صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 71
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    برای سرم زدن گربه رو میشه بیهوشش کرد اخه نمیمونه که بشه بهش سرم زد.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen7996 نمایش پست ها
    اگه میشه لطفا معرفی کنید من نوراباد ممسنی هستم .
    بعضی وقتا میره مدفوعش رو کنه ولی نمیتونه نمیدونم چشه.
    برای سرم زدن گربه رو میشه بیهوشش کرد اخه نمیمونه که بشه بهش سرم زد.
    بله درمواردی از داروی بیهوشی استفاده میکنن ولی نه همیشه

اطلاع ندارم محلی که تشریف دارید کدوم منطقه واقع میشه. نت سرچ کردم این ادرسها اومد.

بیمارستان دامپزشکی مهر شیراز/ فرهنگ شهر _ ورودی میدان معلم _ نبش کوچه 1

36305903/ 36301322

پت لند:
    آدرس : شیراز - بلوار قدوسی غربی - نبش کوچه 4 - پلی کلینیک دامپزشکی پت لند 38432004 38402005

فروردین : دکتر شاه کرمی

شیراز_خیابان قصردشت حد فاصل زرگری و قم آباد نبش کوچه 58
    تلفن تماس : 36264729

آریا وت :

362505590 / 36244065
    09173100791
    شیراز - خیابان قصرالدشت - خیابان میرزای شیرازی - کوچه 27 - پلاک 55ساعت کار : 8 الی 21

سهند: خانم سروستانی

شماره تماس : 36287048 071شماره موبایل : 09175115227آدرس :شیراز - بلوار چمران - روبروی استخر انقلاب - نبش کوچه 9ساعت کار : 10 الی 14 - 17 الی 21

های پت : دکتر رضایی 09173007122

قبل از اینکه نسخه بنویسن یا دارو تزریق کنن بفرمایید چه داروهایی استفاده کرده.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سپاسگزارم از زحمات شما

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24735
    متاسفانه با همه مراقبتهایی که ازش میکردم بچه گربه رو حیوان 2 پا به اسم انسان سرشو له کرد و کشت
    لعنت به این انسانیت
    من این بچه رو گوشه مغازه با هزار بدبختی بزرگ کردم
    ولی عمرش کلن 3 ماه بود امیدوارم تو این 75 روزی که پیش من بود خوشحال بوده باشه و.....

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pishool نمایش پست ها
    متاسفانه با همه مراقبتهایی که ازش میکردم بچه گربه رو حیوان 2 پا به اسم انسان سرشو له کرد و کشت
    لعنت به این انسانیت
    من این بچه رو گوشه مغازه با هزار بدبختی بزرگ کردم
    ولی عمرش کلن 3 ماه بود امیدوارم تو این 75 روزی که پیش من بود خوشحال بوده باشه و.....
    بله؟؟؟؟ بچه 3 ماهه رو ندیدن جلوی چشمشون؟؟؟!!!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سلام خسته نباشید من امروز گربه رو بردم دامپزشک دیدش ولی حالش خوشبختانه بهتر شده بود وموقعی دامپزشک میخواست بهش سرم بزنه بهم چنگ زده ودستمو زخمی کرد ونذاشت تزریق کنن و با همون داروهایی که دادین دارم درمان رو ادامه میدم ولی گربه ازم میترسه و نمیاد داروهاش رو بخوره وقتی میرم سراغش به محضی سرنگ یا وسیله ای تو دستم باشه ازم فرار میکنه وقتی زورکی هم بهش میدم چنگم میزنه و امروز متوجه شدم روی بدنش کک هم داره برای ککش چیکار کنم؟ممنون میشم مجددا راهنمایی کنید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    غذا هم کم میخوره یا اصلا نمیخوره فقط امروز ظهر یکم ماست خورد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سلام غذا بهش گوشت چرخکرده مرغ دادم نمیخوره .جگر وسنگدان پخته شده دادم بازم نخوردولی فقط جگر سفید گوسفند اون هم به صوزت خام میخوره منم بهش ندادم به نظرتون بهش بدم یا ندم.ممنون میشم بهم جواب بدین.به دامپزشک زنگ زدم قراره یکشنبه ببرم بیهوشش کنن تا بهش سرم تزریق کنن.فقط این دوروزه جیگر سفید به صورت خام بهش بدم یانه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام خسته نباشید من امروز گربه رو بردم دامپزشک دیدش ولی حالش خوشبختانه بهتر شده بود وموقعی دامپزشک میخواست بهش سرم بزنه بهم چنگ زده ودستمو زخمی کرد ونذاشت تزریق کنن و با همون داروهایی که دادین دارم درمان رو ادامه میدم ولی گربه ازم میترسه و نمیاد داروهاش رو بخوره وقتی میرم سراغش به محضی سرنگ یا وسیله ای تو دستم باشه ازم فرار میکنه وقتی زورکی هم بهش میدم چنگم میزنه و امروز متوجه شدم روی بدنش کک هم داره برای ککش چیکار کنم؟ممنون میشم مجددا راهنمایی کنید.
    سلام غذا بهش گوشت چرخکرده مرغ دادم نمیخوره .جگر وسنگدان پخته شده دادم بازم نخوردولی فقط جگر سفید گوسفند اون هم به صوزت خام میخوره منم بهش ندادم به نظرتون بهش بدم یا ندم.ممنون میشم بهم جواب بدین.به دامپزشک زنگ زدم قراره یکشنبه ببرم بیهوشش کنن تا بهش سرم تزریق کنن.فقط این دوروزه جیگر سفید به صورت خام بهش بدم یانه؟
    سلام . ممنون

اي كاش ديروز بيهوش و تزريقات انجام ميشد . هر روز كه بگذره بيماري قدرت بيشتري پيدا ميكنه. ككها هم خون خوار هستن و ضعيفترش ميكنن . اينها رو نبايد ساده ازشون بگذاريد چون اگر تعدادشون زياد باشه يا به همراه كنه در پوست رخنه كرده باشن ، باعث كمخوني شديد و حتي مرگ حيوان ميشن . تا يكشنبه كه تشريف ببريد دكتر و داروي ضد كك تجويز كنن ، فعلا اول بدنشو ، برس بزنيد . اگر اجازه داد ، زير گوشها ، گردن ، زير بغل و جاهايي كه چين خوردگي پوست بيشتره رو با دقت نگاه كنيد . اگر كنه هم وجود داشت با پنس از قسمت بدن ، جدا و جاي نيش رو ضدعفوني كنيد . مراقب باشيد ، نتركه . بعد هم بسوزونيدش.

بعد از برس زدن ، چون هيچ محلول و اسپري ضد كك در دسترس نداريد ، نصف ليوان سركه سيب در يك ليوان اب بريزيد و با ابپاش به تمام بدن و شكم ( منهاي صورت ) اسپري كنيد . حتما در زمان مراجعه به دكتر ، اين مورد ، اطلاع داده بشه كه موقع بيهوشي ، تمام بدن چك بشه.

اگر يك كك يا كنه در بدن باقي بمونه ، علاوه بر از بين رفتن خود حيوان ، بقيه گربه ها و افراد منزل هم درگير ميشن. درسته كه روي بدن انسان خيلي نميتونن زندگي كنن ولي اثار بدي از گزش و التهاباتشون به جا ميزارن.

همزمان با انگل زدايي خارجي ، بايد ضدانگل خوراكي هم مصرف كنه . احتمالا گربه هاي ديگتون هم درگيرن و محيط الوده است . اگر دارويي براي اين مورد تجويز شد + ضد انگل داخلي ، براي گربه هاي ديگه هم استفاده كنيد .

البته محيط براي پاكسازي بايد جارو برقي زده و سمپاشي بشه ولي اين سم براي گربه ها خطرناكه . همينكه ضدعفوني و جارو زده بشه بهتر از انجام نشدنشه .

مصرف جگر خام مناسب نيست ولي چون غذاي ديگه اي نميخوره ، ناچارا تا يكشنبه مانعي نداره . كباب شده امتحان كنيد شايد خورد . اگر به پت شاپ دسترسي داريد. غذاي ريكاوري براش تهيه كنيد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سپاس فراوان واقعا زحمات تون قابل جبران نیست نمیدونم با چه زبونی ازتون تشکر کنم.سپاسگزارم

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)