نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی(ملنگو)
    شماره عضویت
    23274

مردن جوجه ها بعد به دنیا اومدن

سلام روز بخیر من مرغ عشق ماده م مرد ویه ماده دیگه خریدم این مرغ ماده از فروشگاهی که بوده ظاهرا مرغ اماده تخم گذاری بوده چون درست ۵ روز بعد اومدن به خونمون تخم گذاشت و ۲۰ روز بعد جوجه هاش دراومدن ولی متاسفانه به فاصله ۳-۴ روز هر سه تا جوجه ش مردن و من نفهمیدم بابت چی بوده، درست ۱۲-۱۳ روز بعد مردن جوجه هاش دوباره تخم گذاشته، الان نمیدونم چیکارش کنم. ممکنه باز بمیرن؟ باید چیکارش کنم الان، ؟؟؟بعد مگه اینقدر زود بعد تخم گذاری اول دوباره تخم میزارن؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام ، دلايل از بين رفتن جوجه ها بعد از مرگ زياده . بيماريها ، انگل ، مشكلات ژنتيكي ، نامناسب بودن دماي محيط ، جذب نشدن زرده ، رسيدگي نكردن والدين .......

ماده ، الان بدون نر هست ؟ اگر بله ، تخمهايي كه گذاشته از روي امادگي زياده و تخمها پوچه. اينطور فقط ضعيف ميشه . موقعي كه از لانه خارج شد ، خيلي سريع و بدون معطلي تخمها رو كندلينگ كنيد . سِرْچ كنيد روشش اموزش داده شده . و سريعا به لانه برگردونيد . اگر تخمها نطفه دار بود كه هيچ. اگر نبود اونها رو با لانه برداريد و به ماده استراحت بديدو تقويتش كنيد تا ٤ ماه ديگه براي تخمگذاري اماده بشه .

تغذيه و تكثير مرغ عشق در مقالات بخش طوطي سانان هست . حتما مطالعه كنيد چون بيش از هر زمان ديگه اي به تغذيه كامل نياز داره .

تاپيك مرغ عشق https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=124

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)