فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان فروش نور حرفه ای آکواریوم

تشکر تشکر:  1
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ترس سگ

کاربر تازه وارد

تخصص
    وکیل دادگستری
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    24309
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    1

ترس سگ

با سلام
    من یه سگ اشپیتز خریدم حدود یک ماه پیش.سنش هم 18 ماهه هست.یک بار یه استخوان پیدا کرده بود که کثیف هم بود،داست میخوردش که ترسیدم خفه بشه ازش گرفتم.فرداش استخوان قلم درشت دادم بهش بخوره.دستم را که بردم طرفش نازش کنم، غرش کرد برام و خواست گاز بگیره که بی سابقه بود.به خاطر این کارش که آلفا نشه بلندش کردم و استخوان را گرفتم ازش و با صدای بلند نه گفتم بهش ،و برای تنبیه که دیگه تکرار نکنه چوب را زدم زمین از صداش بترسه. اما حالا احساس میکنم ازم میترسه.البته مثل سابق زیاد میاد پیشم و ناز کردن میخواد و خودشو میماله به من.بعضی مواقع هم حس میکنم میترسه چون دمش را لای پاهاش قایم میکنه و گوشهاش افتاده میشه،و دستم که میبرم نازش کنم سرش را میاره پایین.نمیدونم چکار کنم اعتمادش جلب بشه و ازمن نترسه

تیم مدیریت کل انجمن

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    میانگین پست در روز
    5.73
    تعداد ارسال ها
    3,334
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezalawyer1364 نمایش پست ها
    با سلام
    من یه سگ اشپیتز خریدم حدود یک ماه پیش.سنش هم 18 ماهه هست.یک بار یه استخوان پیدا کرده بود که کثیف هم بود،داست میخوردش که ترسیدم خفه بشه ازش گرفتم.فرداش استخوان قلم درشت دادم بهش بخوره.دستم را که بردم طرفش نازش کنم، غرش کرد برام و خواست گاز بگیره که بی سابقه بود.به خاطر این کارش که آلفا نشه بلندش کردم و استخوان را گرفتم ازش و با صدای بلند نه گفتم بهش ،و برای تنبیه که دیگه تکرار نکنه چوب را زدم زمین از صداش بترسه. اما حالا احساس میکنم ازم میترسه.البته مثل سابق زیاد میاد پیشم و ناز کردن میخواد و خودشو میماله به من.بعضی مواقع هم حس میکنم میترسه چون دمش را لای پاهاش قایم میکنه و گوشهاش افتاده میشه،و دستم که میبرم نازش کنم سرش را میاره پایین.نمیدونم چکار کنم اعتمادش جلب بشه و ازمن نترسه
    سلام
    دوست عزيز ، اينهمه سختگيري براي يك تكه استخوان واقعا لازم نبود ! بخصوص ضربه اي كه با چوب به زمين زديد!! ازتون ترسيده و اين مشخصه ، به توضيح نيازي نداره . جبران كنيد . لطفا ديگه جز در شرايط اضطراري از صداي بلند استفاده نكنيد . استخوان جويدني مخصوص سگ از پت شاپ تهيه كرده و در اختيارش بزاريد تا بجوه و باهاش بازي كنه . وسايل و سرگرمي هاي سگ بسيارند. با خريدنشون و رفتار بهتر ، اين كدورت رو از دلش در بياريد . احتياجات غذاييشو تامين كنيد تا به غذاهايي كه براش مضره گرايش پيدا نكنه .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)