نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    23128

سفید شدن قصمت بالای دم ماهی

با سلام خدمت دوستان عزیز من تغریبا ٢ هفته از خرید آکواریومم میگذره و تغریبا مبتدی هستم بعد از ٢ هفته ۴ روز پیشیکی از ماهیام مرد دلیلشو نمیدونستم یکی از ماهی ها هم قصمت بالایی دمش چیزی مثل ذخم میمونه ک سفیده همون روز نمک از جایی ماهیا رو خریداری کزده بودم خریدم و ب آب اضافه کردم ولی بعد ٣ روز ماهی میلی به غذا نداره کمی گوشه گیر شده داخل آکواریوم تنها میگرده ولی ب نظر حال عمومیش خوبه به نظر شما عزیزان صبر کنم یا درمان دیگه ای
    روشروع کنم؟

یا ب پیشنهاد دوستان ماهی رو از آکواریوم حذف کنم؟

Sent from my iPhone using پارسی پت mobile app

مدیر انجمن آکواریوم و ماهیان زینتی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    502
    سلام
    این تاپیک رو می تونید مطالعه کنید...

خوب حتما در خرید ماهی دقت کافی رو داشته باشین که این مشکلات پیش نیاد و این که تانک قرنطینه اگر ندارید می تونین ماهی رو جذف کنید. تا بقیه ماهی ها رو هم مبتلا نکه و اینکه دمای اکواربم رو تا حدود 29 -30 درجه برسونید تا ماهی دیگه هم مبتلا نشن و این که اب اکواریم رو چون نمک زدید حتما بعد اش با آب دپو سیفون کنید...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    23128
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad Namavari نمایش پست ها
    سلام
    این تاپیک رو می تونید مطالعه کنید...

خوب حتما در خرید ماهی دقت کافی رو داشته باشین که این مشکلات پیش نیاد و این که تانک قرنطینه اگر ندارید می تونین ماهی رو جذف کنید. تا بقیه ماهی ها رو هم مبتلا نکه و اینکه دمای اکواربم رو تا حدود 29 -30 درجه برسونید تا ماهی دیگه هم مبتلا نشن و این که اب اکواریم رو چون نمک زدید حتما بعد اش با آب دپو سیفون کنید...
    با تشکر میلاد جان.
    بعد گذشت چند روز ماهی رو جدا کردم سفیدی قصمت. دم ماهی بهتر شده دمای آکواریوم رو روی ٢٩ همیشه دارم چون همراهش دیسکس هم نگهداری میکنم فقط نمیدونم نمک برای دیسکس مشکلی ایجاد نمیکنه یک بار بعد از اظافه کردن نمک حدود ٢٠٪‏آب رو سیفون کردم

Sent from my iPhone using پارسی پت mobile app

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)