صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    23741
    اینم بگم بازی میکنه همش خواب نیست فقدامروز یک صحنه گیج شدهی میخوردب زمین زودبهش سرلاک دادم بهترشد خواهش میکنم کمکم کنین

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fati73 نمایش پست ها
    سلام طوطیم امروزبیحال شده دوبارمدفوعش سیاه رنگ بودبعدش خوب شده ولی اسهاله هنوزدون خورنشده سرلاک میدم الانم پف کرده توروخداکمکم کنیدهمش سه روزه ک خریدمش
    سلام. چند روزشه ؟ چه سرلاکی و با چه میزان رقت بهش میدید؟ توی قفس نگهش میدارید؟ اسباب بازی ، وسیله رنگی یا میله های قفس نجویده ؟ چینه دان رو اهسته لمس کنید متورم شده؟ سرنگ یا قاشقی که باهاش غذا میدید رو با اب جوش تمیز میکنید ؟ محیطش تمیزه ؟ خارش داره؟ علائم ظاهری دیگه ای میبینید؟

لطفا به همه سوالات با دقت پاسخ بدید. چون فرصت کمه. اگر تونستم کمکتون میکنم ، غیر ازین ادرس میزارم تا دیر نشده ببریدش دامپزشکی.

ضمنا اینجا تاپیک عروس هلندی نیست .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    23741
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. چند روزشه ؟ چه سرلاکی و با چه میزان رقت بهش میدید؟ توی قفس نگهش میدارید؟ اسباب بازی ، وسیله رنگی یا میله های قفس نجویده ؟ چینه دان رو اهسته لمس کنید متورم شده؟ سرنگ یا قاشقی که باهاش غذا میدید رو با اب جوش تمیز میکنید ؟ محیطش تمیزه ؟ خارش داره؟ علائم ظاهری دیگه ای میبینید؟

لطفا به همه سوالات با دقت پاسخ بدید. چون فرصت کمه. اگر تونستم کمکتون میکنم ، غیر ازین ادرس میزارم تا دیر نشده ببریدش دامپزشکی.

ضمنا اینجا تاپیک عروس هلندی نیست .
    سرلاک روازخودکسی ک طوطی روازش خریدم روبهش میدم روزانه چهارباربهش میدم چندونش رواصلا حس نمیکنم کوچیکه بیشتروقتابالاش روتمیز میکنه توقفسش چوب گذاشتم ک روش وایسه ی عروسک هم گذاشتم سرنگش رو همیشه با اب میشورم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    23741
    راسی 38روزشه دوروزه توقفسش کردم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    23741
    توروخداجوابموبدین دارم دق میکنم الان خوبه حالش ی کم باهاش بازی کردم تخمه روبانوکش ریزکرددوباره گذاشتم توقفسش داره خودشوتمیز میکنه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fati73 نمایش پست ها
    سرلاک روازخودکسی ک طوطی روازش خریدم روبهش میدم روزانه چهارباربهش میدم چندونش رواصلا حس نمیکنم کوچیکه بیشتروقتابالاش روتمیز میکنه توقفسش چوب گذاشتم ک روش وایسه ی عروسک هم گذاشتم سرنگش رو همیشه با اب میشورم
    متاسفانه داده ها کامل نیست و هیچ اطلاعی در مورد نوع سرلاک هم حتی ندارید. نمیتونم کمکی کنم. شاید میله های قفس رو جویده و با سرب مسموم شده . یا عفونتی در چینه دان داره و یا درگیر مایت هست. مشکل نامشخصه. تا دیر نشده با شماره ای که گذاشتم تماس بگیرید و مراجعه کنید. ایشون دامپزشک حاذقی هستن.
    دقت کنید ، زمان ندارید و این جوجه تحملش پایینه . پس اگر وقت رو از دست بدید و به امید بهبود باشید و همین الان مراجعه نکنید ، انتظار زنده موندنشو نداشته باشید. جوجه های سرلاکی زیادی ، در اثر کوچکترین مشکل ، از بین رفتن. عجله کنید لطفا.

دکتر طوسی زاده 09153025108

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطي برزيلي
    شماره عضویت
    23695
    از پاسخگويي تون واقعا ممنون هستم خيلي لطف كرديد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطي برزيلي
    شماره عضویت
    23695
    با سلام
    طوطي من چند روزي حالش بهتره شده بود و خوب غذا مي خورد البته از وقتي مريض شده ارزن رو دوست نداره و بيشتر تخم كتان پسته تخم كدو و كمي تخم افتابگردون به اضافه اب سيب و اب هويچ مي خوره و دكتر هم بهش امينو داده بود براي افزايش اشتهاش اما امروز رنگ مدفوعش متمايل به زرد بود و انگار پودر مغزها رو مي شد تشخيص داد توي مدفوع و نكته بعدي موقع دفع طوطي عقب عقب حركت مي كنه كه به نظرم طبيعي نيومد شايد قبلا توجه نمي كردم علاوه بر اين براي مشكل پركني دكتر قطره كلوتريمازول داده به قسمتهاي لخت بزنم كه باعث شده پرها چرب بشن و طوطي اذيت بشه و در اخر اينكه اب خوردن طوطي هم بيشتر شده تو رو خدا راهنمايي كنيد نمي دونم ديگه بايد چكار كنم براش دلم خيلي براش مي سوزه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط فندق/فندق نمایش پست ها
    با سلام
    طوطي من چند روزي حالش بهتره شده بود و خوب غذا مي خورد البته از وقتي مريض شده ارزن رو دوست نداره و بيشتر تخم كتان پسته تخم كدو و كمي تخم افتابگردون به اضافه اب سيب و اب هويچ مي خوره و دكتر هم بهش امينو داده بود براي افزايش اشتهاش اما امروز رنگ مدفوعش متمايل به زرد بود و انگار پودر مغزها رو مي شد تشخيص داد توي مدفوع و نكته بعدي موقع دفع طوطي عقب عقب حركت مي كنه كه به نظرم طبيعي نيومد شايد قبلا توجه نمي كردم علاوه بر اين براي مشكل پركني دكتر قطره كلوتريمازول داده به قسمتهاي لخت بزنم كه باعث شده پرها چرب بشن و طوطي اذيت بشه و در اخر اينكه اب خوردن طوطي هم بيشتر شده تو رو خدا راهنمايي كنيد نمي دونم ديگه بايد چكار كنم براش دلم خيلي براش مي سوزه
    سلام

يعني غذاي هضم نشده توي مدفوعشه ؟ اسهاله يا يبوست داره ؟ اب سيب اب هويج و دانه هايي كه ميخوره ، باعث افزايش عطش ميشه . دانه ها چرب و اب ميوه شيرينه كه تشنگيش افزايش ميده.

البته اميدوارم دليل عطشش اين مورد باشه

هنوز انتي بيوتيك ميخوره ؟ موقعي كه قطره ميزنيد پرهاشو نميجوه كه دارو وارد دهانش بشه ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطي برزيلي
    شماره عضویت
    23695
    دانه خاي روغني و حذف كردم مدفوعش بهتر شده ، چرا همش مشغول مرتب كردن يا كندن پرهاشِ، امروز صبح يه پاش حالت فلجي گرفته، به خدا دوهفته است همش داريم بهش ميرسيم حالش خوب شده بود خمش بازي مي كرد امروز صبح دوباره بي حال و پاش فلج شده تو اين دو هفته ما هم اندازه اون عذاب كشيديم انتي بيوتيكش چند روزه قطع شده

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)