یک راکون در آمریکا جلو خودروی پلیس را حین ماموریت گرفت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، حرکت عجیب یک راکون وحشی در شهر کلارادوی آمریکا توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.

بر اساس گزارش NBCNEWS، فسر پلیس کلارادو اسپرینگز که در حال ماموریت بود و بر اساس گزارش مرکز پلیس در حال رساندن خود به صحنه یک تصادف بود ناگهان با حادثه‌ای روبرو شد که برای چند ثانیه او را شوکه کرد.

این افسر پلیس با به اشتراک گذاشتن تصاویری از یک راکن که روی شیشه جلو خودروی پلیس پریده است، نوشت:"تضمین می‌کنم که شما تا به حال همچو صحنه را ندیده‌اید".وی افزود:"در حال رانندگی به سمت محل صانحه تصادف بودم که ناگهان این راکون روی شیشه جلو اتومبیل پرید و اگر کمی دقت نمی‌کردم ممکن بود خودرو واژگون شود."

این افسر پلیس بعد از اینکه خودرو را در کنار جاده متوقف می‌کند و آرام می‌شود از خودرو پیاده شده و راکون را از روی خودرو پیاده کرده و در بخش فضای سبز کنار جاده رها می‌کند.

راکون‌ها در این ایالت آمریکا با انسان‌ها زندگی مسالمت‌آمیزی دارند و اغلب برای یافتن غذا شب‌ها بیرون می‌آیند اما تاکنون چنین صحنه‌ای از سوی راکون‌ها مشاهده نشده بود و هیچ کس نمی داند هدف این راکون از پریدن روی خودرو پلیس چه بوده است.