صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 42

موضوع: خروس

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    No
    شماره عضویت
    24651
    خصوصی چک کردم چیزی نبود

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط nemati نمایش پست ها
    خصوصی چک کردم چیزی نبود
    الان فرستادم براتون.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    No
    شماره عضویت
    24651
    خیلی ممنون از راهنمایی تون
    فقط چند سوال:
    این داروها میتونن کمک بکنن خروسم راه بره آخه خیلی عذاب میکشه همیشه خیلی راه میرفت
    2.این کپسول انسانی که نوشتید مسمومیت ایجاد نمیکنه چون یک بار بهش آموکسی کلاو دادم بدجور مسموم شدن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    خیلی ممنون از راهنمایی تون
    فقط چند سوال:
    این داروها میتونن کمک بکنن خروسم راه بره آخه خیلی عذاب میکشه همیشه خیلی راه میرفت
    2.این کپسول انسانی که نوشتید مسمومیت ایجاد نمیکنه چون یک بار بهش آموکسی کلاو دادم بدجور مسموم شدن
    فعلا زوده برای نتیجه گیری اینکه پاش خوب میشه یا نه. این داروها برای عفونت تنفسی و اسهالشون هست. مقداری هم بر عفونتهای داخلی تاثیر گذارن. مشکل پای این بچه هزار دلیل میتونه داشته باشه. از مشکلات ژنتیکی تا کمبودهای ویتامینی ،بستر نامناسب. اتروفی عضلانی. مسمومیتها. بالانس نبودن جیره ، عفونتها .....

2_ خیر مسمومیت زا نیست. تتراسایکلینها از ایمنترین انتی بیوتیکها برای طیور هستن. اگر با کواموکسی کلاو مسموم شده ، اشتباه از خودتون در تعیین دوز دارو بوده. برای کدوم خروستون این اتفاق افتاده؟ شاید علت فلج شدنش همین مسئله بوده!

دوست عزیز ، مسمومیت دارویی شوخی بردار و قابل جبران نیست که بدون مشورت با دامپزشک ، استفاده نااگاهانه از دارو داشته باشید. لطفا به این موضوع اهمیت بدید و هیچ موقع بدون تجویز یا مشورت دامپزشک ، از هیچ دارویی استفاده نکنید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    No
    شماره عضویت
    24651
    ممنون که اینقد به فکر حیوانات هستید
    ببخشید مدام سوال میکنم
    فقط اون محلول لینکوپک تزریقی که گفتم امروز سرنگ انسولین خریدم اگه میشه طریقه تزریق زیر جلدی رو بهم بگین که بهشون آسیبی نرسونم..باسرنگ انسولین آزمایشی چند سی سی تزریق کردم ومشکلی پیش نیومد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    No
    شماره عضویت
    24651
    گفتید مسمومیت قبل اینکه خروسم فلج بشه یک عدد اکسی وت تاریخ گذشته خورد ممکنه علتش اون باشه؟؟؟چون به چندتا دیگه هم دادم مشکلی نداشتن
    اکسی وت زیاد به خروسام میدم مشکلی نداره؟؟؟از موقعی که مریض شدن روزی یکی بهشون دادم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    ممنون که اینقد به فکر حیوانات هستید
    ببخشید مدام سوال میکنم
    فقط اون محلول لینکوپک تزریقی که گفتم امروز سرنگ انسولین خریدم اگه میشه طریقه تزریق زیر جلدی رو بهم بگین که بهشون آسیبی نرسونم..باسرنگ انسولین آزمایشی چند سی سی تزریق کردم ومشکلی پیش نیومد
    گفتید مسمومیت قبل اینکه خروسم فلج بشه یک عدد اکسی وت تاریخ گذشته خورد ممکنه علتش اون باشه؟؟؟چون به چندتا دیگه هم دادم مشکلی نداشتن
    اکسی وت زیاد به خروسام میدم مشکلی نداره؟؟؟از موقعی که مریض شدن روزی یکی بهشون دادم
    تعجب ميكنم ، اينهمه دارو رو بر چه اساسي به اين زبون بسته ها خورانديد؟؟ داروي تاريخ مصرف گذشته خورده ؟؟! !! اكسي وت هر روز ؟!! اين اطلاعات نادرست رو از كدوم منبع علمي ، به دست اورديد ؟!! در كدوم مقاله گفته شده ، هر روز بايد انتي بيوتيك بخورن ؟!! مصرف بي رويه دارو ، حتي ويتامينها ، اسيب جدي به كبد ، كليه و اندامهاي داخلي ميزنه .مقاومت دارويي ايجاد ميشه ، و درست در زماني كه به همان دارو براي درمان نياز دارن ، ديگه پاسخ نميده . حتي همين مورد فلج كه پيش اومده شايد يكي از عوارضش باشه . براي همه كه عارضه ، به يك شكل بروز نميكنه .خواهشا انجام نديد اينها رو بزرگوار! اجازه بديد ، بدن در مقابل بيماري دفاع كنه ، دوره اش رو بگذرونه ، بعدا شروع به درمان دارويي كنيد .

ضمنا براشون دارو نوشتم ، لينكوپك چرا ؟؟!! يا خوراكي يا تزريقي .
    دوز رو خصوصي مينويسم . اگر نميتونيد روش خوراكي انجام بديد ، تزريق كنيد كه البته تأكيد ميكنم چون تجربه اي دراين زمينه نداريد ، خودداري كنيد. تضميني وجود نداره كه با اين تزريق خطري براشون پيش نياد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    No
    شماره عضویت
    24651
    محلول تزریقی لینکوپک رو خوراکی بهشون بدم مشکلی نداره کلافه شدم یکی خرخر میکنه یکی هم که فلجه ظهر هم که از یکی که به ظاهر دامپزشکه سوال کردم و علایم رو گفتم گفت آنفولانزا دارن سریع تر معدومشون کن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    No
    شماره عضویت
    24651
    ممنونم از راهنماییتون...فردا داروهایی که گفتینو تهیه میکنم و به دستور شما پیش میرم..نتیجه رو اعلام میکنم بعد درمان

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    محلول تزریقی لینکوپک رو خوراکی بهشون بدم مشکلی نداره کلافه شدم یکی خرخر میکنه یکی هم که فلجه ظهر هم که از یکی که به ظاهر دامپزشکه سوال کردم و علایم رو گفتم گفت آنفولانزا دارن سریع تر معدومشون کن
    اتفاقا بنده هم كلافه شدم !! مگه دارو ننوشتم ؟! چرا تهيه نميكنيد و از بيراهه حركت ميكنيد؟!! محلول تزريقيو خوراكي بديد؟!! خوبيد شما؟!

دوماهه انفلوانزاي مرغي دارن ، هنوز زنده هستن ، شما و بقيه هم مبتلا نشديد!! اين منطقيه ؟!علائم انفلوانزاي مرغي خيلي فراتر از اينهاست و خيلي زود ، كمتر از يكهفته ازبين ميرن و اولين كسي كه مبتلا ميشه شماييد . تب ، خونريزي ، كبودي تاج و ريش و پاها ، مشكل تنفسي حاد، ترشحات عفوني يا خوني از بيني ، دهان و چشم ، اسهال ، تورم سينوس و محل خروج تخم ... اينها علايم انفلوانزاي حاد هست كه همزمان بروز پيدا نميكنه . گاهي چند نمونه و گاهي بصورت كلي نشان داده ميشه و فوق حاد ،با فوت ناگهاني حيوان شروع ميشه .

ايشون اگر دامپزشكن تشريف بيارن معاينه كنن ، اگر نيستن با تشخيص اشتباه ، جان اين بي زبون ها رو به خطر نندازن .

عذرخواهي ميكنم ، ديگه از بنده كاري ساخته نيست وقتي همكاري نميكنيد . راهنماييهايي لازم انجام شد . تا يك جايي بعهده ماست و در حد توانمون ميتونيم كمك كنيم . ديگه قرار نيست براي درمان إصرار كنيم و به بحث طولاني كشيده بشه.. تصميم با خودتون . موفق باشيد

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)