نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    24392

راهنمائی برای خرید سگ

سلام،

بابت سایت خوبتون ممنونم،
    من قصد دارم برای خانومم یه سگ بگیرم،
    خواستم ازتون چند تا مشورت بگیرم،چون دوست دارم حساب شده بگیرمو بهش مثل یه عضو جدید خانواده نگاه کنم، نه اینکه مثل وسایل خونه بگیرمو پشیمون بشم ببرم پس بدم،
    بذرید شرایطم رو بگم:
    - هزینش زیاد برام مهم نیست
    - ایران زندگی‌ نمیکنم و کشوری که هستم نسبتا سردسیر هست
    - زیاد ازش مو نریزه!
    - خانومم پودل دوست داره، ترجیحا تو این سبک باشه!
    - اپارتمانی باشه، منظورم اینه بزرگ نباشه و زیاد سرو صداش بلند نباشه و بو نده، (خودم مشکلی‌ ندارم، دوست ندارم همسایها رو اذیت کنه)
    - چون تجربه داشتن سگ نداشتم، زیاد تربیتش سخت نباشه که طفلی از صاحب ناشی‌ مثل من اذیت نشه
    - چند ساعت در روزو باید تنها باشه تو خونه
    - برای واکسنو غذای سگو ... اینجا مشکلی‌ ندارم
    - چند ماه در سال اینجا هوا خیلی‌ سرده، تو اون زمان زیاد نمیتونم ببرمش پیاده روی
    - نمیدونم به نژاد ربط داره یا اخلاق شخصیتی‌ هست، ولی‌ وقتائی که هوا خیلی‌ سرده باید لباس و کفش تنش کنیم، ترجیحا از لباس بدش نیاد
    - اگر کتابی‌ هست که کمکم کنه برای خرید سگ بهم بگید لطفا، دوست دارم حتا اگر شده ۱ ماه تحقیق کنم ولی‌ بعد‌ها پشیمون نشم و نخوام طفلی رو پس بدمو اذیتش کنم

من اصلا هیچی‌ از قیمت‌ها نمیدونم،
    این Maltese Frise (Maltichon) puppies حدودا ۴.۵ ملیون نر و ۵ ملیون ماده هست و ۵ هفته دارن، خوبه؟

واقعا ازتون ممنونن

معاون انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    ElephanT
    شماره عضویت
    23355
    پودل انتخاب خوبه . ریزش مو نداره ولی با توجه به فرمت موهاش پتانسیل جاروبرقی شدن داره! یعنی الیاف فرش و امثال اعهم به شدت بهش میچسبن البته اگر هر روز وقت بذارید برای آراستگی و شانه زدن و...این اتفاق نمییفته

پودل توی انتخاب مناسب تریه با توجه به اینکه کودک هم در منزل هست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط RayaSha نمایش پست ها
    سلام، بابت سایت خوبتون ممنونم،من قصد دارم برای خانومم یه سگ بگیرم،خواستم ازتون چند تا مشورت بگیرم،چون دوست دارم حساب شده بگیرمو بهش مثل یه عضو جدید خانواده نگاه کنم، نه اینکه مثل وسایل خونه بگیرمو پشیمون بشم ببرم پس بدم،بذرید شرایطم رو بگم:- هزینش زیاد برام مهم نیست- ایران زندگی‌ نمیکنم و کشوری که هستم نسبتا سردسیر هست- زیاد ازش مو نریزه!- خانومم پودل دوست داره، ترجیحا تو این سبک باشه!- اپارتمانی باشه، منظورم اینه بزرگ نباشه و زیاد سرو صداش بلند نباشه و بو نده، (خودم مشکلی‌ ندارم، دوست ندارم همسایها رو اذیت کنه)- چون تجربه داشتن سگ نداشتم، زیاد تربیتش سخت نباشه که طفلی از صاحب ناشی‌ مثل من اذیت نشه- چند ساعت در روزو باید تنها باشه تو خونه- برای واکسنو غذای سگو ... اینجا مشکلی‌ ندارم- چند ماه در سال اینجا هوا خیلی‌ سرده، تو اون زمان زیاد نمیتونم ببرمش پیاده روی- نمیدونم به نژاد ربط داره یا اخلاق شخصیتی‌ هست، ولی‌ وقتائی که هوا خیلی‌ سرده باید لباس و کفش تنش کنیم، ترجیحا از لباس بدش نیاد- اگر کتابی‌ هست که کمکم کنه برای خرید سگ بهم بگید لطفا، دوست دارم حتا اگر شده ۱ ماه تحقیق کنم ولی‌ بعد‌ها پشیمون نشم و نخوام طفلی رو پس بدمو اذیتش کنم من اصلا هیچی‌ از قیمت‌ها نمیدونم،این Maltese Frise (Maltichon) puppies حدودا ۴.۵ ملیون نر و ۵ ملیون ماده هست و ۵ هفته دارن، خوبه؟ واقعا ازتون ممنونن
    با شماره اي كه خصوصي گذاشتم تماس بگيريد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    31138
    سلام دوست عزیز
    اسکیمو آمریکایی به نظرم برای شما مناسب باشه چون هم تحمل هوای سرد داره هم آپارتمانی هست ولی خب سر و صدا رو همه سگ ها دارن. آموزشش هم زیاد سخت نیست چون نژاد باهوشین و خانوما هم معمولا این سگا رو خیلی دوست دارن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)