نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24338

بیماری بچه گربه

سلام بچه گربه هام 24روزه بدنیا اومدن 3تاهستن چشمهاشون باز شده اما دوتاشون یه چشمشان عفونت داره یکی دیگه هر دوتاچشماش هر کاری میکنم خوب نمیشه میترسم اونی که هر دوتاچشماش عفونت کرده کور بشه میشه راهنماییم کنید درضمن چند روزی هم متوجه شدم عطسه هم میکنن ممنون میشم کمکم کنیدمادرشون هم چند روزی هست صداش عوض شده سفیدی چشمهاش هم فرق کرده به نظرم تب هم داره راستی یه گربه ی دیگه دارم که از خیلی وقت پیش هم عطسه میکنه هم سرفه تا امروز البته یک هفته میشه بدتر شده مدام پشت سر هم عطسه وسرفه میکنه نفس کشیدنش هم سخت شده بود انگار دماغش پره نمیتونه درست از بینی نفس بکشه به نظرتون چیکار باید بکنم امکان بردن پیش دامپزشک هم ندارم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط ملیسا نمایش پست ها
    سلام بچه گربه هام 24روزه بدنیا اومدن 3تاهستن چشمهاشون باز شده اما دوتاشون یه چشمشان عفونت داره یکی دیگه هر دوتاچشماش هر کاری میکنم خوب نمیشه میترسم اونی که هر دوتاچشماش عفونت کرده کور بشه میشه راهنماییم کنید درضمن چند روزی هم متوجه شدم عطسه هم میکنن ممنون میشم کمکم کنید
    سلام ، يعني علايم سرماخوردگي ( عطسه ، ترشحات چشمي ، ابريزش بيني ) دارند ؟ بچه ها رو شستيد ؟ از دارويي اين مدت استفاده كرديد؟ وزنشون رو بفرماييد و عكس واضح از چشمانشون در اين تاپيك بزاريد ( به همراه پاسخ )

عكسها خارج از سايت اپلود بشه .

تاپيك گربه http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=75&goto=newpost

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24338
    [QUOTE=ملیسا;290451]سلام بچه گربه هام 24روزه بدنیا اومدن 3تاهستن چشمهاشون باز شده اما دوتاشون یه چشمشان عفونت داره یکی دیگه هر دوتاچشماش هر کاری میکنم خوب نمیشه میترسم اونی که هر دوتاچشماش عفونت کرده کور بشه میشه راهنماییم کنید درضمن چند روزی هم متوجه شدم عطسه هم میکنن ممنون میشم کمکم کنیدمادرشون هم چند روزی هست صداش عوض شده سفیدی چشمهاش هم فرق کرده به نظرم تب هم داره راستی یه گربه ی دیگه دارم که از خیلی وقت پیش هم عطسه میکنه هم سرفه تا امروز البته یک هفته میشه بدتر شده مدام پشت سر هم عطسه وسرفه میکنه نفس کشیدنش هم سخت شده بود انگار دماغش پره نمیتونه درست از بینی نفس بکشه به نظرتون چیکار باید بکنم امکان بردن پیش دامپزشک هم ندارم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    [QUOTE=ملیسا;290453]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ملیسا نمایش پست ها
    سلام بچه گربه هام 24روزه بدنیا اومدن 3تاهستن چشمهاشون باز شده اما دوتاشون یه چشمشان عفونت داره یکی دیگه هر دوتاچشماش هر کاری میکنم خوب نمیشه میترسم اونی که هر دوتاچشماش عفونت کرده کور بشه میشه راهنماییم کنید درضمن چند روزی هم متوجه شدم عطسه هم میکنن ممنون میشم کمکم کنیدمادرشون هم چند روزی هست صداش عوض شده سفیدی چشمهاش هم فرق کرده به نظرم تب هم داره راستی یه گربه ی دیگه دارم که از خیلی وقت پیش هم عطسه میکنه هم سرفه تا امروز البته یک هفته میشه بدتر شده مدام پشت سر هم عطسه وسرفه میکنه نفس کشیدنش هم سخت شده بود انگار دماغش پره نمیتونه درست از بینی نفس بکشه به نظرتون چیکار باید بکنم امکان بردن پیش دامپزشک هم ندارم
    وزن گربه مادر و گربه ديگه اي كه ميفرماييد تنفسش سخته هم بفرماييد ( چند سالشه ؟ ) . هر دو دستي هستن كه دارو بديد؟ خانگي و واكسينه نيستن ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)