صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: واگذاری سگ

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    22242

5 واگذاری سگ

سلام
    دو تا سگ دارم که میخوام واگذار کنم.
    1. نژاد sky ، نر ، 4 ساله به اسم بلفی
    2. نژاد شیتزو پیکینز . ماده ، 2 ساله به اسم جولی
    دو تاشون از اول پیش خودم بودن
    ترجیحأ دوست دارم هر دو پیش هم باشن.
    هر دو در آپارتمان بزرگ شدند.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    22417
    سلام. اگر مایل به واگذاری سگهایتان هستید بنده انها را میخوام. تلفن 09151430854

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ
    شماره عضویت
    22434
    سلام من شیتزو رو من میخام ترجیحا ...
    اگر مایلید باهام تماس بگیریید شمارم 09363616312

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    22447
    يكيش رو من ميخوام فرقي نميكنه ممنون ميشم تماس بگيرين ٠٩١٣٩٠٤١٤٠٦

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    sag
    شماره عضویت
    22477
    salam mn sakene tehranam va jofteshuno mikham farghi nadare 09398234878

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    22563
    سلام دوست من.من ساکن کرج هستم.خیلی وقته دارم دنبال ی دوست کوچولو میگردم.اگه امکانش هست خیلی دوست دارم از جولی کوچولو نگهداری کنم.ممنون میشم آگه این فرصتو بمن بدید.
    این شماره تلگرام منه:۰۹۳۵۸۰۰۱۲۸۷

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه پرشین و ژرمن شپلد
    شماره عضویت
    22624
    من تعجب میکنم دوستانی که اینطور میان شیفتگی از خودشان نشان میدهند یا نمیدانند هزینه نگهداری این نازنینان چقدر است، یا اگر هم میدانند درست نمیدانند.
    وگرنه کسی که میتونه از پس نگهداری و هزینه های این نازنینان بربیاد، چطوره که نمیتونه برای خریدشان نهایتا بین 800 هزار تومان تا یک و نیم میلیون تومان هزینه کنه.؟
    مگر اینکه بعد از پذیرش بخوان روش را عوض کنن و هر چی دستشان امد به این عزیزان بدهند. وگرنه اصلا منطقی نیست شما بتوانی هزینه ویزیت های دوره ای ویتامین ها، لوازم بهداشتی، تشویقی ها غذاهاشون و لوازم اولیه ضروری انها که بیش از مبلغ خریدشان است را بدهید ولی نتوانید نبلغ خرید یکی از انها را پرداخد کنید و مجبور به گرفتن رایگان انها هستید.
    من به واگذارکننده های این موحودات نازنین جدا میگویم و خواهش میکنم این موارد را در نظر بگیرند. یک زمانی اختلاف بین قیمت این حیوانات با ملزومات انها جهت نگهداری زیاد بود، و این منطقی بود، اما الان که گاها حتی بیشتر هم از قیمت خرید حیوان میشود یک دوره کامل رسیدگی و چکاپ و خرید کلیه لوازم ضروری حیوان، این یک مورد غیر منطقی است که خواهان گول خرید را ندارند ولی ادعا میکنند از اینها به بهترین نحو نگعداری میکنند یعنی باید همان حدود خریدشان هزینه کنند. وقتی کسی میگوید ندارد چطور میتواند نگهداری کند؟ مگر اینکه بعدش یا اینها را میفروشند که بسیارند. ابتدا با مظلومیت کامل میان بعدش چهره واقعی خود را نشان میدهند. یا اینکه به وضعی که صلاح میدانند که نیاز به گفتن هم نیست نگهداری میکنند. حیوانات را به کسی بدهید که توان مالی پرداخد هزینه جهت رسیدن به چیزی که بهش ادعای عشق ورزیدن میکنند را داشته باشد. نه مفت بدست بیارند و یقیننا مفت هم بزرگش کنند.
    استدعا میکنم عزیزانی که واگذار میگویند میکنند این خیانت را ناخواسته در حق این نازنینان نکنند.

سپاسگذارم.

Sent from my F3212 using پارسی پت mobile app

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه پرشین و ژرمن شپلد
    شماره عضویت
    22624
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshad1 نمایش پست ها
    سلام
    دو تا سگ دارم که میخوام واگذار کنم.
    1. نژاد sky ، نر ، 4 ساله به اسم بلفی
    2. نژاد شیتزو پیکینز . ماده ، 2 ساله به اسم جولی
    دو تاشون از اول پیش خودم بودن
    ترجیحأ دوست دارم هر دو پیش هم باشن.
    هر دو در آپارتمان بزرگ شدند.
    من تعجب میکنم دوستانی که اینطور میان شیفتگی از خودشان نشان میدهند یا نمیدانند هزینه نگهداری این نازنینان چقدر است، یا اگر هم میدانند درست نمیدانند.
    وگرنه کسی که میتونه از پس نگهداری و هزینه های این نازنینان بربیاد، چطوره که نمیتونه برای خریدشان نهایتا بین 800 هزار تومان تا یک و نیم میلیون تومان هزینه کنه.؟
    مگر اینکه بعد از پذیرش بخوان روش را عوض کنن و هر چی دستشان امد به این عزیزان بدهند. وگرنه اصلا منطقی نیست شما بتوانی هزینه ویزیت های دوره ای ویتامین ها، لوازم بهداشتی، تشویقی ها غذاهاشون و لوازم اولیه ضروری انها که بیش از مبلغ خریدشان است را بدهید ولی نتوانید نبلغ خرید یکی از انها را پرداخد کنید و مجبور به گرفتن رایگان انها هستید.
    من به واگذارکننده های این موحودات نازنین جدا میگویم و خواهش میکنم این موارد را در نظر بگیرند. یک زمانی اختلاف بین قیمت این حیوانات با ملزومات انها جهت نگهداری زیاد بود، و این منطقی بود، اما الان که گاها حتی بیشتر هم از قیمت خرید حیوان میشود یک دوره کامل رسیدگی و چکاپ و خرید کلیه لوازم ضروری حیوان، این یک مورد غیر منطقی است که خواهان گول خرید را ندارند ولی ادعا میکنند از اینها به بهترین نحو نگعداری میکنند یعنی باید همان حدود خریدشان هزینه کنند. وقتی کسی میگوید ندارد چطور میتواند نگهداری کند؟ مگر اینکه بعدش یا اینها را میفروشند که بسیارند. ابتدا با مظلومیت کامل میان بعدش چهره واقعی خود را نشان میدهند. یا اینکه به وضعی که صلاح میدانند که نیاز به گفتن هم نیست نگهداری میکنند. حیوانات را به کسی بدهید که توان مالی پرداخد هزینه جهت رسیدن به چیزی که بهش ادعای عشق ورزیدن میکنند را داشته باشد. نه مفت بدست بیارند و یقیننا مفت هم بزرگش کنند.
    استدعا میکنم عزیزانی که واگذار میگویند میکنند این خیانت را ناخواسته در حق این نازنینان نکنند.

سپاسگذارم.

Sent from my F3212 using پارسی پت mobile app

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    22563
    سلام دوست من.در جواب شما بزرگوار باید بگم که همه مثل شما وضع مالی خوبی ندارند که بتونن از سگشون مراقبت بکنند و به همین نیت بعضی از دوستان از قبول کردن سگ دیگران این است که حداقل بجای اون صاحب قبلی که به هر دلیلی نمیتونه از اون سگ مراقبت بکنه نگهداری و مراقبت بکنه.البته درسته که با رایگان دادن و گرفتن سگ دلالان این حرفه نمیتونند سود ببرند ولی حداقلش اینه که یک زندگی راحت تر و بهتر برای اون نازنین رقم میخوره و دوم تا اندازه ای دست دلالها که بخاطر سود خودشون باعث زادو ولد بی رویه این زبون بسته ها میشوند را کوتاه میکنه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ??
    شماره عضویت
    20550
    من اماده گي نگهداري از جفت شيتزو ميتوانم نگهداري كنم /
    در صورت تمايل اين شماره من هست
    ٠٩١٣٠٠٠٧٧٨٩

Sent from my iPhone using Parsipet

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)