صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34

موضوع: بلبل خرما

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    25228
    ممنونم نه هیچ ترشح غیر عادی و سرفه و عطسه ندارند فقط اولین روز یه کم خس خس میکرد یکی شون جاش رو گرم گذاشتم برطرف شد ظاهرا قبلا محیطشون خنک بوده چون بهم گفتن جلو باد کولر نباشند. به سبزی جعفری و خرفه خیلی علاقه دارند. خوب غذا میخورند ولی چون نمیتونند حرکت کنند مدام زیر پاشون رو تمیز میکنم توی قفس نیستند داخل یه سبد کوچولو و زیر پاشون پارچه هست. چون خودم مدام بهشون اب میدم مدفوع ابکی دارند ولی شب تا صبح مدفوع معمولی هست و متناسب با غذایی که خوردند

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط زاغی زاغ نمایش پست ها
    ممنونم باشه خوب غذا میخورند اما تمام مدت خوابیدند حتی یکی ون یکی از بالهاشو دیگه باز نمیکنه جلوی نور افتاب هم میزارمشون اما فرقی نداره انگار پاهاشون هیچ قدرتی نداره
    سلام. انگشتهاشون جمع و کاملا فلج شده؟

پوستشون تغییر رنگ نداده؟

ضایعات پوستی یا داخل دهان ( زخم . تاول یا جوشهای سفید یا قرمز ) دیده میشه؟

تنفس بدتر شده یا بهتر؟

هنوز درمانو شروع نکردید؟

کدوم شهر هستید؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    25228
    سلام پیامتون رو امروز دیدم اون دارو رو فردا باید تهیه کنم استان فارس هستم رنگ پوستشون معمولیه و هیچ ضایعه پوستی و اینا رو ندیدم لحظه اول یکی شون به سختی روی میله قفس مینشست و تا چند ساعت بعدش دیگه نتونست روی میله بشینه و فرداش اون یکی که سالم وزرنگ بود هم به سختی میپرید روی میله و روز بعدش از یه جا آویزون شد که حس کردم پاش کش اومد درد گرفت و بعد از اون دیگه نشست. انگشتاشون جمع نمیکنه یکی اش انگار حس نداره ولی پاش رو جمع میکنه و یکی دیگه اش به سختی انگشتش رو دور انگشت دستم حلقه میکنه. گاهی همدیگه رو آروم میخارونند و گاهی حالت عصبی و حمله به هم رو دارند طوری که میترسم همدیگه رو کور کنند ولی نمیشه جداشون هم کرد. تنفسشون الان عادی هست . بدنشون رو لمس میکنم مفصل ران که دستم میکشم واکنش میدن کلا دست به پاشون میزنم نوکم میزنند

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    25228
    راستی زیر انگشت پای یکی شون اونی که از اول درد داشت سفیده انگار خون توش نیست. خیلی باهوش و شیطونن . کمک کنید خوب بشن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام پیامتون رو امروز دیدم اون دارو رو فردا باید تهیه کنم استان فارس هستم رنگ پوستشون معمولیه و هیچ ضایعه پوستی و اینا رو ندیدم لحظه اول یکی شون به سختی روی میله قفس مینشست و تا چند ساعت بعدش دیگه نتونست روی میله بشینه و فرداش اون یکی که سالم وزرنگ بود هم به سختی میپرید روی میله و روز بعدش از یه جا آویزون شد که حس کردم پاش کش اومد درد گرفت و بعد از اون دیگه نشست. انگشتاشون جمع نمیکنه یکی اش انگار حس نداره ولی پاش رو جمع میکنه و یکی دیگه اش به سختی انگشتش رو دور انگشت دستم حلقه میکنه. گاهی همدیگه رو آروم میخارونند و گاهی حالت عصبی و حمله به هم رو دارند طوری که میترسم همدیگه رو کور کنند ولی نمیشه جداشون هم کرد. تنفسشون الان عادی هست . بدنشون رو لمس میکنم مفصل ران که دستم میکشم واکنش میدن کلا دست به پاشون میزنم نوکم میزنند
    راستی زیر انگشت پای یکی شون اونی که از اول درد داشت سفیده انگار خون توش نیست. خیلی باهوش و شیطونن . کمک کنید خوب بشن
    سلام
    عزيزم ، بهتره اين بچه ها هر چه سريعتر معاينه بشن . هر بيماري قابل درمان نيست ، حتي اگر به موقع رسيدگي بشه . حتما فردا به يكي ازين ادرسها مراجعه كنيد و زير نظر دامپزشك معالج دارو مصرف كنن.

شيراز :

کلینیک غزال
    دکتر علی آبادی
    دکتر اکبری فرد

07136316420
    07136304390
    +989171175613
    +989173110879

شیراز،بلوار فرهنگ شهر، بعد از ایستگاه آتشنشانی، سجادیه دوم،نبش کوچه11، پ46

بیمارستان مهر شیراز
    دکتر عباس زاده

+989177070881
    دکتر آیدین شجاعی
    +989171046274
    دکتر ابراهیم کدیور
    +989177062080
    دکتر سالار اسماعیل زاده
    +989173196292

07136305903
    07136302706
    07136301322
    شیراز، بلوار فرهنگ شهر، ورودی میدان معلم، نبش کوچه یک

کلینیک سهند
    پروفسور امین بیغم صادق
    دکتر زهرا شفیعی سروستانی

07136287047
    +989175115227

شیراز،بلوار چمران، روبروی استخر انقلاب، نبش کوچه 9

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    25228
    ممنونم ولی من حدود 250 کیلومتری شیرازم ولی باز ممنونم لطف کردید تلاش میکنم ببینمشون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    ممنونم ولی من حدود 250 کیلومتری شیرازم ولی باز ممنونم لطف کردید تلاش میکنم ببینمشون
    پس درمان رو شروع کنید . برای علائم عصبیشون داروی دیگه ای لازمه که عرض میکنم خدمتتون.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    25228
    سلام ممنونم ولی امکان اینکه شیراز ببرمشون رو ندارم حالت عصبی شون کمتر و بهتر شده شاداب تر شدند تمایل به آب بازی دارند با لمس بدنشون جای درد رو پیدا کردم. یکی شون مفصل ران پای راست و بال راستش درد داره لمسش میکنم واکنش میده و نوکش رو باز میکنه و یکی دیگه شون اولین مفصل بعد از مچ پای چپش درد داره. سعی میکنم امروز دارویی که گفتین رو از داروخانه تهیه کنم ممنونم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام ممنونم ولی امکان اینکه شیراز ببرمشون رو ندارم حالت عصبی شون کمتر و بهتر شده شاداب تر شدند تمایل به آب بازی دارند با لمس بدنشون جای درد رو پیدا کردم. یکی شون مفصل ران پای راست و بال راستش درد داره لمسش میکنم واکنش میده و نوکش رو باز میکنه و یکی دیگه شون اولین مفصل بعد از مچ پای چپش درد داره. سعی میکنم امروز دارویی که گفتین رو از داروخانه تهیه کنم ممنونم
    سلام

از داروخانه دامپزشکی تهیه کنید. خصوصیتونو چک کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    25228
    بله سپاسگزارم خیلی لطف کردید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)