نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    Kasko
    شماره عضویت
    23325

سوال در مورد کاسکو

سلام تورو خدا کمکم کنید الان نزدیکه دو هفتس یه جوجه کاسکو دوساله خریدم وحشی عه هفته اول از دستم میوه گرفت و تا الان که دوفته میشه تخمه هم میگیره با ریسک الان بازی میکرد زد چوب بالایی قفس شو انداخت اروم نزدیک شدم جا بزارم از میله ها رد کنم غار های وحشت ناکی میزدم و میپرید به نظر شما چیکار کنم بیخیال چوب بالایی شم تا کاملا رام شه یا ببرم پیش دامپزشک چکاپ کنه چوب شم جا بزارم یا در قفس و باز بزارم بیاد بیرون چوب شو بزارم وحشی هنوز میترسم ببرم پیش دامپزشک چون بلاخره باید طوطی رو از قفس در بیاره و نمیشه خواهش میکنم کمکم کنید شبا رو چوب بالایی میخوابید

Sent from my iPhone using پارسی پت mobile app
    ویرایش توسط dingo.it : 5th December 2017 در ساعت 05:48 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط dingo.it نمایش پست ها
    سلام تورو خدا کمکم کنید الان نزدیکه دو هفتس یه جوجه کاسکو دوساله خریدم وحشی عه هفته اول از دستم میوه گرفت و تا الان که دوفته میشه تخمه هم میگیره با ریسک الان بازی میکرد زد چوب بالایی قفس شو انداخت اروم نزدیک شدم جا بزارم از میله ها رد کنم غار های وحشت ناکی میزدم و میپرید به نظر شما چیکار کنم بیخیال چوب بالایی شم تا کاملا رام شه یا ببرم پیش دامپزشک چکاپ کنه چوب شم جا بزارم یا در قفس و باز بزارم بیاد بیرون چوب شو بزارم وحشی هنوز میترسم ببرم پیش دامپزشک چون بلاخره باید طوطی رو از قفس در بیاره و نمیشه خواهش میکنم کمکم کنید شبا رو چوب بالایی میخوابید

Sent from my iPhone using پارسی پت mobile app
    سلام
    با شرايطي كه داره و هنوز دستي نشده ، امكان مراجعه به دامپزشك وجود نداره. اگر به چوب ، خيلي وابسته نيست و فقط براي خواب ازش استفاده ميكنه ، تا دستي شدنش صبر كنيد ، چون حتي اجازه نميده ، چوب ديگري كمي پايينتر نصب كنيد. از قفس هم كه نميتونيد بياريدش بيرون چون به خودش اسيب ميزنه . يك راه ديگه هم هست . شما با غذا در يك سمت قفس مشغولش كنيد و اگر كسي ميتونه كمكتون كنه ، در حين غذا خوردنش ، بدون اينكه متوجه بشه ، چوب رو نصب كنه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    Kasko
    شماره عضویت
    23325
    واقعا من از پاسخ و کمکی که شما میکنید خیلی خیلی سپاسگزارم خیلی ممنون نه زیاد وابسته نبود فقط شب اول برای خواب قفس نوردی میکرد و دنبال چوبش میگشت بخواب حتی وقتی چراغا خاموش شد اما عادت کرد خیلی ممنون♥️♥️♥️

Sent from my iPhone using Parsipet

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)