره کمک میکنم تازه برای پرتده ها توی حیاطمون نون و دونه میریزم بیان بخورن وبه وجود یه نفر مثل شما واقعا نیاز هست اخه به بعضی دامپزشکا نمیشه اعتماد کرد.شما یه چیز دیگه هستین وبس.عاجزانه ازتون میخوام اگه امکان داره باشید حالا هفته ای یه روز هم باشه کافیه.بازم سپاسگزارم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    راستی یادم رفت من قرص انگلی هم که گفتین دادم به گربه ها خوردن.الان به لطف وجود شما وراهنمایی هاتون همشون خوب وسرحالند.ممنونم و واقعا سپاسگزارم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سلام خسته نباشید،دوست عزیز یکی از چشمهای گربه من قرمزشده و باد کرده ایا میشه علتش همون بیماری باشه که درمان شد؟باید چیکارش کنم اخه توی دوره درمانش برای چشمش چیزی تجویز نکرده بودین ومشکلی هم نداشت ولی امروز یه دفعه سر ظهر دیدم چشمش ورم کرده .ممنون میشم مجددا راهنماییم کنید وبازم صمیمانه تشکر میکنم.ضمنا عکس هم میذارم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام خسته نباشید،دوست عزیز یکی از چشمهای گربه من قرمزشده و باد کرده ایا میشه علتش همون بیماری باشه که درمان شد؟باید چیکارش کنم اخه توی دوره درمانش برای چشمش چیزی تجویز نکرده بودین ومشکلی هم نداشت ولی امروز یه دفعه سر ظهر دیدم چشمش ورم کرده .ممنون میشم مجددا راهنماییم کنید وبازم صمیمانه تشکر میکنم.ضمنا عکس هم میذارم.
    سلام ممنون
    اونزمان فرمودید چشمش مشکلی نداره با اینحال برای چشمش قطره نوشتم .

مشکل فعلیش به نظر میاد کونژکتیویت باشه که علل ایجادش بسیاره . از بیماری ویروسی مثل هرپس تا الرژی ، الودگیهای مختصر ملتحمه ، باکتریایی مثل کلامیدیا........

به نظر میاد مشکلش کلامیدیایی باشه چون درگیری و التهاب یکطرفه هست. به هر حال چون تشخیص قطعی از دور ممکن نیست فعلا به طور موقت دارو مینویسم اگر موثر نبود قطره مخصوص رمعدفی میکنم.

میتونه ادامه بیماری هرپس هم باشه. ممکنه درمان کامل انجام نشده باشه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    بازم ممنونم وسپاس فراوان از راهنماییتون.

صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)