نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    24096

تورم شکم گربه بدون داشتن علایمی چون استفراغ یا اسهال

با سلام.
    من گربه ی خیابونی یک ماه پیش پیدا کردم. دو تا دکتر بردم. کم خونی و پوکی استخوان شدید و آخرین بار ادم کم مغز براش تشخیص داده شد. جدیدا هم کتفش زخم شده و موهای اون قسمت به اندازه ی دو تا سکه ی کوچیک ریخته که گفتن قارچه، با محلول هر 12 ساعت شستشو میدم و همینطور دومین باره که میبرم با شامپوی مخصوص میشورمش.
    متاسفانه این پیشی من که نر هست اصلا خوراک خشک مخصوص گربه هارو دوست نداره و ما بهش گوشت و مرغ و ماهی خام و تقریبا یک هفته هست که گاها پنیر میدیم. البته ماهی رو میپزیم چون جایی خوندم که ماهی خام مانع از جذب ویتامین B میشه که در درمان پیشی منم تجویز شده.
    جدیدا هم پودر کلسیم و شیر خشک مخصوص گربه میدم.
    این سفتی پحدود دو هفته هست که کامل موقع بلند کردنش حس میکنم. شیرخشک رو هم حدود دو روزه دارم بهش میدم.
    به نظر شما این سفتیه شکمش ناشی از نخوردن آبه کافیه یا غذای خام یا چی؟
    من تو خونه نگهداری نمیکنمش و مدفوعشو نمیبینم ولی مقعدش چک میکنم تمام مدت تمیزه و تورم نداره. فقط روزای اول که داغون بود اسهال بود و لاغر.
    اگر برایتان مقدور باشد ممنون می‌شوم مرا راهنمایی بفرمایید.
    .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط تراندویل نمایش پست ها
    با سلام.
    من گربه ی خیابونی یک ماه پیش پیدا کردم. دو تا دکتر بردم. کم خونی و پوکی استخوان شدید و آخرین بار ادم کم مغز براش تشخیص داده شد. جدیدا هم کتفش زخم شده و موهای اون قسمت به اندازه ی دو تا سکه ی کوچیک ریخته که گفتن قارچه، با محلول هر 12 ساعت شستشو میدم و همینطور دومین باره که میبرم با شامپوی مخصوص میشورمش.
    متاسفانه این پیشی من که نر هست اصلا خوراک خشک مخصوص گربه هارو دوست نداره و ما بهش گوشت و مرغ و ماهی خام و تقریبا یک هفته هست که گاها پنیر میدیم. البته ماهی رو میپزیم چون جایی خوندم که ماهی خام مانع از جذب ویتامین B میشه که در درمان پیشی منم تجویز شده.
    جدیدا هم پودر کلسیم و شیر خشک مخصوص گربه میدم.
    این سفتی پحدود دو هفته هست که کامل موقع بلند کردنش حس میکنم. شیرخشک رو هم حدود دو روزه دارم بهش میدم.
    به نظر شما این سفتیه شکمش ناشی از نخوردن آبه کافیه یا غذای خام یا چی؟
    من تو خونه نگهداری نمیکنمش و مدفوعشو نمیبینم ولی مقعدش چک میکنم تمام مدت تمیزه و تورم نداره. فقط روزای اول که داغون بود اسهال بود و لاغر.
    اگر برایتان مقدور باشد ممنون می‌شوم مرا راهنمایی بفرمایید.
    .
    سلام ،اينهمه مشكل براي يك گربه ؟!! سنش ؟

ادم مغزي ؟ كمخوني و پوكي استخوان شديد ؟!!!!! چرا ؟ كمخوني از چه نوعي ؟ درگير با انگل مايكوپلاسما هست يا توكسوپلاسموز ؟ از عوارض توكسوپلاسموز ، التهاب ، اسهال ، بي اشتهايي ، لاغري ، تب ،گيجي ، عدم تعادل ، بيماريهاي تنفسي ، كمخوني ، متورم شدن شكم ، مشكلات كبد ، ادم مغزي و تورم غدد لنفاوي هست كه شامل غدد اطراف روده هم ميشه . عكس و ازمايشات لازم ، انجام شده ؟ داروهاي تجويزيشونو بفرماييد .

به هيچ وجه غذاهاي خام يا نيم پز ، مصرف نكنه چون مبتلا شدن به انگلهاي مختلف ، از طريق مصرف گوشتهاي خام بالاست . غذاي كنسروي مخصوص گربه تهيه كنيد و در كنارش با غذاهاي خانگي و أيمن ( بدون استخوان ) و بدون افزودني ( سير ، پياز ، ادويه جات ) طبخ شده باشه ، تغذيه اش كنيد .

لطفا به سوالات در اين تاپيك پاسخ بديد https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=75

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)