صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: مَری خانم

معاون انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    ElephanT
    شماره عضویت
    23355

مَری خانم

درود

حرفی سخن خاصی ندارم (منبرم خراب شده ) _ اصولا زبان عاجزه از بیان اوجب-عوجب-عُجب -ojbb و حیا سگ_ فقط خواستم بگم از لحاظ روحی روانی خیلی تاثیر مثبت داره میذاره تو زندگی م

ای بخت کسانی که به رغم من محروم_بوسیدن پای سگ دربان تو یابند

http://s8.picofile.com/file/8321223118/DSC_7110.jpg

http://s8.picofile.com/file/8321223168/DSC_7149.jpg

http://s9.picofile.com/file/8321223176/DSC_7140.jpg

معاون انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    ElephanT
    شماره عضویت
    23355
    دوستان روغن یا محلول چی پیشنهاد میکنید برای براق تر شدن پوست (رو فرش بازی میکنی یکم پُرزی میشه)

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    روغن آنیویتال و اسپریoster هم براق کننده هستن ( فاقد الکل ) و هم محافظ پوست و مو.

معاون انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    ElephanT
    شماره عضویت
    23355
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    روغن آنیویتال و اسپریoster هم براق کننده هستن ( فاقد الکل ) و هم محافظ پوست و مو.

گرامی تهیه کردم قبل مصرف خارش نداشت الان دچاره خارشه طبیعیه؟

پ ن : عادت ب خوابیدن کنارم داره خطرناکه این کار در سنین بالا ب نظرتون؟ البته یاد گرفته برای کسی پارس نکنه دندون تیز نکنه و.... ولی بازم پیتبوله دیگه! در ضمن اصلا طاقت تنهایی نداره! یعنی 15دقیقه برم بیرون ناراحت میشه بغض میکنه بعد خونه رو میریزه بهم

تا اینجا(8ماهگی ) غذا خشک و کنسرو خرده میتومن از این بعد مرغ و ماهی آب پز بدم؟ البته بدون استخوان

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام ، اگر روغنو تهيه كرديد ، از هسته انگوره. ضرري نداره . فقط به ميزان كم مصرف بشه . حتي الإمكان بصورت هفتگي ، نه روزانه . واكنشهاي ابتدايي ، طبيعيه . اگر بيش از يكهفته ادامه داشت مصرفشو قطع كنيد.

از شدت وابستگيش كم كنيد تا به مرور مستقل بشه . با وجودي كه دستي شده و شما رو صاحب خودش ميدونه و ميفرماييد بگير نيست ، فكر نميكنم خطري تهديدتون كنه ولي براي احتياط و براي اينكه استقلالشو بدست بياره ، لازمه كه حد و مرزي تعيين بشه و اموزشهاي لازم رو شروع كنيد . دير هم شده . از دوماهگي مي بايست ، تحت تعليم قرار ميگرفت ، براي اينده خودش مفيده ، قوي و شجاع تربيت ميشه .

براي تغذيه اش ، بايستي ، سن و فعاليتشو در نظر بگيريد.. تا يكسالگي روزي ٣ وعده و بعد از اون دو وعده . غذاها هم شامل مرطوب ، خشك و خام هست ( ضدانگل فراموش نشه واكسينه است ؟)

رژيم غذايي Pitbull بالغ ، شامل ١٤-١٧ درصد چربي ، ١-١/٥ درصد كلسيم و ٣٥-٤٠ درصد پروتئينه . ماهي و مرغ + گوشت گوساله و گاو ... ( بعضي سگها به گوشت گاو ،گندم و ساير غلات حساسيت دارن كه با خارش و التهابات پوستي همراهه )

معاون انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    ElephanT
    شماره عضویت
    23355
    منو نمیگیره اصلا متاسفانه فقط حرف منو گوش میده

ولی کیو کیو کنم میپره ب دیگران البته گاز نمیگیره بلند میشه میپره رو قفسه سینه با این حال به پیتبول اعتمادی نیست بیرون سگ ببینه مهم نی چی باشه هم قد و هیکل یا نه مییفته دنبالش حتی دنبال گریت دین!

واکسن هاشم خرده

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    به عنوان اولین سگ‌نباید پیت بول بگیرید نیاز ب صاحب باتجربه داره
    توی این سن بهتره براش مربی بگیرید
    شما مطمعن باش الان که میگی بهت نمپیره کافیه سر انجام دادن یا انجام‌ندادن کاری زیادی بهش اصرار کنی اون زمان میبینی به شما میپره.بیرون هم میبریش پوزبند ببند رو صورتش یه جای کسی رو بگیره چندین میلیون باید دیه بدی
    توی آپارتمان هم نیارش انرژیش تخلیه نمیشه وسایل رو داغون میکنه هر شب هم ببرش پیاده روی
    فقط اخرشب ببرش حتما همه‌جا خلوت باشه نه برای خودت و سگت مشکل پیش نیاد نه برای کسی دیگه
    مربی که میخای براش بگیری حتما حتما ازش درخواست کن آموزش ساکت شدن نشستن و بدون اجازه غذا نخوردن رو یادش بده چون بعضی مربی ها بیشتر روی ادرار کردنشون وقت میزارن تا چیزای دیگه
    چون من برا سگم مربی خاستم بگیرم چیز خاصی نمیخواست یادش بده ولی درجا گفت ۱ میلیون تومن هزینه اموزشه(پول چهار ترمی که باش خودم فوق دیپلمم رو گرفته بودم )

معاون انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    ElephanT
    شماره عضویت
    23355
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    به عنوان اولین سگ‌نباید پیت بول بگیرید نیاز ب صاحب باتجربه داره
    توی این سن بهتره براش مربی بگیرید
    شما مطمعن باش الان که میگی بهت نمپیره کافیه سر انجام دادن یا انجام‌ندادن کاری زیادی بهش اصرار کنی اون زمان میبینی به شما میپره.بیرون هم میبریش پوزبند ببند رو صورتش یه جای کسی رو بگیره چندین میلیون باید دیه بدی
    توی آپارتمان هم نیارش انرژیش تخلیه نمیشه وسایل رو داغون میکنه هر شب هم ببرش پیاده روی
    فقط اخرشب ببرش حتما همه‌جا خلوت باشه نه برای خودت و سگت مشکل پیش نیاد نه برای کسی دیگه
    مربی که میخای براش بگیری حتما حتما ازش درخواست کن آموزش ساکت شدن نشستن و بدون اجازه غذا نخوردن رو یادش بده چون بعضی مربی ها بیشتر روی ادرار کردنشون وقت میزارن تا چیزای دیگه
    چون من برا سگم مربی خاستم بگیرم چیز خاصی نمیخواست یادش بده ولی درجا گفت ۱ میلیون تومن هزینه اموزشه(پول چهار ترمی که باش خودم فوق دیپلمم رو گرفته بودم )
    مرسی ولی سومین سگمه

دنبال یه چیزه لج باز و خوفناک بودم عمدا

این تا 7ماهگی ش ترینر داشته (البته ایرانی نبوده طرف . فرهنگ ناقص غربی رو تزریق کرده :دی )

غذا دادن ش رو با بازی میدم گل یا پوچ و چوب رو بیار و اینا

معاون انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    ElephanT
    شماره عضویت
    23355
    عمدا نمیخواد بفهمه تخت جای منه نه خودش

معاون انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    ElephanT
    شماره عضویت
    23355
    در سفرهای نوروزی

پ ن : علاقه شدیدی به ماشین داره :/ یعنی ماشین ببینه از جلوپنجره میخواد بره داخل :/

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)