نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    22932

واگذاري سگ خانگي در اهواز

سلام. بنده اهواز هستم و يك قلاده سگ شيتزو ترير دارم كه يك و سال و نيمه هست و از دو هفتگي پيش خودم بوده و بزرگ شده. رنگش كرمه، موهاش صاف و مخمليه، شناسنامه داره، انگل زدايي مرتب شده و واكسيناسيونش كامله، جنسيت هم نر هستش. اسمش هست رابي. از همون اول هم تو آپارتمان بوده تا الان.
    بنده قرار بود از خدمت سربازي معاف بشم كه متأسفانه نشدم و بايد برم. دليل واگذاريم همينه وگرنه از جونم بيشتر دوسش دارم.
    اگه بچه كوچيك داشته باشيد خيلي خوبه چون عاشق بازي كردن با بچه هاس.
    اگه تمايل داشتيد واسه ديدنش با اين شماره تماس بگيريد:٠٩٣٧٥٠٧٥١٥١

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    25132
    اگر شما صاحب حیوانی شده باشید که مالک قبلی آن به دلیل ناتوانی در نگهداری آن اقدام به فروش یا واگذاری آن کرده است. لذا شما قبل از خریداری یک سگ بالغ حتماً با صاحب قبلی آن تماس بگیرید و از روحیات سگ سؤالاتی بکنید؛ زیرا ممکن است سگ عادات بدی مانند دویدن دنبال وسایل نقلیه، کشتن مرغ و خروس یا گازگرفتن مردم داشته باشد. لذا باید فکر کنید که آیا قادر به نگهداری چنین حیوانی هستید یا نه؛ زیرا این ترحم به حیوان نیست که مدام از خانه‌ای به خانۀ دیگر جابه‌جا شود.
    همچنین غذای سگ های کوچک نسبت به سگ‌های بزرگ‌تر بیشتر است زیرا نیازهای غذایی بیشتر در ارتباط با سطح بدن است تا وزن بدن. یک سگ کار به غذای بیشتری نسبت به یک سگ خانگی نیاز دارد. سگ‌های پیر به غذای کمتری نیاز دارند. اشتهای سگ‌های آبستن در اواخر آبستنی و شیردهی نیز بیشتر می‌گردد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)