نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    24642

کمکم کنید 😔

سلام خسته نباشید عروسم که خیلی شیطون بوده چند روزه ساکت شده هر روزم بدتر میشه از دیروز اسهال افتاده غذا نمیخوره تا با دست بهش بدم همش کلشو میذاره لای پرش و میخوابه
    از قفس بیرون میاریمش دوباره میره تو میشینه و کز میکنه
    دیشب قفسشو عوض کردم ک اون یکی مریض نشه حالا میره کف قفس میشینه هیچ عکس العملی نشون نمیده سر سفره درش بیاریم خوبه فقط . بدو بدو میاد رو سفره ولی همسرم میگه بهش هیچی ندم چون بهش نون و ماکارانی دادم مریض شده حالا چی کار کنم دونه هاشو هر روز عوض میکنم ولی خیلی کم میخوره اصلا نمیخوره تا خودم بهش بدم واسش ویتامینم گرفتیم اما اصلا اب نمیخوره 😢
    حالا چی کار کنم تیتوم خوب شه 😔😢

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط zn.nadia1375 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید عروسم که خیلی شیطون بوده چند روزه ساکت شده هر روزم بدتر میشه از دیروز اسهال افتاده غذا نمیخوره تا با دست بهش بدم همش کلشو میذاره لای پرش و میخوابه
    از قفس بیرون میاریمش دوباره میره تو میشینه و کز میکنه
    دیشب قفسشو عوض کردم ک اون یکی مریض نشه حالا میره کف قفس میشینه هیچ عکس العملی نشون نمیده سر سفره درش بیاریم خوبه فقط . بدو بدو میاد رو سفره ولی همسرم میگه بهش هیچی ندم چون بهش نون و ماکارانی دادم مریض شده حالا چی کار کنم دونه هاشو هر روز عوض میکنم ولی خیلی کم میخوره اصلا نمیخوره تا خودم بهش بدم واسش ویتامینم گرفتیم اما اصلا اب نمیخوره ������
    حالا چی کار کنم تیتوم خوب شه ������������
    سلام. عزیزم این بچه بیماره. باید زودتر درمان با انتی بیوتیک رو شروع کنه. البته ممکنه تغذیه نادرستی هم که داره ، باشه ولی حتما باید معاینه بشه. اگر دیر اقدام کنید ممکنه از دستش بدید. پس به دنبال درمان خانگی نباشید. فعلا یک قطره سرکه سیب در نیم سی سی اب ، با قطره چکان بهش بدید که اگر غذا در چینه دان هضم نشده ، برطرف بشه. نان و ماکارونی هم داده نشه. اینها غذای طوطی نیست.

بیمارستان شبانه روزی ایرانیان

سریعا به متخصص طیور مراجعه کنید . لطفا به فردا موکول نکنید.

همت. پاسداران. نگارستان یکم. پلاک 15 / 02122843643

دکتر برهانی کیا

09126166561 خیابان کبیری (دزاشیب). خ رمضانی. نبش کوچه بنفشه. پلاک 53

تاپیک عروس هلندی http://www.parsipet.ir/showthread.ph...3&goto=newpost

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)