صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    یک عدد مرغ کوچولو که نژادش نامعلومه..!
    شماره عضویت
    23178
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام
    موقع تخمگذاري ، تغيير دماي بدن طبيعيه . رفتاري هم كه نسبت به شما داره بخاطر جنسيتش هست . در همه حيوانات جنس ماده به انسان مذكر و جنس نر به انسان مؤنث تمايل داره .
    خدا رو هزار بار شکر. خیالم رو راحت کردید..
    ولی این رفتار رو پیش از این نداشت. یکی از خاله هام وقتی میومد اینجا، هنوز وارد منزل نشده بود، این نوع رفتار رو شروع می کرد. تا اینکه بعد از چند هفته در مقابل من هم همینطور شد. مثل اینکه بنده خدا حیوونی یه چیزی از آدم می خواد ولی ما اونقدر باهوش نیستیم تا متوجه منظورش بشیم..
    خیلی شیرین زبونه. ولی این نوع حرف زدن هاش بیشتر شبیه خواهش کردن یا درخواست عاجزانه چیزیه که ما نمی فهمیم. اگر لازمه، نمونه صداش رو ضبط کنم بگذارم اینجا. نمونه ش رو هیچ وقت جایی ندیدم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط دسیرونا نمایش پست ها
    خدا رو هزار بار شکر. خیالم رو راحت کردید..
    ولی این رفتار رو پیش از این نداشت. یکی از خاله هام وقتی میومد اینجا، هنوز وارد منزل نشده بود، این نوع رفتار رو شروع می کرد. تا اینکه بعد از چند هفته در مقابل من هم همینطور شد. مثل اینکه بنده خدا حیوونی یه چیزی از آدم می خواد ولی ما اونقدر باهوش نیستیم تا متوجه منظورش بشیم..
    خیلی شیرین زبونه. ولی این نوع حرف زدن هاش بیشتر شبیه خواهش کردن یا درخواست عاجزانه چیزیه که ما نمی فهمیم. اگر لازمه، نمونه صداش رو ضبط کنم بگذارم اینجا. نمونه ش رو هیچ وقت جایی ندیدم.
    جوجه دیگتون اینطور نیست؟ در اون لحظه غیر از حضور شما ، چی هست که توجهشو جلب کنه ؟ اینکار رو بیشتر چه زمانی انجام میده؟ وقتی گرسنست یا هر زمان که بشه؟

فیلم یا صدایی اگر میتونید بفرستید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)