نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی و کاسکو
    شماره عضویت
    24558

مشکل در پرورش طوطی کوتوله برزیلی

سلام خدمت دوستان گرامی من هر جا رفتم جواب درست و قانع کننده ای نگرفتم
    یک جفت طوطی برزیلی مولد دارم زمان خرید 5 تا جوجه داشتن که من بدون جوجه خریدم
    تغذیه و بهداشت خیلی رعایت کردم تخم کتان و ارزن درشت و تخمه قرمز هم مرتب بهشون دادم با سبزی و جعفری و شویت تازه هم دادم جفت گیری پرندهها رو مرتب دیدم هردفعه چند بار و چند دقیقه به طول می انجامید ماده هم مرتب رو تخم خوابیده بود کف دریا هم داخل قفس هست پرنده ماده از آدم هیچ ترسی نداره و مرتب رو تخم ها خواب بود اما بعد از اینکه متوجه شدم جوجه در کار نیست تخم ها رو شکستم جوجه ها همگی کامل بودن اما مثل اینکه داخل تخم خفه شده بودن و نتوانستن خارج بشن از چند نفر که سوال کردم گفتن بخاطر رطوبت بوده اساتید لطف کنن یه جواب درست و قطعی بدن ممنون میشم چون خیلی علاقه به پرورش طوطی برزیلی دارم طوطی ها هم ماده زرد صورت هلوی نر ابلغ زد و سبز تا حالا 10 جفت برزیلی داشتم اما این جفت از همه لحاظ بهتر هستن اما نمیدونم چرا نمیتوانم جوجه بگیرم ممنون ببخشید طولانی شد خواستم دقیق بگم که دوستان بهتر متوجه بشن منتظر پاسخ هستم با تشکر

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak00 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی من هر جا رفتم جواب درست و قانع کننده ای نگرفتم
    یک جفت طوطی برزیلی مولد دارم زمان خرید 5 تا جوجه داشتن که من بدون جوجه خریدم
    تغذیه و بهداشت خیلی رعایت کردم تخم کتان و ارزن درشت و تخمه قرمز هم مرتب بهشون دادم با سبزی و جعفری و شویت تازه هم دادم جفت گیری پرندهها رو مرتب دیدم هردفعه چند بار و چند دقیقه به طول می انجامید ماده هم مرتب رو تخم خوابیده بود کف دریا هم داخل قفس هست پرنده ماده از آدم هیچ ترسی نداره و مرتب رو تخم ها خواب بود اما بعد از اینکه متوجه شدم جوجه در کار نیست تخم ها رو شکستم جوجه ها همگی کامل بودن اما مثل اینکه داخل تخم خفه شده بودن و نتوانستن خارج بشن از چند نفر که سوال کردم گفتن بخاطر رطوبت بوده اساتید لطف کنن یه جواب درست و قطعی بدن ممنون میشم چون خیلی علاقه به پرورش طوطی برزیلی دارم طوطی ها هم ماده زرد صورت هلوی نر ابلغ زد و سبز تا حالا 10 جفت برزیلی داشتم اما این جفت از همه لحاظ بهتر هستن اما نمیدونم چرا نمیتوانم جوجه بگیرم ممنون ببخشید طولانی شد خواستم دقیق بگم که دوستان بهتر متوجه بشن منتظر پاسخ هستم با تشکر
    سلام

ميزان رطوبت و دما رو در طول دوران جوجه كشي بفرماييد

روز چندم تخمها رو شكستيد؟ پوسته نازك بود يا ضخيم؟ ترك داشت ؟ غشاي داخل پوسته خشك شده بود ؟

ضمنا نيازي به شكستن نبود ، براي اطمينان از وضعيت داخلش ، تخمها رو در نور متمركز نگاه كنيد ، اگر جنين زنده باشه ، ضربان قلب ديده ميشه. اينبار شانس اورديد جوجه ها زنده نبودن كه بعد از شكسته شدن از بين برن ، ولي خواهشا ديگه اين روشو به كار نبريد.

لطفا اين تاپيك پاسخ بديد http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=140

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)