نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    23319

اسهال بچه گربه

سلام من یه بچه گربه تقریبا 2ماهه دارم از بس شکمو همه چی میخوره برنج و ماکارانی تا انواع خورشت در کنارش شیرشم میخوره اما همیشم اسهال داره واکسناشم نزدم هنوز باید چیکار کنم؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saramio نمایش پست ها
    سلام من یه بچه گربه تقریبا 2ماهه دارم از بس شکمو همه چی میخوره برنج و ماکارانی تا انواع خورشت در کنارش شیرشم میخوره اما همیشم اسهال داره واکسناشم نزدم هنوز باید چیکار کنم؟
    سلام ، بهتره اينطور مطرح كنيد كه همه چي بهش ميديد اصلا درست نيست ، هم به پرخوري عادت ميكنه هم به زودي به يك گربه چاق با كلسترول بالا تبديل ميشه . البته الان سن سوخت و سازشه ولي اگر با همين روند ادامه بده در اينده هم نميتونيد ممانعت كنيد. غذاهاي خانگي ( طبخ شده با ادويه ، سير ، پياز ) براي گربه ها مضره . پياز با چندين بار مصرف موجب شكستن گلبولهاي قرمز و كمخوني ميشه . بدون افزودني بپزيد غذاي خشك و كنسروي مخصوص بچه گربه هم تهيه كنيد .

گربه دو ماهه روزي ٤ وعده غذا نياز داره و هر وعده ٦٠ گرم . ميتونيد دو وعده شير و لبنيات ديگه ، يك وعده غذاي خانگي و يك وعده غذاي خشك يا كنسروي بديد. مثلا دو مورد اخر رو روزانه ، جابجا كنيد . غذاي خشك هر چه كمتر بخوره بهتره . حتي هفته اي ٣ بار .

تاپيك گربه https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=75

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)