نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فوری

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    23221

فوری

سلام طوطی من ۲ و نیم سالشه(ملنگو) چند روزه مدفوعش آبکیه. باید چه کار کنم!این نوع مدفوع نشونه چیه!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام. شما مگه چند روز پیش سوال نکردید در مورد جوشانده؟ مگه ازتون سوال نپرسیدم، چرا پاسخ ندادید؟!! زمان از دست میدید که چی بشه؟!! قابل جبرانه یا قراره معجزه اتفاق بیوفته؟؟ یا ببرید دامپزشکی تا دیر نشده یا سوالاتی که چند روز پیش پرسیدمو پاسخ بدید. اگر تشخیص ممکن بود کمکتون میکنم اگر نه باید ببرید دکتر. وقت این بچه هم توی فرومها تلف نکنید.

جایی که نگهداری میشه خنکه یا مقابل پنجره است؟ بینی و چشمهاش مرطوبه؟ عطسه ؟ بیشتر مواقع خوابه؟ غذا خوب میخوره؟ ریزش پر داره؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    23221
    سلام ببخشید من چون تازه وارد سایت شدم اصلا نفهمیدم که شما جواب بنده رو دادید
    کنار شوفاژ(کمی دور تر) میزارمش. بینی و چشاش هم مشکل نداره. عطسه هم فکر مبکنم ۲ بار در روز. قبلاها بعدلزظهرها یکی دوساعت میخوابید اما الان نه بیداره و زیاد هم جیغ میزنه. دو سه روز پیش یکم غذاش کم شده بود اما الان حالت غذا خوردنش عادیه. قبلا هم تو دوره پرریزی بود اما الان خوب شده. مولتی ویتامین هم براش استفاده می کنم
    تازگیا خیلی تخمه میخوره میگرده توی غذای خشکش تخمه ها رو میدا میکنه و میخوره. من به دامپزشکش هم زنگ زدم و گفتم که آبکی بوده و مدفوعش کمی حباب ریز داشته. ایشون گفتند مشکلی نیست و بهش سبزیجات بدم اما مشکل اینجاست که ملنگوی من اصلا سبزیجات نمیخوره . الانم بخور براش روشن کردم. ممنون میشم از راهنمایی شما
    چجوری به سبزیجات عادتش بدم!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mobine نمایش پست ها
    سلام ببخشید من چون تازه وارد سایت شدم اصلا نفهمیدم که شما جواب بنده رو دادید
    کنار شوفاژ(کمی دور تر) میزارمش. بینی و چشاش هم مشکل نداره. عطسه هم فکر مبکنم ۲ بار در روز. قبلاها بعدلزظهرها یکی دوساعت میخوابید اما الان نه بیداره و زیاد هم جیغ میزنه. دو سه روز پیش یکم غذاش کم شده بود اما الان حالت غذا خوردنش عادیه. قبلا هم تو دوره پرریزی بود اما الان خوب شده. مولتی ویتامین هم براش استفاده می کنم
    تازگیا خیلی تخمه میخوره میگرده توی غذای خشکش تخمه ها رو میدا میکنه و میخوره. من به دامپزشکش هم زنگ زدم و گفتم که آبکی بوده و مدفوعش کمی حباب ریز داشته. ایشون گفتند مشکلی نیست و بهش سبزیجات بدم اما مشکل اینجاست که ملنگوی من اصلا سبزیجات نمیخوره . الانم بخور براش روشن کردم. ممنون میشم از راهنمایی شما
    چجوری به سبزیجات عادتش بدم!
    خواهش میکنم. اول از مدفوعش عکس بزارید چون حباب در مدفوع بی اهمیت نیست. پرریزیش کی تموم شد؟ اب و میوه زیاد مصرف میکنه؟ فقط با سبزیجات مشکل داره؟ در کل تغذیه اش چیه؟ منظورتون بخور اب هست یا اکالیپتوس؟ مشکل فعلیش فقط رطوبت مدفوعه ؟ بقیه موارد طبیعیه؟ لطفا پاسخها رو تاپیک ملنگو بفرمایید

https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=95

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)