صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 71
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen7996 نمایش پست ها
    سلام چندتا گربه میاد توی خونمون یکیش الان مریضه تب داره واشتها نداره و عطسه هم میکنه و گلوش هم چرک داره چیکارش کنم.همش یه جا افتاده چه دارویی بهش بدم تبش بیاد پایین الان یه سالشه و وزنش هم 2کیلوو400 گرم هستش.ممنون میشم راهنماییم کنید و نگرانشم نکنه تلف بشه گناه داره و دوستداشتنیه.
    سلام. این همون گربه ای نیست که هفته پیش دارو نوشتم براش؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سلام نه متاسفانه اون یکی تلف شد این یکی تازه مریض شده وسینش هم خس خس میکنه ومثل اون ضعیف نیستش وزنش هم بیشتره والان اشتها نداره وجگر مرغ براش اب پز کردم یکم خورد،شیر هم گذاشتم جلوش یکم خورده امروز ولی از عصر ساعت 6 تا 11 شب دیگه چیزی نخورده فقط خوابیده ونفس میکشه وتب داره وصدای خس خس هم از سینش میاد
    http://uupload.ir/files/u1z5_۲۰۱۸۰۶۱۲_۲۳۲۸۴۵.jpg
    http://uupload.ir/files/2bdq_۲۰۱۸۰۶۱۲_۲۳۲۸۴۵.jpg

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    ضمنا من از همون دارویی که برای اون یکی تجویز کردین امروز عصر 7 دهم سی سی بهش دادم خورد نمیدونم چیکارش کنم دوست ندارم حیونکیا جلو چشام تلف بشن و ممنونم از زحمات فراوانی که میکشید وراهنمایی میکنید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام نه متاسفانه اون یکی تلف شد این یکی تازه مریض شده وسینش هم خس خس میکنه ومثل اون ضعیف نیستش وزنش هم بیشتره والان اشتها نداره وجگر مرغ براش اب پز کردم یکم خورد،شیر هم گذاشتم جلوش یکم خورده امروز ولی از عصر ساعت 6 تا 11 شب دیگه چیزی نخورده فقط خوابیده ونفس میکشه وتب داره وصدای خس خس هم از سینش میاد
    http://uupload.ir/files/u1z5_۲۰۱۸۰۶۱۲_۲۳۲۸۴۵.jpg
    http://uupload.ir/files/2bdq_۲۰۱۸۰۶۱۲_۲۳۲۸۴۵.jpg
    ضمنا من از همون دارویی که برای اون یکی تجویز کردین امروز عصر 7 دهم سی سی بهش دادم خورد نمیدونم چیکارش کنم دوست ندارم حیونکیا جلو چشام تلف بشن و ممنونم از زحمات فراوانی که میکشید وراهنمایی میکنید.
    اي واييي. چرا تلف شد ؟ مگه دير اقدام كرديد ؟!!

داروي اين بچه رو نوشتم خصوصي . هر طور ميتونيد ، غذا و مايعات رو ( كنسرو مخصوص گربه ، غذاي ريكاوري يا گوشت پخته چرخشده به همراه اب مرغ ، دل و جگر ميكس و پخته مرغ ) در اختيارش بزاريد و مايعات رو با سرنگ بهش بديد . بينيشو تميز و بعد از قطره با ويتامين آ چشمي چرب كنيد كه مسير بويايي باز بشه و اشتهاش برگرده .

براي كاهش تبش دارو نوشتم ولي در كنارش، پشت گوشها ، پدهاي دست و پا ، زير بغل و كشاله ران رو با حوله كمي مرطوب ، خنك كنيد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سپاس ودرود فراوان وبسیار ممنون از راهنمایی تون
    فقط غذا چی بهش بدم بخوره همیشه میاد خونه روزانه چی بهش بدم.بازم ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    ممنونم الان پیامتون رو در مورد تغذیه ش دیدم .برای اون یکی همون روز اقدام کردم ولی متاسفانه خیلی دیر شده بود این یکی الان مریض شده میخوام فورا جلوش گرفته بشه اینا 4 تا گربه هستن میان توی حیاط ما منم بهشون رسیدم ویکیش تلف شد و دوتای دیگه هم هست ولی اونا مریض نیستن به اونا هم دارو بدم چون با این توی یه ظرف غذا میخورن؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    ممنونم الان پیامتون رو در مورد تغذیه ش دیدم .برای اون یکی همون روز اقدام کردم ولی متاسفانه خیلی دیر شده بود این یکی الان مریض شده میخوام فورا جلوش گرفته بشه اینا 4 تا گربه هستن میان توی حیاط ما منم بهشون رسیدم ویکیش تلف شد و دوتای دیگه هم هست ولی اونا مریض نیستن به اونا هم دارو بدم چون با این توی یه ظرف غذا میخورن؟
    خير ، تا زماني كه بيماري علائمشو نشان نداده ، از هيچ دارويي استفاده نكنيد.

ظرفاشونو جدا کنیدددد. ضدعفونی بشه. حتی نباید در یک محیط باشن. اونها هم مبتلا میشن ولی با ویروس قویتر. عجله کنید. هر چند ممکنه الان دوره کمون بیماری در بدنشون باشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    سلام خسته نباشید معذرت میخوام همش مزاحم میشم این گربه امروز اصلا غذا نمیخوره تا غذا میذارم جلوش حالت تهوع پیدا میکنه چیکارش کنم غذا بخوره؟ایا داروی تزریقی وجود نداره زود خوب بشه؟همه داروهاشو که برام نوشتین بهش دادم ولی غذا نمیخوره.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام خسته نباشید معذرت میخوام همش مزاحم میشم این گربه امروز اصلا غذا نمیخوره تا غذا میذارم جلوش حالت تهوع پیدا میکنه چیکارش کنم غذا بخوره؟ایا داروی تزریقی وجود نداره زود خوب بشه؟همه داروهاشو که برام نوشتین بهش دادم ولی غذا نمیخوره.
    سلام ممنون.

اسهاله؟ حالت تهوعش از التهابات دستگاه گوارشه. کلسی ویروس این التهابات رو ایجاد میکنه. ضدالتهاب نوشته بودم براش ولی مدت زمان تاثیر داروهای خوراکی طولانیه. برای تزریق باید تشریف ببرید دکتر. بهتر هم هست که سرم بگیره و داروها توی سرم تزریق بشه و کم کم اشتهاش بر میگرده.

دامپزشک معرفی کنم؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24788
    اگه میشه لطفا معرفی کنید من نوراباد ممسنی هستم .
    بعضی وقتا میره مدفوعش رو کنه ولی نمیتونه نمیدونم چشه.

صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)