صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از 51 به 52 از 52
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط دسیرونا نمایش پست ها
    درود

مادرم با سر انگشتش کمی عسل بهش داد.
    قطره سیپرو و سرکه رقیق شده بهش دادیم.
    همچنین سبزی خوردن رو با دانه های معمول مخلوط کردیم و بهش دادیم که کمی اشتهاش برگشت.

مدفوع کمی بهتر شده.
    سرحال تر شده.

ولی هنوز کمی بیحاله و ایستاده چرت می زنه.
    وقتی می نشینه، کمی کج می نشینه و بال راستش رو کمی باز می گذاره.
    دوباره به حرف آمده. البت نه به شدت قبل.

امروز دیدم وقتی می خواست از روی پایه صندلی اداری من رد بشه، مثل همیشه که پای راستش رو روی پایه صندلی می گذاشت و با یک پرش کوچک اون طرف می پرید، امروز نتونست و عقب برگشت و به سختی پرید. به گمانم جایی از پای راستش ضربه خورده. البت هرچه پاش رو فشار دادم واکنشی نشان نداد. شاید کشاله رانش باشه. من که چیزی از آناتومی سردرنمیارم..

و اینکه امروز (صبح) وقتی بغلش کردم، پاهاش (بیشتر پای راستش) می لرزید.
    همچنین حرارت بدنش کاهش پیدا کرده و به حالت نرمال برگشته. قبلاً مثل این بود که تب کرده..
    سلام

سيپرو ، تنوع غذايي ادامه داشته باشه ( اگر قادر به خوردن نبود ، تركيبي از همه در مولينكس ريخته به خوردش بديد)
    براي معاينه استخوان ، فشاري بر پا وارد نكنيد ، اگر هم سالمه با اين فشارها اسيب ميبينه . پاهاشو در اب گرم ماساژ بديد و خشك كنيد . روزها با پماد ويتامين آد و شبها به اندازه يك عدس با پماد بتامتازون چشمي چرب كنيد . تا ٥ روز . نور خورشيد به طور روزانه دريافت كنه ( ١٠ دقيقه )

پودر كف دريا ، پودر صدف ، پوسته تخم موغ ابپز به غذاش اضافه كنيد ( يكي از اينها )

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    یک عدد مرغ کوچولو که نژادش نامعلومه..!
    شماره عضویت
    23178
    درود

مدفوع به حالت قبل برگشت. هنوز بدنش کمی داغ تر از حد معموله.
    چند روزیه که سرتاسر بدنش داره پرهای جدید درمیاره. مثل شاخه های درخت داره جوانه می زنه ! که باعث شده خیلی خودش رو بخوارونه و به لمس شدن بی نهایت حساس بشه.

مشکلی که هنوز وجود داره، بی اشتهائیش هست..
    ب کمپلکس هایی که پرنده فروشی ها می فروشند، مثل اینکه قلابیه و ابداً اشتهای این بچه رو زیاد نمی کنه (هیچ وقت اثر نداشت). چه دارویی برای بازگشت اشتها تجویز می کنید ؟

یک سئوال. آیا این حالاتی که داره، برای این نبوده که داره دوباره پر درمیاره ؟ چون الان یک هفته ست تخم نگذاشته. شاید این حالات با افتادنش فقط همزمان بوده ! (می خوام هرطور شده عذاب وجدانم رو رفع کنم..! ) )

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)