نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    23418

رفتن مادر گربه ها

سلام
    ميدونم شايد يه خورده مسخره بنظر بياد ولي تنها جايي كه پيدا كردم و درد دلم كنم اينجاست، راستش يك سال پيش بود دقيقا در زمستان كه متوجه شديم يه گربه در حياط خانه ي ما توليد مثل كرده اونم ٤ تا اولش از بچه هاش خوشم نميومد و به بهانه هايي ميخاستيم از دست شون خلاص شيم ولي كم كم بهشون عادت كرده بوديم و يه جورايي شده بودن جز خانواده. مادر شون از همون بچگي تنهاشون گذاشت و خودم بزرگ شون مثل بچه هام شده بودن اصلا متوجه رشد شون نبودم هر هفته ميرفتم واسشون ١٠ كيلو گوشت ميگرفتم تا اينكه ٢ تاشون كه ماده بودن حامله شدن و باز هم در حياط منزل توليد مثل كردن هر كدام ٢ بچه كه جمعا ٨ تا شده بودن اين اتفاق واسه مرداد ماه هست. يكي از اين مادر ها رو خيلي دوست داشتم اونم منو دوست داشت تنها كسي از اهل خانه كه اجازه داشت به بچه هاش دست بزنه و بغل شون كنه من بودم همين طور خودش با هيچ كس مثل من راحت نبود تا جايي كه واسه زمستان امسال اوردمش داخل اتاقم و شب ها زير تخت م ميخابيد. يك هفته پيش متوجه شدم با بچه هاش رفته يدونه كبوتر از همسايه مون دزديده و ميزنه به بدن خيلي ناراحت شدم من كه خودم هر روز ٢ وعده نيم كيلو گوشت بهشون ميدادم خلاصه اين هفته متوجه شديم نيستش الان ٣ روز ميشه كه خبري از گربه ي عزيزم نيست تا بحال نشده بود بره البته بكبار قبل از اينكه مادر بشه چند روزي رفته بود كه برگشت اما اين سري با توجه به اينكه بچه داره و بچه هاشم هنوز شير ميخورن يكم رفتنش مشكوكه مدام با خودم ميگم نكنه همسايه مون گرفته باشتش و بلايي سرش اورده باشه!!!! ميگم نكنه مرده باشه!!!! كلا ٣ روزه فقط دارم گريه ميكنم خيلي دلم واسه كاراش واسه خودش تنگ شده. يكي بهم روحيه بده كه برميگرده! البته مادرم ميگه گربه ها وقتي بچه هاشون از اب و گل بيرون ميان ولشون ميكنه و ميره اما اخه من خودشو دوس داشتم نه بچه هاشو 😫😭 خيلي دلم براش تنگ شده هيچ وقت فكر نميكردم اينقدر بهش وابسته باشم. توروخدا بهم روحيه بديد بچه ها دارم داغون ميشم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام ،
    خواهر گلم اين رفتنو آمدنها درمورد گربه ها جزو لاينفك زندگيشونه ، فرقي هم نداره ماده باشن يا نر . در خصوص نرها البته بيشتر اتفاق ميوفته . مادرتون درست ميفرمايند. ماده ها از دوماهگي بچه هاشون به اونها بي توجه ميشن و براي توليد مثل مجدد محل زندگيشونو ترك ميكنن ، الان هم فصل جفتگيريه و گربه شماازين قضيه مستثني نيست. بعضي بعد از مدت كوتاهي برميگردن و بعضي جاي مناسبتري براي زندگي پيدا و انتخاب ميكنن.

احساس قلبيتونو درك ميكنم ولي بايد با اين واقعيت زندگيشون كنار بياين و آرزو كنيد هر كجا هست ، سلامت باشه . افسوس و غصه مشكليو حل نميكنه . شايد همين اطرافه ، جست و جو كنيد انشالله كه پيداش ميكنيد. اگر هم برنگشت ، بدونيد كه زندگي بهتري داره ، به همين راضي باشيد و با رسيدگي به أمانت هاي كوچولوش ، جاي خاليشو پر كنيد .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    23418
    مرسي از آرزوهاي زيبات عزيزم
    راستش من فقط و فقط از اين نگرانم كه نكنه بلايي سرش آورده باشن مخصوصا همسايه مون كه آدم به شدت غير انساني هستش مدام صحنه ي چگونه كشتن و سناريوهايي كه ممكنه اتفاق افتاده باشه مياد به ذهنم و دوباره اشك و گريه ...
    اگر هم واقعا رفته باشه و سالم هستش كه خيلي بعيد هست درسته بچه هاش ٢-٣ ماهه هستن و هنوز شير ميخورن
    وقتي بهش فكر ميكنم قلبم ميشكنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)