نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24036

جوجه قناری خورده شده توسط والدین

سلام جوجه قناری هام ۸ روزشونه .امروز رفتم سراغشون دیدم ماده نوکش خونی شده.بلندش کردم از لونه دیدم یکی از جوجه مرده و شکمش پاره شده توسط ماده و تقریبا محتویات داخل شکم جوجه خورده شده بود.اما جوجه دوم سالمه.نمیدونم دلیل خورده شدنش چیه؟
    جوجه مرده رو هم جدا کردم .ماده هم روی جوجه دوم میخابه مشکلی هم نیست.اما میخام بدونم دلیل خاصی داشته؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.mazlom نمایش پست ها
    سلام جوجه قناری هام ۸ روزشونه .امروز رفتم سراغشون دیدم ماده نوکش خونی شده.بلندش کردم از لونه دیدم یکی از جوجه مرده و شکمش پاره شده توسط ماده و تقریبا محتویات داخل شکم جوجه خورده شده بود.اما جوجه دوم سالمه.نمیدونم دلیل خورده شدنش چیه؟
    جوجه مرده رو هم جدا کردم .ماده هم روی جوجه دوم میخابه مشکلی هم نیست.اما میخام بدونم دلیل خاصی داشته؟
    سلام . چه اتفاق وحشتناك و دردناكي براي اون زبون بسته افتاده!!! متاسفم

ماده بار أوله جوجه آوريشه ؟ چند سالشه ؟ فقط دو تخم ؟ توليد مثل پي در پي داشته ؟

لطفا تغذيشونو به طور كامل توضيح بديد و ايا تا به حال از مكملهاي دارويي براي تقويتشون استفاده كرديد؟

لانه استاندارد هست ؟ محل نصبش مناسبه ؟ لطفا عكس از قفس بزاريد . خارج از سايت آپلود كنيد ، لينكشو قرار بديد.

جابجايي قفس انجام نشده ؟ جايي هست كه زياد نورگير يا خيلي تاريك باشه ؟

زياد به محل نگهداريشون رفت و امد ميكنيد ؟

نر ، اماده جفتگيريه ؟ مزاحم ماده ميشه ؟

متاسفانه امكان اينكه جوجه دوم هم در معرض خطر باشه هست . ظاهر ارام و شرايط فعليشو در نظر نگيريد . هر لحظه امكان داره اتفاق بدي بيوفته . اگر جفت مولدي سراغ داريد كه همزمان با اين جفت ، تخمگذاري كرده باشن ، جوجه رو به لانه اونها منتقل كنيد . ميتونيد از فروشنده طيور زينتي هم سوال كنيد .اونها بيشتر با مولدها سر و كار دارن .

اگر هم موفق نشديد ، خودتون جوجه رو در شرايط دمايي و تغذيه اي ِ استاندارد نگه داريد و با سرلاك قناري تغذيه اش كنيد . البته كار مشكليه ، نكات زيادي داره كه اشتباه در هر مورد جبران ناپذيره . نميدونم به جزئيات وارد هستيد ؟

لطف كنيد به همه سوالات به دقت و كامل ، در اين تاپيك پاسخ بديد https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=1307

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)